SLOVAN - HISTORICKÁ MINISÉRIE - crowfunding kampaň

SLOVAN - HISTORICKÁ MINISÉRIE

Pomozte nám natočit velkolepou minisérii o našich slovanských předcích, a to v rekonstrukci dobového praslovanského jazyka!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chceme vytvořit čtyřdílný historický miniseriál, který svou kvalitou nabídne divákovi autentický pohled do starého světa našich slovanských předků, a zejména slovanské mytologie. To je záměr našeho spolku Clamor FILM. Veškeré dialogy budou vedeny v rekonstruovaném praslovanském jazyce. Jejich překlady zajistí jazykoví odborníci Štefan Pilát a Vladislav Knoll. To vše s kvalitními herci, autentickými kostýmy a profesionální filmovou technikou. Minisérii Slovan chceme natáčet svou vlastní cestou, ale na nejvyšší možné úrovni. Pomozte nám ukázat starý slovanský svět v jeho nejautentičtější syrové podobě.

První plakát minisérie Slovan.

 

Příběh

Roku 659 n. l. po smrti krále Sáma nastal ve slovanské říši rozsáhlý masakr všech, kteří ohrožovali nárok na trůn Sámova syna Vladúca. Sámův věrný přítel a rádce Záslav tomuto prolévání krve unikl spolu se svými syny a několika dalšími společníky. Pod Záslavovým vedením družina prchá z území říše do oblasti franských Bavorů, rozprostírající se v hlubokých šumavských hvozdech. V těchto drsných, nehostinných končinách plných násilí a lidské bezohlednosti hledají naši Slované jak toužené místo k životu, tak i sami sebe.

 

Termín dokončení

První třicetiminutový pilotní díl s následným dokončením včetně postprodukce plánujeme dodělat do konce roku 2020.

 

Finance

Vybraná částka nám umožní natočit pilotní díl minisérie na vysoké filmové úrovni. Věříme, že hlavní odměnou pro vás bude dobrý pocit z finančního přispění na ambiciózní historický projekt, který se svou minulostí dotýká nás všech. Některé z odměn, které pro vás budou připravené, můžete vidět přímo pod tímto textem. Slovanský jednoruční meč, dřevěná ručně vydlabaná mísa se lžící a mnoho dalších.

 

 

 

Náš tým ClamorFILM už má za sebou natočení debutového amaterského filmu Clamor.

Více na www.clamorfilm.com

Co si o tomto projektu myslíte?