Sniper: karetní desková hra | crowdfunding kampaň

Novinky - Sniper: karetní desková hra

Rychlá a variabilní deskovka z II. světové války s jednoduchými pravidly, jen o něco složitějšími než pexeso

Hry & Apps

27. říjen 2013

Aktuality z tiskárny

Jak pokračujeme
Aktuality z tiskárny Obrázek

Díváte se na volební výsledky a říkáte si - jakpak se asi mají autoři Snipera. Na Bahamách. Za naše peníze...

Bohužel, jsme stále zde a pracujeme pro vás :) Ladili jsme pravidla, aby se vešly na 1 stranu A4. Dopisovali jsme opozdilé Majory na promo kartu. Kopali jsme do tiskařského mistra, aby odložil státnice a věnoval se deskovým hrám. Pokoušeli jsme se ostatním tiskařům vysvětlit, co jsou to deskové hry. Z DPD jsme vymámili zatoulanou bednu z kovovými boxy... Byl to zkrátka porod. A už je to skoro venku! Takže snad již brzy ve vašich rukách.

Jako teaser, ukázka zadní strany boxu:

kov-coverspodek.jpg

S pozdravem,

Vaše autorská jednotka rychlého zpracování

Zpět na výpis

  • Splněno 19 000 Kč (109 %)
  • 109 %
  • 17 400 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 45 Startérů

Autor projektu

Sindor - obrázek
  • projekt od Sindor
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Svobodník

Pro vás, kteří nás symbolicky podpoříte za cenu dvou piv, poskytneme veškeré podklady ke hře Sniper ve vysokém rozlišení s tipy a triky na tisk skrze sdílecí server Uloz.to jako DoDo (Dodělej doma). Soubory budou k dispozici po dokončení výroby.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Kapitán

Tohle už je vyšší ráže pro ty, kteří chtějí své karty doručit spolu s kartonovým futrálem (s potištěným víkem, o rozměrech cca 22x16x4 cm), v kterém pak bude moci být Sniper uložen mezi další vaše deskovky. Podle počtu Kapitánů a výše získaných prostředků pak dostanete krabičku rozloženou/složenou a karty v archu/vysekané raznicí.

Počet dostupných odměn: 93/100

Nelze podpořit
300 Kč

Major

Exkluzivní edice. Slibujeme, že své kamarády zneužijeme na otrockou práci, karty předem vystříháme a s očíslovanou edicí pravidel podepsanou autory následně vložíme do skladné, kovové krabičky - aby se vám na frontě v zákopech nerozmočily. A když budete Full Metal Jacket verzi nosit na srdci, třeba vám jednou zachrání život.
Navíc, v balení všech nižších hodností se objeví karta se jmény všech Majorů (bez adresy), aby vám mohli závidět.

Odměna vyprodána: 0/25

Nelze podpořit
500 Kč

Obersturmbannführer

Množstevní sleva: Zvláštní edice pro hradní stráž a další paramilitantní oddíly - objednejte si sadu 3 ks krabicové/2ks kovové verze Kapitán pro Vás a Vaše soudruhy, dostanete je za zvýhodněnou cenu.
Navíc obdržíte pozvánku do restaurace v Praze, kde s vámi oslavíme úspěšné ukončení projektu a probereme plány na ovládnutí světa. A budete si moci odnést jednu z originálních ilustrací v obálce.

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Partyzán

Výjimečná nabídka: staňte se spolutvůrcem! Přispějete-li alespoň 1000 Kč, ke hře zabalené dle vaší volby získáte navíc portrét sebe či blízké osoby podle vámi zaslané fotky v druhoválečném stylu. Vhodný vánoční dárek pro militantní příbuzenstvo a kamarády.

Navíc, pokud i díky vám ve financování hry uspějeme, budete si moci na osobní schůzce s autory vybrat, zda onen portrét zvěčníme na bonusové kartě jako sedmého Velitele některého z existujících národů, nebo založíte rovnou nový národ (například Finsko).

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 939 Kč

Plukovník

Unikátní personalizovaná odměna, pro opravdové znalce mezi sponzory:
Celodenní výlet do pevnosti Králíky, Bouda a okolí (z Prahy, Hradce, Pardubic či kdekoliv po cestě) s hrazeným vstupným, obědem i dopravou. Budeme vás oslovovat "bratře Plukovníku", vytaháme za ouško a slavnostně předáme 2ks sad hotových karet v plechu/krabici s osobním věnováním. K tomu jako bonus zarámovanou originální ilustraci dle svého výběru, podepsanou autorkou.

Doručení odměn je termín stanovený v nejlepší víře, závislý na volné kapacitě tiskárny. Případní chyboví šotci budou exemplárně zastřeleni.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit