uvodka_starovac-05_maly.jpg

SOBĚ SÁM - autorská sbírka poezie s ilustracemi Knihy

Autorská sbírka básní s akvarelovými (kvašovými) ilustracemi, a více než osobními tématy...

Book-Inner-Pages-Mockup_2.png

Vybráno30 021 Kč(100 %)

100 %
30 000 Kčpožadováno
18startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

O knize

Autorská sbírka básní s akvarelovými (kvašovými) ilustracemi v mé hlavě vyrostla jako částečné vypořádání se s vlastní minulostí. S bolestí i radostnějšími okamžiky. Ovšem díky rozdílným životním zkušenostem každého člověka může pro každého vyznívat jinak. Což je účel. Kdokoliv se může v knize nalézt, a vytvořit si tak vlastní, originální čtenářskou i vizuální zkušenost, kterou nebude mít nikdo jiný. Samotné básně jsou doplněny o data, aby ten, kdo bude chtít, mohl listovat chronologicky, a tím prožívat můj dosavadní životní příběh plný stoupání i pádů, po svém. S promítáním vlastních vzpomínek a podporou nálady ilustracemi. Kniha byla určena i lidem, kteří se mohou nebo mohli nacházet ve složité situaci, aby jim ukázala, že v tom nejsou sami, a že nejsou jediní lidé na světě, kterým se dějí špatné věci. Nikdy nejsou sami. A kdyby měla pomoci byť jen jedinému člověku zlepšit náladu nebo zahodit tíživou minulost, tak to pro mne bude ta největší výhra.

Rozsah a rozměry

Celkově kniha obsahuje 48 básní (ke každé samostatná ilustrace) na 112 stranách. Velikost A5. Vazba V8 (velmi pohodlné čtení a otevírání) s tvrdými deskami.

Doplňky

Není zde kniha samotná, ale jsou k ní i další doplňkové předměty jako například:

Plakát A2:

Připínací placky na tašku nebo jiný kus Vašeho či cizího oblečení:

A oboustranně potištenou záložku do jakékoliv knihy, nejen této:

Děkuji Vám za jakékoliv dary na podporu vzniku knihy, a věřím, že Vás budou hřát plakáty na stěnách, placky na taškách a také knihy v rukou!

Prosba na konec:

Děkuji, že jste sem zavítali, a vůbec zvažujete podporu mnou vytvořeného projektu! Prosím, pokud jste se rozhodli ho podpořit, budu velmi vděčný za to, kdybyste upřednostnili platbu převodem. Všechny ceny až do Balíčku Sběratel jsou prakticky jen za výrobní náklady a poštovné, a u platby kartou jsou dodatečně sražena určitá procenta za každou platbu. Děkuji mnohokrát!

Vybráno30 021 Kč(100 %)

100 %
30 000 Kčpožadováno
18startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuJakub Marek

Odměny

150 KčDobrý pocit

Nevybral/a jsem si žádnou z níže vypsaných odměn, ale přesto chci projekt podpořit, a tetelit se blahem z dobrého skutku!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

550 KčBalíček s Knihou

Balíček s autorsky zpracovanou a podepsanou knihou básní a ilustrací společně s tematicky zpracovanou záložkou připomínající, že právě VY jste pomohl/a rozhýbat tento projekt k životu.

Počet dostupných odměn: 63/70

Odměna nedostupná

850 KčBalíček Sběratel

Balíček s podepsanou knihou, autorským plakátem velikosti A2, záložkou do knihy, připínací plackou a děkovným dopisem. To vše pro opravdu velké srdcaře toužící podpořit tento projekt, a zároveň si vyzdobit tašku, byt, a v neposlední řadě si i dobře počíst!

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

1 250 KčBalíček Nezištný dárce

Balíček pro ty, kteří chtějí projekt podpořit více, ale více nežádají! Obsahem balíčku je podepsaná kniha, ve které budete moci na začátku najít své jméno v seznamu velkých podporovatelů, a v neposlední řadě i děkovný dopis, kterým se alespoň trochu budu snažit vyjádřit, jak si Vaší podpory vážím.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

3 000 KčSponzor

Velké díky za přispění takto velké částky! Můžete se těšit na Balíček Sběratel (knihu, záložku, plakát, placku a dopis), a také na své jméno zapsané a zvýrazněné jednou provždy v úvodu knihy!

Počet dostupných odměn: 7/7

Odměna nedostupná

10 000 KčMecenáš

Nemám slov! Být takto podpořen je snem každého umělce, který se nebojí ukázat své dílo světu! Doputuji k Vám kamkoliv po České republice, a osobně Vám předám 2 Balíčky Sběratel (knihu, plakát, záložku, placku a dopis), k tomu si můžeme sednout ke konvičce čaje, a popovídat o knize, její tvorbě, a dalších věcech, které Vás budou v souvislosti s ní zajímat. Co Vás ještě nemine, je Vaše jméno na vrcholu úvodní stránky v knize s přispěvateli s velkými díky!

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná