Skvělá hra - crowfunding kampaň

Skvělá hra

Přispějte na hru o bývalém agentu tajné služby Miloše Zemana.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přispějte na vývoj skvělé nové hry a vlastně i rozjezd celého našeho studia na tvorbu her.

Jsme studenti středních škol. A baví nás programování a tvorba her.

Tato hra bude 2D něco ve stylu Polda nebo život není krásný. Ovšem doufáme že bude také tak úspěšná jako právě Polda.

Příběh hry: Bývalý agent tajné služby Miloše Zehnala má problémy, někdo ho počítačem vydírá, někdo totiž zjistil jeho pravou totožnost a hodlá ji sdělit všem lidem kteří už měli s agentem co dočinění. Jeho jediná možnost je vysledovat a zneškodnit toho kdo za tím vším stojí, bohužel to nebude tak jednoduché. Do cesty se mu bude stavět více problémů které ho budou odvádět od jeho hlavního cíle dopadení zlořádného vyděračského hackera. Ovšem taky za vyřešení těchto problémů ale získá určité výhody které mu mohou s hledáním pomoct je to tedy na vás jak se rozhodnete, jestli budete hlavně hledat a nebo se odvážete a budete se snažit dokončit i tyto vedlejší úkoly.

Bude i více možností jak dokončit hru. Hru tedy můžete hrát víckrát a neomrzí vás hned po prvním dokončení. Garantujeme vám že se budete u hry příjemně bavit jelikož zde bude akce, napětí, zvraty a možnosti konzervace s různými postavami, takže budete moct říct dost věcí a někdy vás jejich reakce překvapí jelikož ji nebudete vůbec čekat. Můžete se těšit na zábavně ujeté postavy například: Annu Matulovou anorektickou modelku která nemá zábrany, alkoholika Vaška Huga či prostitutku Magdu Vohlou.

Potřebujeme peníze na to abysme mohli zajistit naším vývojářům potřebné programy a počítačové vybavení pro kvalitní zpracování ze strany grafiky tak ze strany napsání kódu. Náš tým vývojářů se skládá ze 3 programátorů, 2 grafiků. Také budeme potřebovat peníze na zařízení aspoň trochu kvalitního mini nahrávacího studia pro dabéry. Dabing zajistí amatérští dabéři a zároveň i pár profesionálních dabérů.

Peníze tedy půjdou na:

-Počítačové komponenty

-Grafické tablety

-Mikrofon a zvukové vybavení (akustická pěna)

-Monitory

-Příspěvek profesionálním dabérům

-Notebooky

-Odměny pro přispívající

 

Částka 100 000 Kč je opravdu minimum, pokud přispějete více budeme moc šťastní. Navíc tu hru za odměnu rozšíříme. Čím více peněz tím lepší bude ta hra.

P.S.: Tu hru chceme také z toho důvodu aby tady jednou po naší smrti aspoň něco zůstalo.

 

Co si o tomto projektu myslíte?