Smartnote - crowfunding kampaň

Smartnote

Rádi bychom Vám představili malého pomocníka pro uchování myšlenek a nápadů. Pomůžete nám prosím nastartovat tento projekt?

Ostatní
Smartnote

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

* Co je smartnote ?

Smartnote je poznámkový blok, který Vám pomůže udržet zajímavé myšlenky a nápady. Né každý je příznivcem digitální doby a evidence poznámek v této podobě, kdy se jednotlivé poznámky a nápady snadno ztrácí nebo zapadnou. Pomůže Vám udržet přehled jak v pravidelných aktivitách, tak v dlouhodobých plánech a cílech a vy můžete přehledně sledovat svůj progres v daných nápadech. Možností využití se meze nekladou. Smartnote je a bude neustále vylepšován podle požadavků skutečných zákazníků. Máte nový nápad co zlepšit? Dejte nám o něm prosím vědět.

output_9Ije1n.gif

output_rGmkHh.gif

output_WHucEg.gif

 

* Jak nápad vzniknul?

Nápad na Smartnote vznikl jako odpor k digitální evidenci poznámek a nápadů kdy tyto nápady časem zapadly mezi množství poznámek uložených např. v telefonu apod. zařízeních. V dnešních elektronické době se stále najdou lidé, kteří preferují papírovou podobu evidence a právě pro tyto uživatele je Smartnote určen. Zvolili jsme optimální rozměr v porovnání s mobilním telefonem tak, aby bylo možno Smartnote nosit stále u sebe.

IMG_3272.jpg

 

* Barevné provedení? 

Každý jsme jiný a každému se líbí jiné barvy. My Tě nebudeme omezovat jednou nebo dvěma barvami. U nás si můžeš vybrat barvu, která se Ti líbi a kterou máš rád. Vyber si, kterou máš nejradši.

 

IMG_3196.jpg

 

* Barva spojovacího šroubu

Kromě barvy titulních listů si můžeš vybrat také barvu šroubu, kterým je Smartnote spojený. Vyber si tu, která se Ti líbí.

IMG_3208.jpg

 

*Listy

Různé typy jednotlivých listů umožní zachytit své poznámky, myšlenky a nápady dle tvých potřeb.

 IMG_3218.jpg

 

IMG_3228.jpg

* Proč crowfunding?

Forma využití crowfundingové kampaně byla zvolena za účelem získání finančních prostředků pro prvotní výrobní dávku a zároveň pro ověření skutečného zájmu mezi koncovými cílovými zákazníky. Pomozte nám svou volbou ukázat, jestli je Smartnote produkt se skutečnou přidanou hodnotou pro finálního uživatele.

 * Co je cílem? Co vznikne za vybrané peníze?

Cílem kampaně je vybrat prostředky pro zahájení výroby a zároveň pro rozšíření povědomí o tomto produktu. Pomožte na svět tomuto nápadu podpořením projektu. Za každou podporu předem děkujeme a vážíme si jí. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu a případný postřeh pro zlepšení.

output_aGIzgW (resized small).gif

output_IGU8FF.gif

output_Kvb5DM.gif

 

Co si o tomto projektu myslíte?