130879031_2814397552109795_4878392708330763051_o.jpg

Simulátor pro nevidomé Technika

Rádi bychom postavili a zprovoznili specializovaný pohyblivý závodní / letecký simulátor pro nevidomé a slabozraké.

Simulátor pro nevidomé

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
955 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Jsem iniciátorem myšlenky postavit speciální závodní / letecký simulátor s pohyblivou platformou, uzpůsobený pro potřeby nevidomých a slabozrakých nadšenců a zájemců o virtuální jízdy a lety.

Základem vjemu je tudíž vše kromě zraku. Proto je zapotřebí kvalitní pohyblivá platforma, která vskutku věrně simuluje přetížení a polohu dopravního prostředku, a pak jsou zapotřebí špičková periferní zařízení pro co nejdokonalejší zážitek, ať už se jedná o jízdu v závodním speciálu či virtuální let v malém cestovním nebo sportovním letounu.
volant

Díky možnosti rekonfigurace lze ze závodního pohyblivého simulátoru na základě výměny řídících prvků a palubní desky, na které bude letecká avionika, rychle vytvořit simulátor pro virtuální létání.


berany

Pro kvalitní zvuk bychom sáhli po zvukovém systému ve specifikaci 5.1 se subwooferem, který přinese další vjem v podobě vibrací přenesených do sedačky.

meca-cup1-3.jpg

Existuje opravdu významně velká skupina nevidomých a slabozrakých lidí, kteří by rádi usedli do sedačky závodního vozu či na sedačku pilota malého cestovního či sportovního letadla. Tudíž bychom formou tohoto díla chtěli osoby se zájmem o virtuální jízdy a lety obohacovat, seznamovat s řízením závodního speciálu či řídícími prvky a obsluhou letecké avioniky, byť virtuální, za účelem mít možnost vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Pro stavbu simulátoru jsme vybrali firmu 301 s.r.o., jejíž pracovníci mají dlouholeté zkušenosti se simulátory i stavbou závodních speciálů jak na okruhy, tak na Dakar. Proto budeme moc rádi, když společnými silami zvládneme tento projekt zrealizovat.

Velice si vážíme každého finančního příspěvku, který nás posune blíže k úspěšnému naplnění potřebné finanční částky a všichni, kteří nás podpoří, budou moci být osobně na slavnostním otevření pohyblivého závodního / leteckého simulátoru jejž bude prvním simulátorem v ČR pro potřeby všech nevidomých a slabozrakých.

Bude umístěn v odbočce SONS - jedná se o spolek nevidomých a slabozrakých, který působí na celém území ČR.

Veškeré info bude s dostatečným předstihem zveřejněno na http://www.sons.cz a spřátelených webech.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci, která umožní tomuto projektu spatřit světlo světa.

Za celý tým a já jako z pozice iniciátora projektu se na Vás těšíme při slavnostním otevření, odhalení pohyblivého závodního / leteckého simulátoru, který bude sloužit pro nevidomé a slabozraké.

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
955 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

Odměny

200 KčŽivotopis a skladba

Zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo ([URL="http://www.virtual-garage.eu/files/Demo.mp3"]ukázka[/URL]).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčČasosběrné video stavby simulátoru

Časosběrné video stavby simulátoru a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčOnboard z jízdy

Onboard záznam mé jízdy na Automotodromu v Brně a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčCD z mé hudební dílny

Zaslání podepsaného průvodního životopisu o mě a kompletní CD (24 skladeb) z mojí hudební dílny ([URL="http://www.virtual-garage.eu/files/Demo.mp3"]ukázka[/URL]).

Počet dostupných odměn: 400/400

Odměna nedostupná

1 500 KčMasáž

Osobní setkání s iniciátorem projektu za účelem poskytnutí masáže v délce 60 min a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

2 000 KčSchůzka a masáž

Osobní setkání s iniciátorem projektu na obědě či večeři + poskytnutí masáže v délce 60 min a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet dostupných odměn: 80/80

Odměna nedostupná

5 000 KčMasáž a jízda na simulátoru

Osobní setkání s iniciátorem projektu na jídlo v restauraci, následně masáž 60 min. a 45 min. virtuální jízda na závodním simulátoru a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet dostupných odměn: 40/40

Odměna nedostupná

10 000 KčVýlet na závody

Celodenní osobní setkání s iniciátorem projektu a tématický výlet za automobilovým sportem. K tomu masáž 60 min a 60 min. virtuální jízda v závodním simulátoru a zaslání průvodního životopisu o mě emailem, včetně klavírní skladby hrané na koncertní křídlo.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

60 000 KčZávodní den

Osobní setkání s iniciátorem projektu, s týmem projektu a celodenní pobyt na půdě autodromu Masarykova závodního okruhu v rámci projektu SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM REAL CHALLENGE MASARYKŮV ZÁVODNÍ OKRUH 2021 - prohlídka zázemí Masarykova závodního okruhu v úseku technického zázemí pro závodní vozy v boxech. A jedno kolo Vás na okruhu sveze můj navigátor v v ryze závodním speciálu.

Počet dostupných odměn: 6/6

Odměna nedostupná