Sladké sezónní pečení - kuchařka - crowfunding kampaň

Sladké sezónní pečení - kuchařka

Podpořte vydání kuchařky, která bude zaměřena na sladké recepty ze sezóních surovin, které nám zahrada dává po celý rok.

Knihy
Sladké sezónní pečení - kuchařka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Slovo úvodem

Třetím rokem píšu blog o pečení dezertů sladkavanilka.cz. Za tu dobu na blogu vyšlo již více než 100 sladkých receptů, které byly doplněny o více než 500 fotografií. Čím dál častěji mně píšete, že podle mých receptů pečete rádi a že vám chutnalo. To mě samozřejmě těší a nabíjí spoustou energie. Tento rok bych ráda potěšila i já vás. Rozhodla jsem se tedy napsat kuchařku, ve které bude 50 zbrusu nových receptů.

Co v kuchařce najdu?

Především 50 nových receptů doplněných o 50 celostránkových fotografií, to vše na lesklém křídovém papíře. Knihu budou doprovázet originální akvarelové ilustrace a několik stránek bude věnováno i obecným tipům pro správný výběr a uchování surovin. Celá kuchařka bude v poctivé šité knižní vazbě, která vám vydrží do konce života.

Nechci vydat kuchařku jen s 50 náhodnými recepty. Celou knihou se proto ponese téma sezónních surovin, které nalezneme na českých zahradách od brzkého jara až do zimy.

Začátek knihy bude patřit využití prvních jarních květů, listů máty či řapíků rebarbory. Na dalších stránkách přijdou na řadu recepty s využitím drobných ovocných plodů - jahod, malin, rybízu či angreštu. Letní část bude samozřejmě nejobsáhlejší - dostane se na  meruňky, broskve, třešně, ryngle nebo třeba na moruše. Závěr knihy bude patřit tradičním podzimním a zimním receptům s použitím jablek, dýní, cuket, rakytníku, ořechů nebo mrkve. Celkově se v knize dočkáte využití více než 35 druhů různých hlavních surovin.

.

Proč si knihu koupit?

Pevně věřím, že právě kvalitou zpracování i hodnotným obsahem tuto kuchařku ocení i lidé, kteří můj blog nesledují. Sladké sezónní pečení vás může provázet po celý rok a k ruce vám může být klidně celý život.

Hotová kuchařka bude rozeslána na přelomu října a listopadu. Kuchařku tak bezpečně stíháte mít doma do Vánoc. Kuchařek si můžete klidně koupit víc, tento originální dárek určitě ocení každá hospodyňka hledající inspiraci pro pečení dezertů k odpolední kávě či pro návštěvy.

Kuchařku si samozřejmě budete moci koupit na mém e-shopu i po vydání. Pokud ale podpoříte tento projekt, budete mít kuchařku dříve než se na e-shop dostane, za zvýhodněnou cenu, s podpisem, věnováním a magnetkou na lednici k tomu. A klidně i s dalším výhodným dárečkem, o tom více níže.

Odměny

Základem je samozřejmě podepsaná kuchařka s osobním věnováním a magnetka.

Pokud mě chcete podpořit vyšší částkou můžete si vybrat z několika ručně šitých výrobků z mé dílničky, které dostanete ke kuchařce. Tyto výrobky šiji sama a zakoupit je můžete i s řadou jiných výrobků ruční výroby (a to nejen té mé) na mém e-shopu. Za kvalitu provedení i materiálu plně ručím :). Všechny tyto výrobky dostanete ke kuchařce za zvýhodněnou cenou oproti běžnému prodeji.

Takže, co si vlastně můžete ke kuchařce pořídit navíc?

Lněný pytlík

Stahovatelný pytlík z lehké prodyšné lněné látky. Vhodný například na ořechy, houby nebo bylinky.

 

Lněná skládací taška

Skládací taška ze lněné látky, kterou sebou můžete nosit vždy v kabelce nebo batohu.

 

Lněný pytlík na pečivo

Pytlík z poctivé pevné lněné látky, který je pro uchování pečiva daleko vhodnější než mikrotenové sáčky.

 

Akvarelová malba 30x20 cm

Jedinečná šance na konec. Během tvorby kuchařky se mi hromadí krásné akvarelové malby, které pro nás maluje Renata Myslínová. Pokud budete mít zájem o jednoduchý zarámovaný obraz s motivem jednoho z mých dezertů vhodného třeba k zavěšení do kuchyně, tak si můžete kuchařku pořídit i s jedním z obrazů (formát A4).

A jak to bude fungovat? Po dokončení práce na kuchařce vás budu postupně kontaktovat. První z vás budou mít na výběr z největšího množství obrazů. Nebojte se ale, tato odměna je omezena pouze na 20 nejrychlejších z vás, tak aby i ten poslední měl stále z čeho vybírat.

 

Na co budou použity vybrané peníze?

Je to jednoduché. Kuchařku budu vydávat bez podpory nakladatele. Veškeré práce na obsahu kuchařky zvládnu sama s pomocí svého okolí. Protože chci ale knihu na kvalitním papíře a v poctivé šité knižní vazbě, budu si muset připlatit za tisk knihy. Veškeré peníze získané z projektu tak budou použity na tisk kuchařky. Čím více se podaří vybrat, tím více bude výtisků kuchařky a kniha se tak dostane k více lidem.

Předem děkuji za jakékoliv podpoření mého projektu! A sledujte mé profily na facebooku a na instagramu, dozvíte se na nich spoustu novinek z přípravy knihy, které vám třeba usnadní čekání na její vydání :).

Co si o tomto projektu myslíte?