ŠONOVSKÉ PEKLO 2016 - crowfunding kampaň

ŠONOVSKÉ PEKLO 2016

Šonovské peklo je akce pořádaná pro děti a jejich doprovod. Společně prožijeme odpoledne plné čertovských soutěží, her s čerty a jejich pomocníky .

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V Šonovském pekle čerti neodnášejí nikoho, ale naopak děti si odnášejí čertovské ceny a odměny. V roce 2015 peklo NEBYLO a věříme, že letos, společně s VÁMI, se znovu rozzáří dětské obličeje v Šonovském pekle 2016.

číča a pračka 002.jpg

 

 

Celou finanční částku, kterou se pokoušíme získat touto kampaní, chceme využít na financování programu Šonovského pekla a nakoupení cen a dárků pro malé návštěvníky naší akce.

1386095499-6061.jpg

 

Šonovské peklo  (šestý ročník 2016) věnujeme vždy našim malým čertíkům - našim dětem. Odpoledne v pekle je plné čertovských her, nejprve se ale namaskujeme za čertíky ,zbavíme strachu, a pak s velkými čerty vymýšlíme pekelné čertovinky.

1365597949-8359.jpg

 

Soutěžíme, dostáváme dárečky, vybíráme odměny, prohlížíme si stáje s koňmi, fotíme se s Luciferem a vůbec se nám nechce domů.

 

V průběhu odpoledne přijede za námi známá osobnost. V letošním roce jsme oslovili Petru Černockou a překvapením budou i čerti - piráti z lodi La Grace.

images (5).jpgimages (1).jpg

 

 

 

Pro všechny návštěvníky Šonovského pekla bude připravena prohlídka stájí Fríských koní a výstava kočárů a povozů ze stanice Fríských koní Šonov, která se pro tento jediný den v roce promění v peklo.

 

 

stažený soubor (1).jpgstažený soubor (2).jpg

stažený soubor (3).jpgstažený soubor (4).jpg

 

 

Vyberte si nejpekelnějšího čerta z nás, kteří vše připravujeme a maskujeme se za čerty - jen pro informaci, je nás už více než čtyřicet dobrovolných čertů, kteří pomáhají jen pro radost dětí.

images (9).jpg

 

Přidejte se k nám a pomozte nám uspořádat úplně Boží Šonovské peklo 2016.

 

 

1365597362-4434.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?