Špatné básně knižně - crowfunding kampaň

Špatné básně knižně

Ilustrovaná sbírka té nejhorší poezie vychází poprvé a zřejmě i naposledy knižně.

Knihy
Špatné básně knižně

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vydáváme knihu
o válce Severu proti Jihu.
Až na to, že to bude kniha s básničkama a o tý válce tam nebude nic.

  

Úvod

Po letech poctivé literární činnosti máme ve svých šuplících dostatek kvalitního materiálu, abychom mohli nasytit čtenáře dychtící po kvalitní literatuře. Do své sbírky jsme kromě děl, která jsou již ověnčená vašimi facebookovými lajky, připravili spoustu dosud nezveřejněné tvorby z oblasti poezie i prózy. Kniha je navíc opatřena ilustracemi, které jsme nedělali my, takže nejsou ošklivé, ba právě naopak. Jsou velmi povedené a vytvářejí tak ideální rovnováhu mezi špatnou literaturou a kvalitní výtvarnou činností.

Nabízíme vám možnost stát se mecenášem skvělého umění a být jedním z majitelů krásné knížky plné špatných básniček. Jsme líní, a proto je tato kniha s velkou pravděpodobností jediná, kterou v životě vydáme. Jedná se o limitovanou edici a jediný způsob, jak si knížku pořídit, je přispět zde na Startovači.

 

O Špatných básních

Jsme skupina nonkonformních umělců píšících kvalitní poezii, jež je ostrůvkem naděje v nekonečném oceánu nekvalitního umění kolem nás. Používáme osvědčené techniky psaní, avšak nebojíme se rovněž experimentovat s jazykem a vytvářet tak neotřelá díla, která snad dnešní zaostalá společnost nemůže ani plně chápat. Neváháme také ostrými básněmi tepat nešvary současné společnosti a trefně pojmenovávat problémy dnešní doby.

 

Jak bude vypadat kniha

Bude vypadat hezky. Bude mít cca 180 stran, velkých skoro jako sešit 624 (který si možná pamatujete z první třídy), plných té nejkvalitnější současné literatury, povedené ilustrace, dva druhy speciálních přebalů a bude celá z papíru a trochy lepidla. 

aplikace_klasik_otevrena.jpg

 

 

Jak budou vypadat ostatní odměny

Kniha v nevkusném přebalu

aplikace_kycak.jpg

Nesuďte knihu podle přebalu. Hádali byste, že se jedná o "Nezkrotnou vášeň na pobřeží" od vaší oblíbené autorky, ale ve skutečnosti to tak bohužel není. Je to jen knížka plná špatných básniček.

 
 

Kniha ve vznešeném přebalu

pro_luxus.jpg

Suďte knihu podle přebalu! Každému musí být přece jasné, že kniha takto vznešeně vypadající musí být vznešená celá.

 

 

Nová odměna!
Pohlednice

Mockup_pět pohlednic.jpg

Navzdory očekávání jde naše špatná kniha stále na odbyt, z čehož máme velikou radost. A jelikož si myslíme, že radost je dobrá věc a měl by ji mít pokud možno každý, rozhodli jsme se připravit malé překvapení, abyste měli trochu té radosti i vy, kdo jste si naši knihu už koupili. Naše ilustrátorka připravila povedenou pohlednici, kterou přidáme ke každé, do dnešního dne (7.5. 2017), prodané knize.
A protože existují lidé, kteří čas od času posílají někomu poštou pohlednici, připravili jsme jako novou odměnu sadu pěti pohlednic  vhodných k posílání poštou. Jsou na nich skvělé ilustrace a ukrutně špatné básně.

 
 

Placky

drevo_placky.jpg

 "Reklamní placka nebo placka se spínacím špendlíkem, slangově "placka se sichrhajckou" je předmět kruhového tvaru obvykle kovový nebo plastový, ze zadní strany opatřený svíracím špendlíkem, kterým ji lze připevnit na oděv, případně tašku." - zdroj

 
 

Podtácky

drevo_podtacek.jpg

Na tomto podtácku si můžete přečíst jednu z mnoha básní, které v knize naleznete v oddělení Gastronomické poezie. Set bude tvořit celkově šest podtácků, každý s jinou básní.  

 
 

Plakát

plakat_mockup_2a.jpg

Popis autorky
"Dvě ženy (28), které se vyznačují neméně atraktivním vzhledem než jiné osoby tohoto věku. Jejich tělesná schránka je pouze nepatrně poznamenána odrazem všeho alkoholu, nenávisti, závisti, poníženosti, úblíženosti, ješitnosti, malichernosti, chtivosti, přežranosti, chamtivosti a všech ostatních zvráceností, jež jsou hluboce skryty v plesnivých zákoutích jejich srdcí. A ještě něco s tím, že jedné z nich spadne na hlavu cedník plný špaget, k němuž náhodně patří pytlík s omáčkou, který v pevném ženském stisku svírá žena sedící hned vedle."

 

Báseň o tomto plakátu

To je ale hezký plakát!
Jestli si ho nikdo nekoupí,
budeme plakat.  

 

 

tl;dr: Chtěli bychom vydat knížku a potřebovali bychom na to nějaké peníze. 

 

Všem příznivcům prvotřídního literárního umění srdečně děkujeme!
Naši další tvorbu můžete najít zde https://www.facebook.com/spatnebasne/

(lk), (št)

Co si o tomto projektu myslíte?