SKOBA workshopy - crowfunding kampaň

SKOBA workshopy

Pomozte nám postavit nový web, na kterém spustíme workshopy v dílně SKOBA v Praze-Žižkově

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co podpoříte

Díky vaší podpoře vytvoříme a rozšíříme projekt workshopů ve SKOBĚ. Pořádání workshopů nám pomáhá stabilizovat dílnu na pražském Žižkově a vytvářet tak vhodné prostředí pro naše zaměstnance, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a duševní povahy a těžko by jinak hledali plnohodnotné pracovní uplatnění. Díky stálému zaměstnání u nás získávají větší sebedůvěru a mají možnost se dále profesně rozvíjet.

Z vybraných prostředků budeme financovat:

  • spuštění workshopů v rámci aktivit SKOBY
  • vytvoření on-line systému včetně nových webových stránek a rezervačního systému nezbytného pro dluhodobý chod projektu
  • přenesení SKOBY do on-line prostředí, které nám umožní komunikovat dění v dílně a vytvořit prostředí pro rozšíření našich aktivit
  • rozšíření zakázkové výroby dílny

SKOBA

SKOBA je malá knihařská dílna na Žižkově v Praze, kde ručně vyrábíme zápisníky, diáře, skicáky a fotoalba. V naší dílně pracují lidé, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a dušení povahy. Ve SKOBĚ našli místo, kde mohou plně uplatnit své umělecko-řemeslné nadání.

Před rokem jsme se v rámci Airbnb Experiences spustili knihařské workshopy, které mají nečekaný úspěch. Abychom je mohli rozšířit, potřebujeme vaši podporu.

A teď trochu zeširoka:

Píše se rok 2017 a naše dílna se zapojuje do celosvětového spuštění Airbnb Experiences (zážitků). Začínáme pořádat workshop s názvem Notebooks With a Soul, který se brzy po spuštění stává hitem a dnes je jedním z globálně nejúspěšnějších zážitků v kategorii Social Impact (sociální prospěšnost). Dílnu navštěvují cestovatelé z celého světa a ručně si u nás vyrábějí zápisníky a skicáky. Workshopy bychom rádi zpřístupnili široké veřejnosti a potřebujeme proto postavit nový on-line systém pro jejich realizaci.

Co si o tomto projektu myslíte?