SK Křenovice v  rekonstrukci - crowfunding kampaň

SK Křenovice v rekonstrukci

Podpořte projekt fotbalových nadšenců a bafuňářů. Přispějte na rekonstrukci kabin a spolu tak vytvoříme fajn prostředí pro všechny jejich uživatele

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

         Přispějte skvělé partě křenovských fotbalových nadšenců opravit klubové kabiny aneb "společně k lepším kabinám".

přípravka foto s rodiči 2mb.jpg

 

Co chceme projektem vytvořit?
Chceme vytvořit příjemné a bepečné prostředí pro všechny členy klubu, zejména naše nejlmadší,  ale i  další uživatele našich kabin z řad ostatních Křenovských spolků. Věříme, že se nám tímto projektem společně podaří náš klub a naši krásnou obec zase o kousek zvelebit ...

Na co peníze půjdou?
Na opravu kabin a to zejména na: kompletní výměnu nevyhovující elektroinstalace (původní pamatuje Švédy), rekonstrukci sociálních zařízení (aneb na WC rychle a bez front), výměně oken a oprava fasády. Na projekt jsme získali dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje, část peněz však musíme sehnat vlastními silami. Jak vidíte na fotce, když je třeba, sami přiložíme ruku k dílu :-)

brigáda.jpg

O nás
Jsme skupina fotbalových "bafuňářů" klubu SK Křenovice. Naši dobrovolnou práci děláme už dlouhých deset let. Krom sportovní činnosti se snažíme pořádat různé kulturní akce jako jsou: tradiční hody, festival Křenovské bigbít, či spolupracujeme na jiných akcích s obcí Křenovice např. poskytnutím našich klubových prostor, sběrem starého železa po obci atd.

benfika_28.5. poslední var.jpg

Naše cíle
Na začátku jsme si stanovili za cíl především mít kvalitní hráčskou a hlavně mládežnickou základnu tzn. mít naše zástupce ve všech dostupných věkových kategoriích. O jejich sportovní růst se stará tým skvělých trenérů, kteří svou práci dělají zdarma a s láskou ke sportu.  Hráčům, trenérům a fanouškům klubu pak chceme postupně vytvořit co nejlepší a bezpečné zázemí. V minulosti se nám mj. již podařilo zbudovat kvalitní příjezdovou cestu ke hřišti, pořídit bezpečné hliníkové branky pro mládež, vybudovat krytou pergolu s využitím pro fanoušky a pořádání kulturních akcí, aj...Rádi bychom naše snahy dotáhli do konce a opravili kabiny tak, aby byly bezpečné a dobře uživatelné a zajistili dobré zázemí nejen pro členy naše klubu.

22810116_1737127336300128_2037885145_o.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?