Strategická japonská hra Shogi - crowfunding kampaň

Novinky - Strategická japonská hra Shogi

Strategická hra japonských generálů s originálním zjednodušeným značením. Česká kvalitní výroba. Jednoduchá pravidla. Nečekané zvraty ve hře.

Hry & Apps
Milí startéři a příznivci shogi, určitě si vzpomínáte, že před dvěma lety jsme na Startovači neuspěli a tak jsme vám nemohli dát slíbené odměny, co jste si vybrali. Nyní jsme se po dlouhé době rozhodli jít znovu do toho! Shogi na Kickstarteru! Obrázek

Milí startéři a příznivci shogi,
určitě si vzpomínáte, že před dvěma lety jsme na Startovači neuspěli a tak jsme vám nemohli dát slíbené odměny, co jste si vybrali. Nyní jsme se po dlouhé době rozhodli jít znovu do toho!

Celé léto jsme pracovali na další a zase o něco lepší nové verzi našich Shogi.

Náš projekt jsme právě teď spustili nikoliv tady, ale na americkém Kickstarteru. Na mezinárodním Kickstarteru je komunita kolem shogi daleko větší a proto v úspěch věříme. Pokud nás chcete podpořit a mít naší novou sadu shogi mrkněte na Kickstarter. 
:)

https://www.kickstarter.com/projects/1474464921/japanese-strategy-game-shogi-for-everyone

Nová verze ve zkratce:
- Standardní velikost kamenů, která bude pasovat na veškeré shogi šachovnice na světě.
- Nové upravené značení "1-kanji a šipky".
- Kompletní změna designu šachovnice a krabičky.
- Pravidla v dalších jazycích.

Rádi bychom vám oznámili, že jsme spustili nový web a s ním objednávky. Nové sady, Nové desky a Zvířátkové shogi Obrázek

I když nám to na Startovači nevyšlo, tak jsme nakonec sebrali všechny síly a sady jsme vytvořili na vlastní pěst. Víme, že tu bylo 40 startérů, kteří nám chtěli pomoci a odnést si svojí sadu shogi. Takže máme pro vás dobrou zprávu!

Dnes jsme spustili objednávkový formulář a 
sady máme skladem! :) Ceny se trochu také změnili k lepšímu.

přejeme krásný den,

Filip a Pavlína

 

MAT

Čas v partii došel, naše armáda byla poražena. MAT Obrázek

V první řadě chceme poděkovat všem statečným startérům - bojovníkům, kteří se přidali na naší stranu a bojovali za náš projekt. I přes početnou armádu jsme byli poraženi a přinuceni k ústupu. Bitvu jsme prohráli, ale válku ještě ne. Jen tak se nevzdáme a budeme se snažit dosáhnou cíle i jinými způsoby. Pro informace, jak se nám daří, sledujte dění na našem webu a fb stránkách.

Ještě jednou díky všem, kteří nám vyjádřili podporu! Díky vám všem víme, že má smysl v tom pokračovat. Doufáme, že vás potkáme na nějaké shogi akci :)

Filip a Pavlína