Sniper: karetní desková hra - crowfunding kampaň

Novinky - Sniper: karetní desková hra

Rychlá a variabilní deskovka z II. světové války s jednoduchými pravidly, jen o něco složitějšími než pexeso

Hry & Apps

A je to doma!

Máme to. Začínáme psát adresy. A připravovat afterparty. A je to doma! Obrázek

A je to tu! Ještě čerstvé a vonící barvou. 

Děkujeme znovu všem co přispěli - brzy se na vámi uvedenou adresu dostanou karty v podobě nejbližší té, kterou jsme slíbili. Majoři dostanou malý bonus - jejich plechový box je spíše pro velké kapsy (a bezpečnou přepravu na akce), takže v něm najdou i krabici menší, papírovou.

Zítra nás čeká podepisování pravidel a vypisování obálek, které nejspíš potrvá do konce týdne. 7.prosince 2013 (sobota) od 19:00 je zamluven salonek v Café Bar Elysium, Na Bojišti 8, Praha 2 (u Pavláku, kousek od míst, kam chodíte platit pokuty za Bémovy karty). Prosím potvrďte účast mailem či skrzevá FB diskusi.

Kdo dorazí do Elysia, bude mít možnost A/ získat karty s podpisem autora ihned oproti podpisu seznamu dárců, za B/ dostane drink zdarma dle svého výběru až do výše 40 Kč za to, že nám ušetřil peklo s Českou Poštou a C/ Bude si moci pořídit jednu z originálních předloh :) (pro level Obersturmbannführer bude jedna zdarma připravena metodou Kdo-dřiv-přijde; případně rezervujeme a pošleme poštou).

Zbylé objednávky pak rozešleme v týdnu od 9.12. na vámi uvedené adresy. A také vyvěsíme .pdf verzi karet pro Svobodníka (on ví :). Hra bude nadále k dostání na objednávku za 250,- v papíru až do vyprodání zásob (těch 50,- máme na to abychom pokryli ztráty z vícenákladů). Celkem bylo k dnešnímu dni vydáno 18930 Kč vůči přijatých 16769 Kč. 

Těšíme se na vás,

Honza Lička a Jana Císařová

Jak pokračujeme Aktuality z tiskárny Obrázek

Díváte se na volební výsledky a říkáte si - jakpak se asi mají autoři Snipera. Na Bahamách. Za naše peníze...

Bohužel, jsme stále zde a pracujeme pro vás :) Ladili jsme pravidla, aby se vešly na 1 stranu A4. Dopisovali jsme opozdilé Majory na promo kartu. Kopali jsme do tiskařského mistra, aby odložil státnice a věnoval se deskovým hrám. Pokoušeli jsme se ostatním tiskařům vysvětlit, co jsou to deskové hry. Z DPD jsme vymámili zatoulanou bednu z kovovými boxy... Byl to zkrátka porod. A už je to skoro venku! Takže snad již brzy ve vašich rukách.

Jako teaser, ukázka zadní strany boxu:

kov-coverspodek.jpg

S pozdravem,

Vaše autorská jednotka rychlého zpracování

Důležité informace pro přispěvatele Co dál se Sniperem Obrázek

Vážení a milí spolupachatelé,

peníze už jsou na cestě k nám (po zaplacení všech poplatků necelých, ale stále pěkných 17.000) a my rozjíždíme druhou, složitější fázi projektu - vlastní tisk. Mohlo by se zdát, že stačí poslat pédéefko tiskařovi a vše bude do týdne ještě teplé na stole, ale opak je pravdou... vše od gramáže papíru, přes velikost postav na kartě a výsekovou raznici je potřeba vyladit tak, abyste za své peníze dostali plnokrevnou hru a ne nedovařený paskvil. Největší trápení je s boxy, karty v nich nesmí "plavat" a zároveň by měly vypadat dobře.

Setů karet bude vyrobeno pouze 100 číslovaných kusů a proto se mohou jednou stát sběratelským kouskem. 

Co potřebujeme od vás: vy všichni, kteří jste přispěli, mi prosím pošlete na jan.licka (na) tiscali.cz adresu, na kterou si karty přejete doručit - případně telefonní číslo či aspoň mail, na který vás informujeme o dokončení výroby a možnosti převzít si karty osobně v Praze (tuto variantu nějak zvýhodníme, protože se v rozpočtu počítalo se 100% posíláním poštou). 

Od Majorů bychom pak rádi znali jejich ctěné jméno, které si přejí zvěčnit na kartě vkládané do balíčků, nebo znělé "Ne", pokud chtějí zůstat anonymní. A ti co si brali Obersturmbannführera ať také prosím uvedou, zda 3x v papíru, či 2x v kovu.

Děkujeme všem,

autorský tým Snipera

JAP02.jpg