Slunce pro Podprůhon | crowdfunding kampaň

Novinky - Slunce pro Podprůhon

Kladenský Podprůhon je malebná čtvrť města s jedinečnou atmosférou. Chceme ji udělat ještě hezčí. Chceme jí vrátit plastiku Slunce Viktora Stříbrného.

Umění

25. březen 2015

Výstava "Třicet Tři U Stříbrných"

K plastice Slunce připravíme na letošních Dvorcích výstavu Viktora Stříbrného
Výstava "Třicet Tři U Stříbrných" Obrázek

Letošní Kladenské dvorky oslaví třicátý třetí ročník. Symetrická číslovka, okolo které se v životě muže točí velké mystérium minulého a budoucího, je i tématem letošního festivalu. Ústřední událost letošních Dvorků, odhalení plastiky Slunce Viktora Stříbrného, by navíc mohla doplnit výstava Viktorových plastik, grafik a plenérových realizací.

Startéři a Startérky, další meta sbírky Slunce pro Podprůhon - 87.000 Kč.

Dvanáct tísíc korun nad rámec původního rozpočtu nám umožní realizovat výstavu Viktora Stříbrného na 33. Kladenských dvorcích! Z Vámi věnovaných prostředků uhradíme opravy některých plastik, velkoformátové fotografie, realizaci výstavy (rámy, zabezpečení, instalaci).

Zpět na výpis

  • Splněno 88 700 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 95 Startérů

Autor projektu

Spolek Podprůhon - obrázek
  • projekt od Spolek Podprůhon
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

magnetka a poděkování na webu

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a získáte magnetku s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

magnetka, náušnice a poděkování na webu

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a získáte magnetku a pár náušnic s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

magnetka, tričko a poděkování na plaketě

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a na plaketě umístěné u plastiky a získáte magnetku a tričko s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet dostupných odměn: 49/70

Nelze podpořit
2 000 Kč

magnetka, kovaný paprsek a poděkování na plaketě

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a na plaketě umístěné u plastiky a získáte magnetku s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera a originální kovaný paprsek Viktorova Slunce jako dekoraci od Karla Ujky.

Počet dostupných odměn: 6/20

Nelze podpořit
10 000 Kč

osobní poděkování a dárek

Děkujeme Vám za štědrost a podporu! Patří Vám osobní poděkování a dárek od autorů projektu a paní Jarmily Oličové při odhalení plastiky na 33. Kladenských dvorcích (stejně jako jmenovité poděkování na webu a plaketě umístěné u plastiky).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit