Škodou napříč střední Asií. - crowfunding kampaň

Škodou napříč střední Asií.

Pomozte nám s naší expedicí se 47 let starou škodou babčou Barčou, po stopách velbloudích karavan střední Asií s cílem v městě Samarkand a zase zpět.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj přátelé 3 dny do konce a je to tam! Díky, je to pro nás krásný pocit, když někdo věří naší dvouleté práci. Ale ještě nekončíme!

Startujeme už za 2 měsíce, pomožte nám dostat babču Barču do střední Asie po stopách karavan až do Samarkandu a zase zpět. Dopřejte této stařence putování jaké ještě nezažila! 

Naším cílem je hlavně dojet s touto ikonou ,,československého strojírenského umu" a chceme o jejím putování vydat knihu a natočit dokument. 

Vaše peníze použijeme na nákup kvalitní kamery a na vydání knihy ve vlastním nákladu.

Už více jak dva roky s mojí Janičkou připravujeme Barču doslova na koleni, z ošklivého  47 let starého káčátka se nám podařilo udělat auto. Auto, které sice moc nejede moc nebrzdí, ale dýchá z něho historie. Pojedeme s větrem o závod, rychleji než kdejaký velbloud a zastavíme se až v cíli.

 

barcabezdveri.jpg

Takhle vypadala na začátku.

P6230038_renamed.jpg

A takhle je připravená na cestu. 

mapa 40002000.jpg

 Mapa cesty- vyrážíme 16.7.16 z Masarykova náměstí v Říčanech od 14:00, přijdtě se podívat!

Proč přispět?

Přispěním pomůžete s vydáním knihy a s natočením kvalitních záběrů pro film. A také pomůžete s tím, že se během cesty budeme cítit lépe s jistotu, že máme nějakou rezervu pro případ nečekaných událostí. Díky

Pro představu na kolik naše expedice a vše okolo vyjde:

Tisk knihy 15 000, poloprofesionální kamera s příslušenstvím 35 000, renovace Barči 107 000, očkování-víza-karnet 70 000, benzín 35 000. Občas se také budeme potřebovat najíst a někde umýt.

Pokud se podaří s vaší pomocí dosáhnout částky zaplatí se kniha a kamera, na cestu nezbyde nic. Pokud nám chcete pomoci i s cestou, je naším společným cílem vybrat víc.

V případě, že se cílová částka nevybere kniha nevyjde a film nebude a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.  

Budu dělat co bude v mých silách, aby se kniha i film dostali do vašich rukou do konce listopadu.

Ostatní odměny budou hned po skončení kampaně.

Jakékoliv dotazy pište na urban.daniel@centrum.cz

Všem díky!

Co si o tomto projektu myslíte?