Smartnote | crowdfunding kampaň

Smartnote

Rádi bychom Vám představili malého pomocníka pro uchování myšlenek a nápadů. Pomůžete nám prosím nastartovat tento projekt?

Ostatní

Smartnote

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

* Co je smartnote ?

Smartnote je poznámkový blok, který Vám pomůže udržet zajímavé myšlenky a nápady. Né každý je příznivcem digitální doby a evidence poznámek v této podobě, kdy se jednotlivé poznámky a nápady snadno ztrácí nebo zapadnou. Pomůže Vám udržet přehled jak v pravidelných aktivitách, tak v dlouhodobých plánech a cílech a vy můžete přehledně sledovat svůj progres v daných nápadech. Možností využití se meze nekladou. Smartnote je a bude neustále vylepšován podle požadavků skutečných zákazníků. Máte nový nápad co zlepšit? Dejte nám o něm prosím vědět.

output_9Ije1n.gif

output_rGmkHh.gif

output_WHucEg.gif

 

* Jak nápad vzniknul?

Nápad na Smartnote vznikl jako odpor k digitální evidenci poznámek a nápadů kdy tyto nápady časem zapadly mezi množství poznámek uložených např. v telefonu apod. zařízeních. V dnešních elektronické době se stále najdou lidé, kteří preferují papírovou podobu evidence a právě pro tyto uživatele je Smartnote určen. Zvolili jsme optimální rozměr v porovnání s mobilním telefonem tak, aby bylo možno Smartnote nosit stále u sebe.

IMG_3272.jpg

 

* Barevné provedení? 

Každý jsme jiný a každému se líbí jiné barvy. My Tě nebudeme omezovat jednou nebo dvěma barvami. U nás si můžeš vybrat barvu, která se Ti líbi a kterou máš rád. Vyber si, kterou máš nejradši.

 

IMG_3196.jpg

 

* Barva spojovacího šroubu

Kromě barvy titulních listů si můžeš vybrat také barvu šroubu, kterým je Smartnote spojený. Vyber si tu, která se Ti líbí.

IMG_3208.jpg

 

*Listy

Různé typy jednotlivých listů umožní zachytit své poznámky, myšlenky a nápady dle tvých potřeb.

 IMG_3218.jpg

 

IMG_3228.jpg

* Proč crowfunding?

Forma využití crowfundingové kampaně byla zvolena za účelem získání finančních prostředků pro prvotní výrobní dávku a zároveň pro ověření skutečného zájmu mezi koncovými cílovými zákazníky. Pomozte nám svou volbou ukázat, jestli je Smartnote produkt se skutečnou přidanou hodnotou pro finálního uživatele.

 * Co je cílem? Co vznikne za vybrané peníze?

Cílem kampaně je vybrat prostředky pro zahájení výroby a zároveň pro rozšíření povědomí o tomto produktu. Pomožte na svět tomuto nápadu podpořením projektu. Za každou podporu předem děkujeme a vážíme si jí. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu a případný postřeh pro zlepšení.

output_aGIzgW (resized small).gif

output_IGU8FF.gif

output_Kvb5DM.gif

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 4 384 Kč (17 %)
  • 17 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

X - obrázek
  • projekt od X
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Plaketa smartnotu - odznak

Za příspěvek obdržíte odznak "placku" s motivem Smartnotu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

Uvedení na webu a facebooku v seznamu sponzoru

Ceníme si jakékoliv formy podpory a za každou podporu Vám poděkujeme. Pokud využijete tuto možnost uvedeme Vás v seznamu lidí, kteří pomohli tento projekt přivést k životu :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
149 Kč

Smartnote z první várky

Získej Smarnote z první výrobní várky a buď mezi prvními, kteří jej získají.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Smartnote v dárkovém balení

Získej Smarnote z první várky v dárkovém balení. Vhodné pro obdarování blízkých. Daruj originální dárek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej Smarnote z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět. Za příspěvek obdržís 2 Smartnoty v dárkovém balení, jeden pro sebe a jeden pro někoho dalšího.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej Smarnote z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět. Za příspěvek obdržíš 3 ks Smartnotu v dárkovém balení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 999 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej 5 ks Smarnote v dárkovém balení z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 999 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej 10 ks Smarnote v dárkovém balení z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 999 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej 15 ks Smarnote v dárkovém balení z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 999 Kč

Přispěj více

Přispěj více než musíš a pomož rozjezdu našemu projektu. Získej 20 ks Smarnote v dárkovém balení z první várky s vědomím, že jsi pomohl novému produktu na svět.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit