FUKANEC | SMÍM PROSIT? - crowfunding kampaň

FUKANEC | SMÍM PROSIT?

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli v říjnu pokřtít naše první album... Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Jsme folková kapela Fukanec z Nového Města nad Metují. V minulosti jsme už udělali několik demo nahrávek, ale doposud jsme se soustředili především na živá hraní. V kontaktu s publikem jsme čerpali inspiraci pro nové aranže a myslíme si, že právě tohle našim písničkám hodně prospělo.

Hlavním impulzem k natáčení alba však bylo vítězství ve Východočeském kole soutěže Porta, kde jednou z cen bylo pozvání na jeden den do profesionálního nahrávacího studia MK Production v Českých Budějovicích. Už při prvním kontaktu s hudebním režisérem Petrem Novotným a zvukovým mistrem Petrem Michalem bylo jasné, že nezůstaneme jen u jednoho nahrávacího dne. Dostalo se nám velice profesionálního, a přesto vřelého přijetí ve studiu. A tak začalo natáčení.

V těchto dnech tedy dokončujeme své první řadové album, na němž bude zaznamenáno 11 písní, většina autorky Pavly Tymelové, o životě, vztazích, lásce i o těžkostech, které jsou nedílnou součástí každodenního života.

CD jsme nahrávali ve stálém složení Pavla Tymelová, Monika Čermáková, Radek Píďa Bartoš a Igor Tymel, ale velmi nám pomohli i hosté, Radim Sládek a Honza Kouba, kterým chceme moc poděkovat za spolupráci.

Věříme, že naše rozhodnutí bylo správné, přestože jsme do toho šli po hlavě, i když bylo jasné že na úplné dokončení a výrobu nosičů nám již zřejmě dost peněz nezbude. Pro mix a mastering, přípravu obalu a výrobu nosičů ještě chybí část peněz. Budeme rádi, když si připravované album Smím prosit? předplatíte, nebo si vyberete některou z dalších zajímavých odměn, které jsme si pro Vás připravili.

Prostřednictvím tohoto projektu na Startovači bychom rádi získali chybějící částku 55 000 Kč a s tím nám můžete pomoci právě Vy. A jak na to? Nachystali jsme pro Vás celou řadu odměn od zakoupení CD, které Vám zašleme nebo předáme bezprostředně po vyrobení, přes pozvání na zkoušku, společný výlet kolem Nového Města až po koncert u Vás doma.

Předem vám moc děkujeme za projevenou důvěru a podporu a moc se na vás těšíme, při setkání v rámci některé z předplacených odměn, nebo na koncertech.

 

Co si o tomto projektu myslíte?