Vyšlete signál - crowfunding kampaň

Vyšlete signál

SIGNAL festival díky vám raketově vyrostl. Ukažte nám, že má smysl pokračovat dál i v příštím roce. Potřebujeme vás!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 02: Děkujeme Vám všem!

Sbírka díky Vám dopadla úspěšně, brzy se ozveme kvůli odměnám.

Dva dny před koncem kampaně jste nám pomohli splnit cíl sbírky - vybrat jeden milion korun. Děkujeme Vám všem za to, že jste nám už letos pomohli blíže k realizaci příštího ročníku SIGNAL festivalu. Mezi našimi fanoušky jste tímto zaujali velice výjimečné postavení. Moc si toho vážíme.

Všem těm, kteří netrpělivě čekají na své odměny, se do konce tohoto týdne (do 23. 10. 2015) emailem ozveme a domluvíme se na podrobnostech a způsobu doručení.

Mockrát díky!

Váš signální tým

-----

UPDATE 01: SIGNAL na druhou

Kompletní balíček "SIGNAL na druhou" si můžete vyzvednout buď s předstihem (doporučujeme) od 12. do 14. října v Turistickém informačním centru ve Staroměstské radnici (Staroměstské náměstí 1, otevírací doba: 12. října 12.00 - 19.00, 13. - 14. října 9.00 - 19.00.), nebo od 15. - 18. října na pokladně u SIGNAL Dómu na Klárově (denně 15.00 - 24.00) v přednostní frontě pro podporovatele.

Na obou místech si můžete vybrat den a čas, kdy chcete SIGNAL Dóm navštívit. První projekce začne 15. října v 19.15, další budou následovat každých 45 minut. Celkem proběhne 7 projekcí denně. Vzhledem k očekávanému zájmu vám doporučujeme využít třídenního předstihu a vyzvednout si balíček na Staroměstském náměstí.

Vstupenky do SIGNAL Dómu jsou přenosné - můžete je někomu darovat. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Lístky na říční přívoz jsou permanentní - platí po celou dobu festivalu. Přívozy budou v provozu od 19.00 do 24.00.

-----

Proč potřebujeme podpořit

Od prvního ročníku se SIGNAL nečekaně rychle rozrostl a loni ho navštívilo neuvěřitelných půl milionu lidí. Díky tomu se stal festival nejnavštěvovanější kulturní událostí v Česku. Právě proto je ale zapotřebí stále většího úsilí, aby festival nejen vznikl, ale aby i nadále přinášel takový program, který Vás bude okouzlovat a překvapovat.

Festival je financován z institucionálních zdrojů. Jeho spolupořadatelem je Hlavní město Praha a významnou část tvoří i partnerství s komerčními subjekty. I přes to jsme se dostali na hranici svých možností a jsme proto nuceni požádat o podporu i Vás - návštěvníky, pro které byl dosud festival zcela zdarma.

Podpořte nás a vyšlete signál, že chcete Prahu zalitou světlem i za rok!

 

----------

Why we collect money

SIGNAL festival has grown rapidly within past two years. Last year it attracted almost 500,000 people and the festival of lightshas become the most visited cultural event in the Czech Republic. We want to astonish you over and over and offer you even moreunique performances which currently strechtes our budget upon maximum. That is why we need your support. Say YES to Signal 2016!

 

Petrin.jpg

 

Petřín jako obrovské počítadlo

Každou noc do začátku festivalu se nad Prahou vybarví Petřínská rozhledna přesně podle toho, kolik nám pošlete peněz. Průběh kampaně tak můžete sledovat nejen na internetu, ale také opravdu naživo!

 

img.jpg

Co získáte za vaši podporu

Za Vaši podporu můžete získat celou řadu báječných odměn. Věříme však, že vás především bude těšit pocit, že SIGNAL jde dál i díky vám.

 

SGNL_odmeny_1509_03-1.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-2.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-3.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-4.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-5.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-6.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-7.jpg

SGNL_odmeny_1509_01-6.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-8.jpg

citat.jpg

S rozsvícením Petřínské rozhledny nám bez nároku na honorář pomáhají: Pražské věže pod správou Muzea hlavního města Prahy a společnosti Eltodo, ROBE lighting a GOBO.CZ
Děkujeme.

Co si o tomto projektu myslíte?