SiNuSoIdA - debutové album - crowfunding kampaň

SiNuSoIdA - debutové album

Kapela SiNuSoIdA připravuje své první album.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme multižánrová kapela z Pardubic a Chrudimi a rádi bychom natočili své debutové CD. Pro ty co naši tvorbu dosud neznají jsme připravili čtyři písničky jako ukázku toho, co nabízíme. Písničky "Balada protikladů", "Deja vu", "Pod vládou absintu" a "Strach" jsme nahráli na začátku roku 2021 ve studiu Benas na Seči.

Můžete si je poslechnout tady, na našich webových stránkách Sinusoida.info nebo na našem profilu na Youtube či Bandzone

Pokud se vám líbí, podpořte nás a my přidáme další klenoty z naší tvorby :) Písničky pocházejí převážně z pera naší tvořivé zpěvačky Zuzky Böhmové a zpěváka Zdeňka Böhma.

Na CD můžete přispět jen tak, nebo si můžete vybrat některou z odměn. Případně můžete odměny zkombinovat. Na prvním místě je samozřejmě hudba. Album si můžete předplatit ve formě MP3 nebo ve formě  CD. Pro větší fanoušky jsme připravili i tričko a placku. Pro případné sponzory najdeme místo pro jejich reklamu na obalu CD či na koncertu. Organizátoři hudebních akcí nás mohou pozvat do klubu či na festival. Rádi zahrajeme. No a pokud vše dobře dopadne, CD společně s Vámi a pozvanými hosty v příštím roce pokřtíme. Lístky na tento křest jsou také součástí odměn. Tak neváhejte, poslouchejte a pokud se Vám naše muzika líbí ... podpořte nás :)

 

Co si o tomto projektu myslíte?