Sexperimentátorka - crowfunding kampaň

Sexperimentátorka

Klára Vrbíková a její kontroverzní kniha, díky které se o sexu dozvíte víc, než kdybyste ho provozovali.

Knihy
Sexperimentátorka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Blog byl pouze předehra. Je čas na upřímnou knihu o vztazích a sexu, u které se zasmějete. Pro ženy a muže s touhou pobavit se!

Sexperiment začíná

Nymfa na volné noze, zlatokopka, dělník bulváru, blogerka a nyní také autorka knihy s názvem Sexperimentátorka. Jmenuji se Klára Vrbíková a píšu (s)prostě o sexu... bez bullshitu. To nejpikantnější z mého života jsem si celou dobu nechávala pro sebe, abych jednoho dne mohla vydat knihu. Hodně upřímnou, trošku vážnou, přehnaně vtipnou a ultimátně kontroverzní. Knihu jsem nyní dopsala a vy máte možnost podpořit její vydání!

O knize

poutave.jpg

O čem je ta kniha na obrázku? Rozhodně nečekejte povídačky o tom, jak jsou muži z Marsu a ženy z Venuše. Zapomeňte na seznamovací příručky plné hloupých rad. Kniha je v první řadě autobiografická novela - jinými slovy můj necenzurovaný příběh. Dojde na vážná témata, moje přešlapy, vtipné zážitky s pohlavím (opačným především), výsledky sexperimentů a odhalení jedné kruté pravdy, která mužům otevře oči a ženám zvýší sebevědomí.

Čeká na vás přes 200 stran neposvkrněného a souvislého příběhu, ve kterém se mimo jiné dozvíte:

  • o strkání pastelek do míst, kam nepatří
  • proč si babička Vrbíková přála zombie apokalypsu
  • v čem je žena stejná jako šimpanz bonobo
  • jak si vyrobit velký diamant
  • kde zažijete hodinový orgasmus
  • kdo jsem a nejsem
  • co ženy ani muži v sexu nikdy nepřiznají

Podívejte se na první ukázku z knihy u mě na blogu!

Přečtení knihy je co do získání zkušeností ekvivalentem pětiletého vztahu s choromyslnou osobou, dvou rozvodů a jednoho análního sexu bez použití lubrikačního gelu. To vše s úsměvem a chutí zažít vše znovu!

Proč podpořit tuto knihu na Startovači?

Za vybranou částku může být fajn kabelka. Nebo také kniha s profesionální korekturou, sazbou, grafikou a celkově zpracováním, do kterého se zamilujete. Dosažení cílové částky dostane knihu s názvem Sexperimentátorka do vašich rukou a na pulty všech neslušných knihkupectví. Podpořte projekt na Startovači, protože:

  • získáte knihu jako úplně první, do prodeje půjde až po odeslání odměn ze Startovače
  • budete to mít nejlevnější, v ceně je již poštovné po ČR
  • jen tady můžete získat knihu s věnováním a další žhavé odměny

O odměnách

Odměnou za podporu vám na základě výše příspěvku bude jedna z následujících radostí. Pokud vás baví můj blog, nebo vás jednoduše zaujal popis tak trošku bláznivé knihy, neváhejte a vybírejte. Věřím, že vás kniha nezklame. Když se nepodaří sesbírat cílovou částku, příspěvek se vám pochopitelně vrátí. A to je fér! Z jakých odměn máte na výběr?

odmena1.jpg

odmena2.jpg

odmena3.gif

odmena4.jpg

odmena5.jpg

odmena6.jpg

odmena7.jpg

Tak kdy a kde?

Jsem vděčná za veškerou podporu, ať už jde o zakoupení nějaké odměny, nebo sdílení na fejsíčku. Skutečně mnohokrát děkuji všem, kteří se rozhodnou zapojit. Kdy se můžete těšit na knihu?

Když vše dobře dopadne, v létě 2016 je kniha na světě a vy máte co číst na nudapláži. Nebo třeba na zahradě během dovolené. Společně s knihou budou odeslány také další odměny. O všem pochopitelně budu poctivě informovat, protože je to moje poprvé. Poprvé, co chci vydat knihu!

Díky za podporu a pokud vás něco zajímá (o mně, o knize, o kampani...), tak se ptejte. 

Klára

Co si o tomto projektu myslíte?