Settlers - crowfunding kampaň

Settlers

V našich příbězích je hrdina každý, kdo se vzdal stereotypu a dokázal udělat životní rozhodnutí – odcestovat za hranice ČR a začít od začátku.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V zahraničí žije velké množství Čechů, kteří se rozhodli opustit své domovy, rodiny, přátele i práce kvůli něčemu, co jim naše rodná země nedokáže nabídnout.

V našich příbězích je hrdina každý, kdo se vzdal stereotypu a dokázal udělat životní rozhodnutí –odcestovat za hranice ČR a začít od začátku. Cílem Settlers (settler= osadník) je ukázat, jak takový životní restart vypadá, jaké má výhody, nevýhody, nástrahy a jaké nové možnosti přináší.

Chceme být nezávislý na médiích, pořad SETTLERS chceme vydávat na vlastním kanálu Youtube. Na IG a FB pak lze sledovat různé pikantnosti z natáčení, behind the scenes a na Apple Music a Spotify najdete Podcasty s lidmy, se kterými jsme natáčeli, ale jejich rozhovor se do videa již nevešel. Navíc budeme za každým dílem vydávat speciální rozhovory na téma předchozí dílu. Dozvíte se tak něco například o tom, jak funguje lyžařské středisko, jakým způsobem se mění klima a celkový vliv na podmínky pro sport, jaké jsou zvyky či tradice a něco o politice jednotlivých zemí.

1. díl z Rakouska máme již natočený. Oficiální premiéra je 14.2. v Radlické kulturní sportovně. Další natáčení proběhně letos v květnu v Egyptě. Peníze, které vybereme se použijí k proplacení nákladů spojené s natáčením právě v Egyptě. 

________________________________________

1. Díl

RAKOUSKO
Jetel a Zbyněk provozují v rakouských Alpách boardinghouse – barák pro snowboardisty. Jetel mimo to pracuje jako shaper. Stará se o úpravu snowparku v místním lyžařském středisku. V tomto areálu ale není zdaleka vyjjímkou, pracuje zde spousta Čechů a Slováků. Kluci vám představí svoji práci, svůj styl života a hlavně vysvětlí, co je k takovému kroku vedlo.

2. Díl

EGYPT
Lukáš se svojí ženou Andreou provozuje v Egyptě školu kitování. Spolu v symbióze s Janou, která zde vybudovala kite centrum popisují začátky podnikání v Egyptě, včetně všech nástrah a vysvětlují proč si například Jana musela vzít za manžela Mohameda.

3. Díl

BALI
Jetel, kterého dobře známe z prvního dílu provozuje se svojí partou v létě surfhouse na Bali, které se v posledních letech stalo mekkou surfování. Učí začátečníky surfovat a seznamuje je s místní kulturou a zvyky.

________________________________________

Staň se členem gangu Boardinghouse!

S příspěvkem 800 Kč od nás dostaneš tenhle super merch od chlapů z Rakouska.

Co si o tomto projektu myslíte?