SOBĚ SÁM - autorská sbírka poezie s ilustracemi - crowfunding kampaň

SOBĚ SÁM - autorská sbírka poezie s ilustracemi

Autorská sbírka básní s akvarelovými (kvašovými) ilustracemi, a více než osobními tématy...

Knihy
SOBĚ SÁM - autorská sbírka poezie s ilustracemi

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O knize

Autorská sbírka básní s akvarelovými (kvašovými) ilustracemi v mé hlavě vyrostla jako částečné vypořádání se s vlastní minulostí. S bolestí i radostnějšími okamžiky. Ovšem díky rozdílným životním zkušenostem každého člověka může pro každého vyznívat jinak. Což je účel. Kdokoliv se může v knize nalézt, a vytvořit si tak vlastní, originální čtenářskou i vizuální zkušenost, kterou nebude mít nikdo jiný. Samotné básně jsou doplněny o data, aby ten, kdo bude chtít, mohl listovat chronologicky, a tím prožívat můj dosavadní životní příběh plný stoupání i pádů, po svém. S promítáním vlastních vzpomínek a podporou nálady ilustracemi. Kniha byla určena i lidem, kteří se mohou nebo mohli nacházet ve složité situaci, aby jim ukázala, že v tom nejsou sami, a že nejsou jediní lidé na světě, kterým se dějí špatné věci. Nikdy nejsou sami. A kdyby měla pomoci byť jen jedinému člověku zlepšit náladu nebo zahodit tíživou minulost, tak to pro mne bude ta největší výhra.

Rozsah a rozměry

Celkově kniha obsahuje 48 básní (ke každé samostatná ilustrace) na 112 stranách. Velikost A5. Vazba V8 (velmi pohodlné čtení a otevírání) s tvrdými deskami.

Doplňky

Není zde kniha samotná, ale jsou k ní i další doplňkové předměty jako například:

Plakát A2:

Připínací placky na tašku nebo jiný kus Vašeho či cizího oblečení:

A oboustranně potištenou záložku do jakékoliv knihy, nejen této:

Děkuji Vám za jakékoliv dary na podporu vzniku knihy, a věřím, že Vás budou hřát plakáty na stěnách, placky na taškách a také knihy v rukou!

Prosba na konec:

Děkuji, že jste sem zavítali, a vůbec zvažujete podporu mnou vytvořeného projektu! Prosím, pokud jste se rozhodli ho podpořit, budu velmi vděčný za to, kdybyste upřednostnili platbu převodem. Všechny ceny až do Balíčku Sběratel jsou prakticky jen za výrobní náklady a poštovné, a u platby kartou jsou dodatečně sražena určitá procenta za každou platbu. Děkuji mnohokrát!

Co si o tomto projektu myslíte?