Startovač - financování projektů

SOSEY! bez výčitek - crowfunding kampaň

Novinky - SOSEY! bez výčitek

SOSEY! je 100% přírodní, kompostovatelná alternativa jednorázových brček do podniků i na doma, která si vzala za cíl naučit Česko sosat jinak...

Ostatní
Společně už jsme na dobré cestě k nahrazení 1350 plastových brček jejich ekologičtější a 100% přírodní alternativou! Děkujeme!

Je to neuvěřitelné! Během prvních deseti oťukávacích dnů naší kampaně jste projevili zájem nahradit už 1350 brček jejich ekologickou variantou. Máme velkou radost!

Podaří se nám do 15. dne nahradit 10 000 kusů? My věříme, že ano, ale k tomu potřebujeme vaší pomoc! Nečekejte s objednávkou až to začne vypadat, že to klapne. Kdyby čekali všichni, neklapne to nikdy :) Pořád máme omezené množství akčního balení 50 ks brček pro nejrychlejší z vás za 125 korun.

Co už ale víme, že se stane určitě (bez ohledu na výsledek naší kampaně) je to, že se naše brčka objeví na konci září na charitativní akci Linkou na drink. Máme z toho dvojitou radost, protože pomůžeme dobré věci - brčka jsme se totiž rozhodli organizátorům, kteří o ně projevili zájem, nakonec darovat.

Tak SOSEY bez výčitek i ty :)