Vyšlete signál | crowdfunding kampaň

Vyšlete signál

SIGNAL festival díky vám raketově vyrostl. Ukažte nám, že má smysl pokračovat dál i v příštím roce. Potřebujeme vás!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 02: Děkujeme Vám všem!

Sbírka díky Vám dopadla úspěšně, brzy se ozveme kvůli odměnám.

Dva dny před koncem kampaně jste nám pomohli splnit cíl sbírky - vybrat jeden milion korun. Děkujeme Vám všem za to, že jste nám už letos pomohli blíže k realizaci příštího ročníku SIGNAL festivalu. Mezi našimi fanoušky jste tímto zaujali velice výjimečné postavení. Moc si toho vážíme.

Všem těm, kteří netrpělivě čekají na své odměny, se do konce tohoto týdne (do 23. 10. 2015) emailem ozveme a domluvíme se na podrobnostech a způsobu doručení.

Mockrát díky!

Váš signální tým

-----

UPDATE 01: SIGNAL na druhou

Kompletní balíček "SIGNAL na druhou" si můžete vyzvednout buď s předstihem (doporučujeme) od 12. do 14. října v Turistickém informačním centru ve Staroměstské radnici (Staroměstské náměstí 1, otevírací doba: 12. října 12.00 - 19.00, 13. - 14. října 9.00 - 19.00.), nebo od 15. - 18. října na pokladně u SIGNAL Dómu na Klárově (denně 15.00 - 24.00) v přednostní frontě pro podporovatele.

Na obou místech si můžete vybrat den a čas, kdy chcete SIGNAL Dóm navštívit. První projekce začne 15. října v 19.15, další budou následovat každých 45 minut. Celkem proběhne 7 projekcí denně. Vzhledem k očekávanému zájmu vám doporučujeme využít třídenního předstihu a vyzvednout si balíček na Staroměstském náměstí.

Vstupenky do SIGNAL Dómu jsou přenosné - můžete je někomu darovat. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Lístky na říční přívoz jsou permanentní - platí po celou dobu festivalu. Přívozy budou v provozu od 19.00 do 24.00.

-----

Proč potřebujeme podpořit

Od prvního ročníku se SIGNAL nečekaně rychle rozrostl a loni ho navštívilo neuvěřitelných půl milionu lidí. Díky tomu se stal festival nejnavštěvovanější kulturní událostí v Česku. Právě proto je ale zapotřebí stále většího úsilí, aby festival nejen vznikl, ale aby i nadále přinášel takový program, který Vás bude okouzlovat a překvapovat.

Festival je financován z institucionálních zdrojů. Jeho spolupořadatelem je Hlavní město Praha a významnou část tvoří i partnerství s komerčními subjekty. I přes to jsme se dostali na hranici svých možností a jsme proto nuceni požádat o podporu i Vás - návštěvníky, pro které byl dosud festival zcela zdarma.

Podpořte nás a vyšlete signál, že chcete Prahu zalitou světlem i za rok!

 

----------

Why we collect money

SIGNAL festival has grown rapidly within past two years. Last year it attracted almost 500,000 people and the festival of lightshas become the most visited cultural event in the Czech Republic. We want to astonish you over and over and offer you even moreunique performances which currently strechtes our budget upon maximum. That is why we need your support. Say YES to Signal 2016!

 

Petrin.jpg

 

Petřín jako obrovské počítadlo

Každou noc do začátku festivalu se nad Prahou vybarví Petřínská rozhledna přesně podle toho, kolik nám pošlete peněz. Průběh kampaně tak můžete sledovat nejen na internetu, ale také opravdu naživo!

 

img.jpg

Co získáte za vaši podporu

Za Vaši podporu můžete získat celou řadu báječných odměn. Věříme však, že vás především bude těšit pocit, že SIGNAL jde dál i díky vám.

 

SGNL_odmeny_1509_03-1.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-2.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-3.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-4.jpg

SGNL_odmeny_1509_03-5.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-6.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-7.jpg

SGNL_odmeny_1509_01-6.jpg

SGNL_odmeny_1509_02-8.jpg

citat.jpg

S rozsvícením Petřínské rozhledny nám bez nároku na honorář pomáhají: Pražské věže pod správou Muzea hlavního města Prahy a společnosti Eltodo, ROBE lighting a GOBO.CZ
Děkujeme.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 018 603 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 1 000 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 1173 Startérů

Autor projektu

Signal Festival - obrázek
  • projekt od Signal Festival
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

190 Kč

Signal na klopě

2 placky jako jasný symbol vaší podpory.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
290 Kč

Signal na zádech

Drawstring bag z unikátní limitované série s motivem signální Petřínské rozhledny. Přihodíme vám do něj 2 placky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
290 Kč

SIGNAL v ruce

Signální taška v limitované petřínské edici & 2 placky k tomu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
490 Kč

Signal na triku

Elektrizující kousek do šatníku. Signální tričko z unikátní limitované série, v pánském i dámském provedení. Plus 2 placky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
690 Kč

Vaše jméno součástí video mappingu Escape

Po čtyři večery bude vaše jméno vždy mezi projekcemi zářit na průčelí kostela Sv. Ludmily na náměstí Míru.
Tuto odměnu si můžete pořídit pouze do 9. října, protože bude součástí už letošního SIGNALU. A to i v případě, že kampaň nebude úspěšná.

Odměna vyprodána: 0/19

Nelze podpořit
690 Kč

Vaše jméno součástí video mappingu The Dive

Po čtyři večery bude vaše jméno vždy mezi projekcemi zářit na paláci Kinských na Staroměstském náměstí.
Tuto odměnu si můžete pořídit pouze do 9. října, protože bude součástí už letošního SIGNALU. A to i v případě, že kampaň nebude úspěšná.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
690 Kč

Vaše jméno součástí 3D video mappingu Polyhx

Po čtyři večery bude vaše jméno vždy mezi projekcemi zářit na paláci Kinských na Staroměstském náměstí.
Tuto odměnu si můžete pořídit pouze do 9. října, protože bude součástí už letošního SIGNALU. A to i v případě, že kampaň nebude úspěšná.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
990 Kč

Signal na druhou

Vstup pro dva na unikátní 360° projekci Nimbes by Joanie Lemercier na Klárově, 2 lístky na říční přívoz, 2 placky & festivalový program.
Tuto odměnu si můžete pořídit pouze do 14. října, protože bude součástí už letošního SIGNALU. A to i v případě, že kampaň nebude úspěšná.

2 tickets for the unique 360° projection Nimbes by Joanie Lemercier at Klárov, 2 river ferry tickets, 2 badges & festival program.
This reward can be purchased only until October 14 because this performance will be part of this year's festival. And even if the campaign would not be successful.

Odměna vyprodána: 0/389

Nelze podpořit
1 490 Kč

Signal party

Vstup na exkluzivní “dotočnou” po skončení letošního festivalu. Potkáte se s umělci, organizátory, prostě se všemi, kteří se na SIGNALU podílí. Oslavte s námi celoroční úsilí na party, která bude trvat až do prvního světla. Místo, čas a program jsou tajné.

Počet dostupných odměn: 90/100

Nelze podpořit
4 900 Kč

Signal na stěně

Vyberte si jeden z pěti velkoformátových tisků festivalových atmosfér fotografa Alexandera Dobrovodského.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
79 900 Kč

Light painting workshop

Malování světlem je zábavná a snadná cesta k téměř neuvěřitelným fotografickým efektům, kterých nelze dosáhnout ani digitální manipulací. Při fotografování na delší expozici zanechávají světelné zdroje na fotografiích stopy jako malířský štětec. Ideální zpestření teambuildingových akcí. Každý si odnese výsledek své práce na památku.
Doporučený počet účastníků pro maximální zážitek: 25

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 000 Kč

Signal filantrop

Staňte se hrdým sponzorem SIGNALU. Ve vámi zvolený den vás festivalem provede průvodce. Dostanete 10 VIP karet, které vám a vašim blízkým umožní vstup na 360° projekci Nimbes na Klárově, vstup na oba hudební večírky z doprovodného programu a využívání říčních přívozů po celou dobu festivalu zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit