SMART CASUAL - kniha o oblékání mužů - crowfunding kampaň

Novinky - SMART CASUAL - kniha o oblékání mužů

Ať už chcete udělat skvělý první dojem, cítit se přirozeně při každé příležitosti nebo změnit svůj šatník, tato kniha vám s tím pomůže.

Knihy
Každý obor má svoji "hvězdu". V pánském klasickém oděvu je to pan Bernhard Roetzel, autor knihy "Opravdový Gentleman". Kniha dostala podporu světového formátu Obrázek

Vážení přátelé, milé dámy a pánové,

některé sny zůstávají jen více či méně rozmazanou vzpomínkou poté, co své nohy položíte z postele na podlahu. Některé sny, přetavené v přání a poté v činy, se stávají skutečností.

Jedním z mých snů bylo, aby se v mé knize Smart Casual objevila slova pana Bernharda Roetzela. Každý obor má svoji "hvězdu" a my, milovníci klasického pánského oděvu, ji máme také. Bernhard Roetzel se stal celosvětově známým díky své první knize, která u nás vyšla pod názvem „Opravdový Gentleman“ už na začátku tisíciletí. Je dost dobře možné, že ji máte ve své knihovně také.

Vzniká kniha, se kterou jste spojili svá jména vy, podporovatelé a partneři, a navíc také svým úvodním slovem, které bude na začátku knihy, pan Bernhard Roetzel. Tím se jí a mně dostává pocty světového formátu.

Přeji Vám úspěšné dny plné splněných snů. 

Daniel Šmíd

Velmi si vážím Vaší podpory a účasti na celém "kolotoči" kampaně a předprodeje knihy Smart Casual.

Zvláštní díky patří všem, kteří jste mi věnovali důvěru a podpořili můj projekt snů - knihu o oděvech mužů. Děkuji jednotlivcům, skupinám a asociacím za podporu, děkuji firmám a knižním partnerům za důvěru a jejich odvahu spojit jejich jméno s tím mým.

Děkuji celému kreativnímu týmu, fotografovi, grafikovi, vydavateli a korektorce. A speciální dík s poklonou patří mé ženě a synovi, že to se mnou v průběhu celého intenzivního měsíce zvládli.

 

Pošlete někomu tuto informaci, aby se stal posledním přispěvatelem a získal hodnotný voucher. Dvojnásobek svého vkladu. Víte o někom, kdo chce být poslední? Obrázek

Třetí vložená hra je zde, avšak není primárně pro vás.

Víte o někom, kdo má pevné nervy? Ať je poslední. Když bude poslední/m, kdo zakoupí knihu, dostane zpět dvojnásobek svého příspěvku. 

Mnoho lidí chce být někde první. Pokud však znáte někoho, kdo v sobě má skrytého "gamblera", má velkou šanci vyhrát.. Nic neztratí, vždy za svoji platbu získá knihu. Nebo knihu a dvojnásobek jako voucher do e-shopu významného partnera Bubibubi.cz

Celý měsíční kolotoč kolem předprodeje knihy Smart Casual končí zhruba za 20 hodin. Do středy dopoledne, dne 15. 7. 2020, je možnost vše objednat za výhodnější cenu a navíc vyhrát poukázku.

Chcete příklad? Když onen váš známý či kamarádka koupí knihu v dárkovém boxu za 990 Kč a nebude posledním zákazníkem, dostane něco, co se už dále nebude prodávat. Pokud posledním bude, dostane knihu a navíc k tomu poukázku v hodnotě 1980 Kč na nákup doplňků, kravat či motýlků pro ženy i muže.

A co když to přetáhne a pošle peníze příliš pozdě? Peníze jim budou systémem vráceny obratem zpět. Není tedy co ztratit. Dejte jim vědět, předpošlete link a udělejte někomu radost.

Mějte se krásně, moc vám děkuji za důvěru a obrovskou podporu.

Daniel Šmíd