Sniper: karetní desková hra - crowfunding kampaň

Novinky - Sniper: karetní desková hra

Rychlá a variabilní deskovka z II. světové války s jednoduchými pravidly, jen o něco složitějšími než pexeso

Hry & Apps

Co dál se Sniperem

Důležité informace pro přispěvatele Co dál se Sniperem Obrázek

Vážení a milí spolupachatelé,

peníze už jsou na cestě k nám (po zaplacení všech poplatků necelých, ale stále pěkných 17.000) a my rozjíždíme druhou, složitější fázi projektu - vlastní tisk. Mohlo by se zdát, že stačí poslat pédéefko tiskařovi a vše bude do týdne ještě teplé na stole, ale opak je pravdou... vše od gramáže papíru, přes velikost postav na kartě a výsekovou raznici je potřeba vyladit tak, abyste za své peníze dostali plnokrevnou hru a ne nedovařený paskvil. Největší trápení je s boxy, karty v nich nesmí "plavat" a zároveň by měly vypadat dobře.

Setů karet bude vyrobeno pouze 100 číslovaných kusů a proto se mohou jednou stát sběratelským kouskem. 

Co potřebujeme od vás: vy všichni, kteří jste přispěli, mi prosím pošlete na jan.licka (na) tiscali.cz adresu, na kterou si karty přejete doručit - případně telefonní číslo či aspoň mail, na který vás informujeme o dokončení výroby a možnosti převzít si karty osobně v Praze (tuto variantu nějak zvýhodníme, protože se v rozpočtu počítalo se 100% posíláním poštou). 

Od Majorů bychom pak rádi znali jejich ctěné jméno, které si přejí zvěčnit na kartě vkládané do balíčků, nebo znělé "Ne", pokud chtějí zůstat anonymní. A ti co si brali Obersturmbannführera ať také prosím uvedou, zda 3x v papíru, či 2x v kovu.

Děkujeme všem,

autorský tým Snipera

JAP02.jpg

Zpět na výpis