Sniper: karetní desková hra - crowfunding kampaň

Novinky - Sniper: karetní desková hra

Rychlá a variabilní deskovka z II. světové války s jednoduchými pravidly, jen o něco složitějšími než pexeso

Hry & Apps

A je to doma!

Máme to. Začínáme psát adresy. A připravovat afterparty. A je to doma! Obrázek

A je to tu! Ještě čerstvé a vonící barvou. 

Děkujeme znovu všem co přispěli - brzy se na vámi uvedenou adresu dostanou karty v podobě nejbližší té, kterou jsme slíbili. Majoři dostanou malý bonus - jejich plechový box je spíše pro velké kapsy (a bezpečnou přepravu na akce), takže v něm najdou i krabici menší, papírovou.

Zítra nás čeká podepisování pravidel a vypisování obálek, které nejspíš potrvá do konce týdne. 7.prosince 2013 (sobota) od 19:00 je zamluven salonek v Café Bar Elysium, Na Bojišti 8, Praha 2 (u Pavláku, kousek od míst, kam chodíte platit pokuty za Bémovy karty). Prosím potvrďte účast mailem či skrzevá FB diskusi.

Kdo dorazí do Elysia, bude mít možnost A/ získat karty s podpisem autora ihned oproti podpisu seznamu dárců, za B/ dostane drink zdarma dle svého výběru až do výše 40 Kč za to, že nám ušetřil peklo s Českou Poštou a C/ Bude si moci pořídit jednu z originálních předloh :) (pro level Obersturmbannführer bude jedna zdarma připravena metodou Kdo-dřiv-přijde; případně rezervujeme a pošleme poštou).

Zbylé objednávky pak rozešleme v týdnu od 9.12. na vámi uvedené adresy. A také vyvěsíme .pdf verzi karet pro Svobodníka (on ví :). Hra bude nadále k dostání na objednávku za 250,- v papíru až do vyprodání zásob (těch 50,- máme na to abychom pokryli ztráty z vícenákladů). Celkem bylo k dnešnímu dni vydáno 18930 Kč vůči přijatých 16769 Kč. 

Těšíme se na vás,

Honza Lička a Jana Císařová

Zpět na výpis