Slunce pro Podprůhon | crowdfunding kampaň

Novinky - Slunce pro Podprůhon

Kladenský Podprůhon je malebná čtvrť města s jedinečnou atmosférou. Chceme ji udělat ještě hezčí. Chceme jí vrátit plastiku Slunce Viktora Stříbrného.

Umění

20. březen 2015

19. března - 103 %

Startéři odstartovali jaro velice optimisticky – plastika Viktora Stříbrného se vrátí do Podprůhonu.
19. března - 103 % Obrázek

Velké poděkování, všem…. přátelům, kamarádům a příznivcům, kteří do projektu Slunce pro Podprůhon jdou s námi. Velice si vážím Vaší štědrosti, podpory a zájmu. Zbývá 28 dní do skončení sbírky a jenom díky Vám, může nyní plastika vzniknout. Jsem šťastná, že se projekt, kterému dal život Spolek Podprůhon, uskuteční a vím, že Viktor, ten skromný a neokázalý Viktor, by byl překvapený a rád.

Jarmila Oličová

Co dodat? Karel Ujka začíná kovat první paprsky Slunce a finišuje se stavebním povolením pro umístění plastiky. Sbírka běží dál pro ty, kteří se ještě chtějí připojit k poctě Viktorovi Stříbrnému a dalším průkopníkům uměleckého setkávání. Vivat Kladenské dvorky!

Zpět na výpis

  • Splněno 88 700 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 95 Startérů

Autor projektu

Spolek Podprůhon - obrázek
  • projekt od Spolek Podprůhon
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

magnetka a poděkování na webu

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a získáte magnetku s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

magnetka, náušnice a poděkování na webu

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a získáte magnetku a pár náušnic s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

magnetka, tričko a poděkování na plaketě

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a na plaketě umístěné u plastiky a získáte magnetku a tričko s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera.

Počet dostupných odměn: 49/70

Nelze podpořit
2 000 Kč

magnetka, kovaný paprsek a poděkování na plaketě

Děkujeme Vám za podporu! Poděkujeme Vám jmenovitě na webu projektu a na plaketě umístěné u plastiky a získáte magnetku s motivem linorytu Slunce od Tomáše Landsingera a originální kovaný paprsek Viktorova Slunce jako dekoraci od Karla Ujky.

Počet dostupných odměn: 6/20

Nelze podpořit
10 000 Kč

osobní poděkování a dárek

Děkujeme Vám za štědrost a podporu! Patří Vám osobní poděkování a dárek od autorů projektu a paní Jarmily Oličové při odhalení plastiky na 33. Kladenských dvorcích (stejně jako jmenovité poděkování na webu a plaketě umístěné u plastiky).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit