Snapshot - crowfunding kampaň

Snapshot

Snapshot je krátký scifi film odehrávající se ve městě Brně. Jde o velký projekt, kterým chceme zaujmout diváky po stránce příběhu a vizuálních efektů

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 I vy můžete být u možného zrodu nové komiksové legendy!

KDO JSME

Jsme parta lidí zblázněných do filmu. Někteří z nás studují Teorii a praxi audiovizuální tvorby ve Zlíně, další jsou vystudovaní 3Dgrafici, a jiní jen zapálení do filmové tvorby. Každý se specializujeme na jiné tvůrčí oblasti a následně se snažíme skloubit naše zkušenosti do jednoho velkého projektu Snapshot.

 

O ČEM TO JE

Je možné, aby se v naší digitální době někdo skutečně ztratil?
Co když tito pohrešovaní lidé prežívají jinde? A nemohou zpátky k nám.
Sára pátrá po své kamarádce Petře. Ke komu ji její hledání zavede?
A může své kamarádce ještě vůbec pomoci?

 

NÁŠ CÍL

Náš krátký film by se dal žánrově charakterizovat jako scifi/mystery/thriler. Naším cílem je vytvořit vizuálně zajímavou podívanou plnou napětí a tajuplné atmosféry, která uchvátí svým realistickým zpracováním speciálních efektů. Natáčení bude probíhat ve dvou etapách, přičemž ta první nás čeká na konci srpna a druhou plánujeme na začátek září v Brně. Většinou budeme natáčet v nočních hodinách. Výběr lokací je pečlivý. Sázíme na neokoukaná a svým způsobem netradiční místa plná hluboké atmosféry. Předpokládané uvedení filmu plánujeme kvůli rozsáhlé postprodukci na první polovinu příštího roku 2014.

 

CO POTŘEBUJEME

Vaše peníze použijeme k zaplacení profesionálních herců, zajištění některých lokací, zapůjčení kamerové techniky, dále pak k výrobě rekvizit a kostýmů či přípravě propagačních materiálů.

 

ODMĚNY

Na oplátku vám nabízíme lístek na premiéru filmu v domluveném kinosále. Je však důležité nám s vaším příspěvkem poslat i jméno a email, abychom vás mohli o přesném datu premiéry informovat. Dále bude vaše jméno uvedeno v poděkování v závěrečných titulcích filmu.

 Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání při premiéře filmu.

 

Co si o tomto projektu myslíte?