Startovač - financování projektů

Sladké sezónní pečení - kuchařka - crowfunding kampaň

Podpořit - Sladké sezónní pečení - kuchařka

Podpořte vydání kuchařky, která bude zaměřena na sladké recepty ze sezóních surovin, které nám zahrada dává po celý rok.

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Chcete jen přispět a dostat originální magnetku

Po kuchařce netoužíte, ale líbí se vám blog o pečení a chcete přispět na vznik kuchařky. Po přispění částky obdržíte poštou poděkování s originální magnetkou. Můžete přispět i vyšší částkou, protože každá koruna se počítá.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

320 Kč Kuchařka s osobním převzetím v Brně a Praze

Zakoupením této odměny Vám bude osobně předán jeden výtisk kuchařky v jedné z kaváren v centru Brna a Prahy. Na místě na Vás budu čekat s kuchařkou, do které Vám napíšu věnování a odnesete si i sladký balíček. Kavárnu včas upřesním. Nezapomeňte do poznámky napsat v jakém městě byste chtěli převzít kuchařku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Jeden výtisk kuchařky s věnováním + magnetka

Zakoupením této odměny dostanete v předstihu a za zvýhodněnou cenu jeden výtisk kuchařky s osobním věnováním a podpisem autorky. Navíc magnetku jako dárek. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu má být kniha věnována!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

500 Kč Jeden výtisk kuchařky s věnováním + lněný pytlík

Zakoupením této odměny dostanete kuchařku s osobním věnováním a podpisem autorky. S kuchařkou dostanete i originální lněný pytlík, který využijete na bylinky, ořechy nebo vám bude dělat parádu v kuchyni. Navíc dostanete magnetku jako dárek. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu má být kniha věnována!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

620 Kč Jeden výtisk kuchařky + lněnou skládací tašku

Zakoupením této odměny dostanete kuchařku s osobním věnováním a podpisem autorky. Také obdržíte skládací tašku ze lněné látky, kterou sebou můžete nosit vždy v kabelce nebo batohu. Navíc dostanete magnetku jako dárek. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu má být kniha věnována!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

650 Kč Dva výtisky kuchařky s věnováním

Zakoupením této odměny dostanete výhodný balíček dvou kuchařek s osobním věnováním a podpisem autorky a originální magnetku. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu mají být knihy věnovány!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

700 Kč Jeden výtisk kuchařky + pytlík na pečivo

Zakoupením této odměny dostanete kuchařku s osobním věnováním a podpisem autorky. S kuchařkou dostanete pytlík z poctivé pevné lněné látky, který je pro uchování pečiva daleko vhodnější než mikrotenové sáčky. Navíc dostanete magnetku jako dárek. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu má být kniha věnována!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

880 Kč Balíček 3 x kuchařka

Nejvýhodnější balíček kuchařek - 3 výtisky s věnováním a podpisem. Jeden výtisk máte pro sebe a další dva třeba pro své přátele či rodinu. Ideální vánoční dárek. Podpis a věnování dle vašeho přání. Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu mají být knihy věnovány!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 000 Kč Originální akvarelová malba + kuchařka

K podepsané kuchařce s věnováním a magnetce dostanete navíc zarámovaný originál akvarelové malby (20x30 cm) dle vašeho výběru (více v informacích o projektu). Poštovné je zahrnuto v příspěvku. Nezapomeňte do poznámky dopsat, komu má být kniha věnována!

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit

3 000 Kč Sponzor kuchařky + 2 výtisky kuchařky

Staňte se sponzorem kuchařky! V kuchařce budete mít prostor poloviny stránky (21 x 10,5 cm) pro svou reklamu, navíc obdržíte 2 výtisky kuchařky. Poštovné je zahrnuto v příspěvku.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit

9 000 Kč Hlavní sponzor kuchařky + 5 výtisků kuchařky

Staňte se hlavním sponzorem kuchařky! V kuchařce budete mít prostor jedné stránky (21 x 21 cm) pro svou reklamu, navíc obdržíte 5 výtisků kuchařky. Poštovné je zahrnuto v příspěvku.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit