Vyšlete signál - crowfunding kampaň

Novinky - Vyšlete signál

SIGNAL festival díky vám raketově vyrostl. Ukažte nám, že má smysl pokračovat dál i v příštím roce. Potřebujeme vás!

Umění
Sbírka díky Vám dopadla úspěšně, brzy se ozveme kvůli odměnám.

Dva dny před koncem kampaně jste nám pomohli splnit cíl sbírky - vybrat jeden milion korun. Děkujeme Vám všem za to, že jste nám už letos pomohli blíže k realizaci příštího ročníku SIGNAL festivalu. Mezi našimi fanoušky jste tímto zaujali velice výjimečné postavení. Moc si toho vážíme.

Všem těm, kteří netrpělivě čekají na své odměny, se do konce tohoto týdne (do 23. 10. 2015) emailem ozveme a domluvíme se na podrobnostech a způsobu doručení.

Mockrát díky!

Váš signální tým

Souhrn praktických informací o všech odměnách

SIGNAL na klopě, SIGNAL na zádech
Po skončení kampaně (po 20. říjnu 2015) se vám emailem ozveme a domluvíme se na způsobu doručení.

SIGNAL na triku
Po skončení kampaně (po 20. říjnu 2015) se vám emailem ozveme a domluvíme se na velikosti, typu (pánský/dámský střih) a způsobu doručení.

Vaše jméno součástí video mappingu
Stačí, abyste se přišli podívat na vámi vybraný video mapping a počkali, až se vaše jméno po projekci rozzáří.

SIGNAL na druhou
Kompletní balíček s odměnami si můžete vyzvednout buď s předstihem (doporučujeme) od 12. - 14. října v Turistickém informačním centru ve Staroměstské radnici (Staroměstské náměstí 1, otevírací doba: 12. října 12.00 - 19.00, 13. - 14. října 9.00 - 19.00.), nebo od 15. - 18. října na pokladně u SIGNAL Dómu na Klárově (denně 15.00 - 24.00) v přednostní frontě pro podporovatele.

Na obou místech si můžete vybrat den a čas, kdy chcete SIGNAL Dóm navštívit. První projekce začne 15. října v 19.15, další budou následovat každých 45 minut. Celkem proběhne 7 projekcí denně. Vzhledem k očekávanému zájmu vám doporučujeme využít třídenního předstihu a vyzvednout si balíček na Staroměstském náměstí.

Vstupenky do SIGNAL Dómu jsou přenosné - můžete je někomu darovat. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Lístky na říční přívoz jsou permanentní - platí po celou dobu festivalu. Přívozy budou v provozu od 19.00 do 24.00.

SIGNAL party
Večírek se uskuteční buď na konci října, nebo na začátku listopadu. Všechny ostatní informace budeme postupně doplňovat.

SIGNAL na stěně
Rozměr velkoformátové fotografie je zhruba 100 x 65 cm. Jedná se o tisk na speciální desku Canon, která nevyžaduje další adjustaci / rámování. Po skončení kampaně (po 20. říjnu 2015) se vám emailem ozveme a domluvíme se na tom, o kterou z pěti fotografií máte zájem a jak vám ji doručíme.

Light painting workshop
V nejbližší možné době se vám ozveme a domluvíme se na způsobu a termínu realizace podle vašich potřeb.

SIGNAL filantrop
V nejbližší možné době se vám ozveme a dohodneme se na způsobu doručení, který vám bude vyhovovat.