Škola terapeutické tantra masáže v srdci Prahy - crowfunding kampaň

Škola terapeutické tantra masáže v srdci Prahy

Pomozte nám otevřít první školu terapeutické tantrické masáže v Čechách a ukázat tak všem, že tantrická masáž je mnohem víc než erotická služba.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Mnoho lidí si stále myslí, že tantra = zástěrka pro erotické služby. Pomozte nám přesvědčit je o opaku. Chceme vytvořit důstojné zázemí pro výuku tantry a tantrické masáže pro partnery, kteří chtějí zlepšit svůj vztah a lépe porozumět jeden druhému, pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit více o osobě i o druhém pohlaví i pro budoucí profesionální tantrické maséry, kteří chtějí lidi kvalifikovaně doprovázet rituálem tantrické masáže.

Jsme tým profesionálů vzdělaných v psychoterapii, bioenergetice, bodyworku, masérských technikách i tantrické filosofii. Před 15 lety jsme vyvinuli vlastní techniku terapeutické tantrické masáže. Pomozte nám dostat ji do světa a změnit tak vnímání tantry v očích veřejnosti jednou pro vždy.

S vaší pomocí zařídíme výukové centrum, registrujeme ochrannou známku, natočíme výukové DVD a vytvoříme webové stránky o technice terapeutické tantrické masáže pro všechny, kdo si chtějí zlepšit kvalitu intimního života, vztahů i prožívání partnerské intimity.

Takto vypadá prostor, který máme pro potřeby výuky k dispozici a který chceme rekonstruovat:

A takto bude vypadat s vaší pomocí:

Výuková místnost pro páry

Výuková místnost pro jednotlivce

Pro všechny, kdo nás podpoří jsme připravili zajímavé dárky.

Pohlednice na přání

Terapeutické masáže s lektorkami

Partnerské balíčky

Den před fotoaparátem

A mnoho dalšího.

Bez vaší pomoci to ale nezvládneme....

 

Děkujeme Vám proto za vaši podporu a pomoc a prosíme vás o sdílení naší kampaně.

S úctou

Bc. Michaela Lynnette Torstenová, MBA

Co si o tomto projektu myslíte?