Slušňák nebo rošťák: Zdeněk Gauny Pernica - crowfunding kampaň

Slušňák nebo rošťák: Zdeněk Gauny Pernica

Jaký je doopravdy? Co je pravda, co image, kde končí legenda a začíná člověk? Biografie sportovce, politika a umělce Zdeňka Gaunyho Pernici.

Knihy
Slušňák nebo rošťák: Zdeněk Gauny Pernica

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jmenuje se Zdeněk Pernica, má přezdívku Gauny. Je dvojnásobným mistrem republiky v kickboxu, trojnásobný v thaiboxu, z mistrovství Evropy v thaiboxu přivezl bronzovou medaili. První Čech, který začal bojovat v boxu bez rukavic. K tomu politik, předseda hnutí Slušní lidé, kreslíř komixů a autor koláží, hybatel mnoha událostí, stojící často v centru mediální pozornosti. Ale jaký je doopravdy?

Slušňák nebo rošťák? Kým je Zdeněk Gauny Pernica ve skutečnosti? Je víc sportovec nebo bitkař, víc odpovědný politik nebo extrémista? Co ho vede, co ho motivuje, o čem přemýšlí a co ho trápí? Odkud přišel a kam by chtěl dojít?

Knižní biografie představí Gaunyho ze všech stran. Nechá promluvit články, fotografie, sportovní historii i současnost - a především samotného Pernicu. O něm, o lidech kolem, o sportu, o vztazích, osobní filozofii a o desítkách dalších témat. Podíváme se tam, kam se povrchní pohledy novinářů nikdy nepodívaly a nepodívají. Půjdeme k podstatě - k člověku, osobnosti a autentickému pohledu na svět.Biografie o rozsahu cca 120 knižních stran textu s bohatou fotografickou přílohou vyjde ve formátu A5 (148 × 210 mm) s měkkou barevnou obálkou na přelomu července a srpna. Knihu vydá nakladatelství A VIRTÙ RESEARCH & TECHNOLOGIES s.r.o. v edici Everlife.

Novinky najdete na stránce projektu a na osobní stránce Zdeňka Pernici.

Grafická podoba obálky je jedním z návrhů, finální se může lišit.

 

Co si o tomto projektu myslíte?