Startovač - financování projektů

Strategická japonská hra Shogi - crowfunding kampaň

Novinky - Strategická japonská hra Shogi

Strategická hra japonských generálů s originálním zjednodušeným značením. Česká kvalitní výroba. Jednoduchá pravidla. Nečekané zvraty ve hře.

Hry & Apps

Šach-Mat

Nenechme si dát šach-mat před cílem! Šach-Mat Obrázek

Čas se krátí, ale i přesto to chceme být my, kdo dá první šach-mat, než nám dojde čas v partii. Vyzýváme tímto všechny startéry, aby nám pomohli a sdíleli náš projekt na sociálních sítích a mezi lidmi, které by mohl projekt zaujmout. Jde o všechno. 

Podpořte náš boj a společně šach-mat dáme. Ještě není nic ztraceno! Může to být velice krásné zakončení, o kterém se bude mluvit ještě dlouhou dobu po bitvě.

Filip a Pavlína

Máme Císaře a projekt se hýbe dál! Už jste se přidali do boje? Odměna "Císař" za 50.000,- Kč je vybraná! Obrázek

WOW, odměna "Císař" za 50.000,- Kč je vybraná! Potřebujeme ale stále pomoc i od ostatních jednotek. Nikdy nepodceňujte například sílu Pěšáka. Pěšec je sám o sobě slabá jednotka, pokud ale na bitevním poli máme pěšáků více, jejich síla roste. Už jste se přidali do boje? Čím dříve tím lépe, děkujeme, jste skvělí! :)

Zvířátkové shogi (Dobutsu shogi) jako odměna Hodnost "Povýšený Stříbrný generál". Zvířátkové shogi (Dobutsu) Obrázek

I zvířátka se nám snaží pomoci v boji, a tak se k nám přidala na Startovač. Jde o zjednodušenou variantu hry Shogi nejen pro děti. Pokud máte obavy z velkých Shogi, tak tohle je přesně pro vás! :) Odměna má hodnost "Povýšený Stříbrný generál".

dobutsu2.jpg

Pravidla ke hře zde.