Strategická japonská hra Shogi - crowfunding kampaň

Novinky - Strategická japonská hra Shogi

Strategická hra japonských generálů s originálním zjednodušeným značením. Česká kvalitní výroba. Jednoduchá pravidla. Nečekané zvraty ve hře.

Hry & Apps
Přidány často kladené dotazy na stránku projektu, přidány dvě nové odměny, a to hodnosti „Povýšený Střelec“ a „Povýšená Věž“ pro obchodníky, pozvánka na nejbližší akce shogi hraní. FAQ, nové odměny pro obchody a pozvánka Obrázek

Ahoj všichni,
chceme vás pozvat na akce, na kterých budeme se shogi k vidění a tak si můžete přijít zahrát nebo se s námi jen tak pobavit o hře, Startovači, o budoucnosti shogi v čechách a nebo o tom, jak to vlastně celé začalo.

  • V úterý 20. 5. nás můžete vidět na otevření nové herny Deskofóbie v Praze.
  • Ve čtvrtek 22. 5. pak budeme mít pravidelné shogi hraní v herním klubu Mephit.
  • A týden zakončíme o víkendu 24. - 25. 5., kde nás můžete potkat na Bambiriádě v Praze.

Druhá věc. Protože nám chodí řada dotazů, tak jsme přidali na stránku projektu FAQ, nebo-li často kladené dotazy.

Třetí a poslední novinkou je přidání dvou dalších odměn. Tentokrát pro obchody. Jedná se o hodnosti „Povýšený Střelec“ a „Povýšená Věž“.

Nová odměna

Na základě zpětné vazby jsme přidali odměnu Hodnosti „Věž“ - Nová herní sada Shogi za 950,- Kč. Nová odměna Obrázek

Ahoj všichni,
v první řadě chceme poděkovat za sdílení a finanční podporu, které si velice vážíme. V případě financování nemusíte mít obavy, pokud by se projekt neopdařilo dotáhnout do konce, tak se vám investované částky vrátí v plné výši (neplatí pouze pro SMS, ze kterých putují peníze neziskovým organizacím). Ale s takovou možností samozřejmě nepočítáme a pevně věříme, že se cíl podaří vybojovat!

Na základě zpětné vazby od vás, která je pro nás velmi cenná, jsme přidali novou odměnu „Hodnost Věž“ - samotná nová herní sada Shogi za 950,- Kč.