SKOBA workshopy | crowdfunding kampaň

SKOBA workshopy

Pomozte nám postavit nový web, na kterém spustíme workshopy v dílně SKOBA v Praze-Žižkově

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co podpoříte

Díky vaší podpoře vytvoříme a rozšíříme projekt workshopů ve SKOBĚ. Pořádání workshopů nám pomáhá stabilizovat dílnu na pražském Žižkově a vytvářet tak vhodné prostředí pro naše zaměstnance, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a duševní povahy a těžko by jinak hledali plnohodnotné pracovní uplatnění. Díky stálému zaměstnání u nás získávají větší sebedůvěru a mají možnost se dále profesně rozvíjet.

Z vybraných prostředků budeme financovat:

 • spuštění workshopů v rámci aktivit SKOBY
 • vytvoření on-line systému včetně nových webových stránek a rezervačního systému nezbytného pro dluhodobý chod projektu
 • přenesení SKOBY do on-line prostředí, které nám umožní komunikovat dění v dílně a vytvořit prostředí pro rozšíření našich aktivit
 • rozšíření zakázkové výroby dílny

SKOBA

SKOBA je malá knihařská dílna na Žižkově v Praze, kde ručně vyrábíme zápisníky, diáře, skicáky a fotoalba. V naší dílně pracují lidé, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a dušení povahy. Ve SKOBĚ našli místo, kde mohou plně uplatnit své umělecko-řemeslné nadání.

Před rokem jsme se v rámci Airbnb Experiences spustili knihařské workshopy, které mají nečekaný úspěch. Abychom je mohli rozšířit, potřebujeme vaši podporu.

A teď trochu zeširoka:

Píše se rok 2017 a naše dílna se zapojuje do celosvětového spuštění Airbnb Experiences (zážitků). Začínáme pořádat workshop s názvem Notebooks With a Soul, který se brzy po spuštění stává hitem a dnes je jedním z globálně nejúspěšnějších zážitků v kategorii Social Impact (sociální prospěšnost). Dílnu navštěvují cestovatelé z celého světa a ručně si u nás vyrábějí zápisníky a skicáky. Workshopy bychom rádi zpřístupnili široké veřejnosti a potřebujeme proto postavit nový on-line systém pro jejich realizaci.

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 59 050 Kč (118 %)
 • 118 %
 • 50 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 69 Startérů

Autor projektu

SKOBA - obrázek
 • projekt od SKOBA
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Wall of Fame ve SKOBĚ

Uvedeme vaše jméno na zdi slávy v dílně SKOBA na Žižkově. Všichni kolemjdoucí budou moci ocenit vaši dobrosrdečnost a vás zahřeje dobrý pocit. Vaše jméno navíc vyfotíme a pošleme elektronicky s logem SKOBA jako poděkování, třeba k zavěšení na sítě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Štěstí od SKOBY

Malý trhací bloček – Štestí od SKOBY s motivem andělíčka. Bloček vám dobře poslouží k zapisování krátkých poznámek, nápadů a tvarově se hodí i k čárkování piv v hospodě. To chceš!

Počet dostupných odměn: 98/100

Nelze podpořit
200 Kč

Pohlednice SKOBA

Originální pohlednice s grafikou od SKOBY – jsme nejenom zdatní knihaři, ale i kreslíři a grafici. Pohlednici si můžete doma vystavit nebo ji někomu poslat.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
350 Kč

Exkurze v dílně

Vyzkoušejte si, jak fungují naše staré knihařské stroje! Necháme vás řezat na obřích pákových nůžkách, zatáhnete si 200kg litinový lis, vyrobíte si vlastní kartónovou krabičku na výsekové satinýrce. A k tomu samozřejmě kafe a domácí koláč... prostě skvělý čas strávený s námi v dílně!

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
500 Kč

Limitovaná edice zápisníků

Limitovaná a neprodejná edice zápisníků SKOBA. Zápisníky budou obsahovat speciální a nečekané přílohy, vychytávky a ručně zpracovanou grafiku. Každý kus bude orginál vyrobený pouze pro tento účel.

Počet dostupných odměn: 17/50

Nelze podpořit
800 Kč

Workshop "Notebooks With a Soul"

Poukaz pro jednu osobu na workshop "Notebook with a Soul". V naší dílně si během několika hodin vlastnoručně vyrobíte originální zápisník či skicák podle vašich představ. Provedeme vás všemi kroky výroby, aby se dílo podařilo!

– workshopy budou organizovány pro skupiny čítající min. 3 a max. 6 osob
– délka workshopu jsou 4 hodiny
– možno zakoupit ve formě dárkového poukazu

Počet dostupných odměn: 27/50

Nelze podpořit
1 200 Kč

Objev se na záložce

Vyrobíme vám knižní záložky na které nakreslíme váš portrét se jménem a s osobním poděkováním. Záložky vám vyrobíme v počtu 100 kusů abyste je mohli někomu věnovat, nebo se donekonečna kochat vlastním portrétem.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

Týmový workshop - Notebook with a soul

Knihařský workshop na výrobu zápisníků pro tým 3-5 osob. Připravíme vám na přání vlastní workshop v dílně SKOBA. Během workshopu se naučíte celý proces výroby zápisníku, který si na konci odnesete. K tomu vám přidáme ještě drobnost z naší produkce.

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
25 000 Kč

SKOBA Angel

Poděkování prostřednictvím všech našich komunikačních kanálů – na sociálních sítích, webových stránkách i v naší žižkovské dílně. K tomu vám na klíč připravíme týmový workshop u nás v dílně nebo přímo u vás (odměna omezena na místo realizace v Praze). Navíc u nás máte 10 ks diářů či zápisníků dle vlastního výběru.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
50 000 Kč

Partner projektu SKOBA Notebook with a Soul

Stanete se partnerem workshopů pod značkou SKOBA Notebook With a Soul. Vaše jméno bude spojené a viditelné v rámci realizace projektu po dobu jednoho roku.

Obsah partnerství s projektem:
- propojení značky s aktivitami SKOBA
- visbilita v rámci komunikačních kanálů SKOBA
- komunikace partnera v dílně
- prezentace partnera na webu
- komunikace partnera v online/offline objednávkách
- komunikace partnera v rámci realizací workshopů

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit