Startovač - financování projektů

FUKANEC | SMÍM PROSIT? - crowfunding kampaň

Novinky - FUKANEC | SMÍM PROSIT?

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli v říjnu pokřtít naše první album... Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba

Ochutnávka z CD

Přátelé blížíme se do finále poslední hodiny nás dělí od úspěšného ukončení projektu! Ochutnávka z CD Obrázek

Vážení a milí fanoušci,

poslední hodiny nás dělí od úspěšného ukončení projektu. Naši výzvu, že bychom se mohli pokusit spolu s Vámi vybrat ještě o něco více, aby zbylo i na natočení klipu, jste vzali vážně, a my Vám za to děkujeme. Do částky 70.000 v tuto chvíli již chybí méně než 5.000. Připravili jsme malou ochutnávku z CD, které za pár dní spatří světlo světa, a brzy bude možné vyhlížet pošťáka :-)
Vám, kteří jste již přispěli ať udělá radost jako předkrm a Vás, kdo teprve váháte zda si album předplatit, to třeba přesvědčí. Děkujeme za podporu, za příspěvky a za sdílení mezi přátele.

Váš Fukanec

 

Jsme nesmírně vděční, šťastní a dojatí!! Je to tam! Ale ještě nekončíme... Obrázek

Drazí přátelé, právě jste svými příspěvky poskládali potřebnou částku na dokončení našeho alba. Mnohokrát Vám za to děkujeme!!! Jsme nesmírně vděční, šťastní a dojatí!! CD jsme tedy poslali do výroby, protože je už jasné že, projekt je díky Vám úspěšný. Jelikož však ještě chodí další příspěvky a do konce projektu zbývají ještě 3 dny, napadlo nás, že bychom se mohli pokusit spolu s Vámi o další metu. Nasbírame-li do konce projektu 70.000. natočíme ještě navíc klip jako poděkování Vám všem!! Co tomu říkáte? S úctou, Vaši Fukanci