SOS - Trpíme v absurditě! - crowfunding kampaň

SOS - Trpíme v absurditě!

Pomozte nám vydat debut! Podpořte vydání vytouženého prvního alba Suffering in Absurdity kapely Secrets of Separation!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Secrets of Separation, to je pět duší, které spojuje oddanost metalové hudbě.

Suffering in Absurdity, to je pot a dřina ve zkušebně a ve studiu. Dali jsme do toho všechno, ale potřebujeme ještě trochu víc... a tady přicházíte na řadu vy.

SecretsOfSeparation-2.jpg

Poslední rok jsme strávili skládáním hudby, psaním textů, zkoušením v naší titěrné zkušebně. Někdy nás líbala múza a šlo to téměř samo, jindy nás opustila v bezesné noci nad prázdným kusem papíru. Zažili jsme chvíle radosti a štěstí, stejně jako těžkosti a konflikty. Z toho všeho se však zrodilo album hrdě nesoucí název Suffering in Absurdity, a nyní se na jeho dokončení můžete podílet i vy!

PA220518.jpg

Pomozte nám dotáhnout vše až do konce a stvořit nosič naší hudby pro vás a vaše uši. Nesmírně si ceníme jakékoliv podpory a budeme rádi, když si za svoji štědrost vyberete něco, co byste na oplátku chtěli od nás.

V dohledné době zveřejníme ochutnávku z nové desky, tak nás sledujte! Prozatím si vychutnejte klip k songu Venus.

Trpíme v rozpornosti lidské existence

Když jsme začali psát první skladby nového alba, vydali jsme je jako singly Raptures Among Us a Venus, jelikož nikdo z nás ještě netušil, že se odhodláme k vydání debutu. Myšlenka k nahrání alba vzešla až po ukončení tour, kdy jsme měli složenu spoustu materiálu, se kterým jsme byli spokojeni. Začali jsme se více soustředit na tvorbu desky na úkor koncertování, ale myslíme si, že se to vyplatilo, což budete mít možnost brzy posoudit i vy.

Fotka na startovač1.jpg

Suffering in Absurdity je naše první dlouhohrající album, jehož jednotlivé songy svazuje dohromady společné téma: absurdnost lidského počínání a různých společenských rituálů.
Že bude naše album koncepční, jsme nevěděli úplně od začátku, avšak v našich dvou singlech jsme spatřili spojitost, jisté společné znaky, které jsme se rozhodli dále rozvíjet. V textech se zabýváme jak společností jako celkem, tak i konkrétnějšími problémy. Není to však odosobněné plácání o problémech společnosti, Suffering in Absurdity je tak trochu deníkem našich vlastních prožitků.

 

PA220496.jpg

Zdeňkova kytara je vylazena do středovýškových frekvencí. Milan má naproti tomu spíše basovější dunivý zvuk. O tento kontrast jsme dlouhou dobu usilovali a vzorem nám byla chemičnost, ale zároveň konkrétnost a basovost kytar velkých kapel, jako jsou např: Veil of Maya, Born of Osiris nebo Apostate. Zvuk je tedy konkrétní, ale přitom dostatečně basový a dunivý, což je ve stylu, který hrajeme, potřeba. Nahrávání bylo dlouhé, úmorné, ale výsledek bude určitě stát za to!

PA220524.jpg

Když to všechno klapne, budeme se na vás těšit 17. prosince 2016 v M - klubu ve Valašském Meziříčí, kde tu naši novou desku pokřtíme a pořádně zapijeme!

 

IMG_2931 varianta 3.jpg

Děkujeme za vaši podporu!

Štěpán, Venca, Milan, Lukáš, Zdeněk

N e z a p o m e ň t e  na další  o d m ě n y,  které jsou n í ž e.

špika dolů.png

Co si o tomto projektu myslíte?