S HARPUNOU NA TETANUS - crowfunding kampaň

Novinky - S HARPUNOU NA TETANUS

Ilustrovaná knížka absurdních mikropovídek, pseudovědeckých pojednání, groteskních hříček, konspiračních teorií a nedělních chvilek s poezií.

Knihy
Knížku jsme pokřtili a moc nám jich nezbylo Poslední výtisky... chcete je? Obrázek

Zdravíčko!

Máme s Jitkou za sebou křest naší společný knížky S harpunou na tetanus. Dorazilo vás do Frantol něco kolem stovky, muzikanti byli skvělí, dostal jsem parádní dort i pugét a knížku jsme pokřtili kubánským rumem. Děkujem!


Kdo jste se z nějakýho důvodu nemohli dostavit, ale měli jste knížku předplacenou na Startovači, máme pro vás výtisky schovaný, zabalený a postupně v nejbližších dnech doručíme (osobně po domluvě, na vzdálenější adresy poštou).


Když to teď tak počítáme, na prodej nám aktuálně z celýho nákladu zbejvá 26 kousků (včera to ještě bylo 30) a pořád evidujeme nějaký další zájemce. Takže kdo chcete sobě nebo někomu jinýmu nadělit knihu, hlaste se včas. Limitovaná, číslovaná edice je vyprodaná. Cena je 200 Kč při osobním předání, poštou + 59 Kč navíc. Pište! Běžnou distribuční síť jsme si dovolili poněkud ignorovat, jediné kamenné knihkupectví, kde Harpunu seženete, je Baobab v Táboře, protože se ozvali sami...

Fotky ze křtu najdete tady.


S harpunou zdar!

Křest se blíží! A kde je knížka k sehnání? Křest a distribuce knížky Obrázek

23. září je za necelý dva tejdny, uvidíme se ve Frantolech! Knížka tam bude čekat na všechny, co si ji objednali s osobním předáním na křtu, všem ostatním už jsme ji předali nebo rozeslali. Část nákladu nám zbejvá pro další zájemce, budem je mít s sebou, na každýho se dostane, nebojte!

Když se nevypravíte na křest, S harpunou na tetanus si můžete přímo od nás koupit na internetu. Pár kousků je taky k dostání v galerii - knihkupectví Baobab v Táboře. Nebo si to někde pučte, najdete v regálech Národní knihovny v Praze, Moravské zemské knihovny v Brně, Vědecké knihovny v Olomouci, Středočeské vědecké knihovny v Kladně, Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích a Šmidingerovy knihovny ve Strakonicích.

S harpunou zdar!

Rozesláno!

První knížky jsou na cestě k vám! Rozesláno! Obrázek

Knížka je už pár dnů na světě, prvních pár výtisků už má majitele a dneska odešla poštou první várka meziměstských a mezistátních zásilek (ano, nejvzdálenější adresa je Everett, USA) plus povinné výtisky do knihoven.

Strakonickým doručíme knížky osobně (nejsme líní na krok). Pak nám tu zbývají knížky pro ty z vás, kteří se chystáte dorazit v září do Frantol na křest a vyzvednout si tam svoje výtisky z ručky do ručky. Pokud by kdokoliv z vás toužil mít svoji knížku dřív než 23. září, napište mi a domluvíme osobní předání třeba v knihovně, kde bývám k zastižení nejsnáz.

A jinak jsme zatím spustili prodej S harpunou na tetanus přes internet. Zavážka do kamenných knihkupectví – jestli pro ně něco zbyde – nám chvíli potrvá, máme letos nějaké hektické prázdniny.