SERVIS U FANDY | crowdfunding kampaň

SERVIS U FANDY

Podpořte nově vznikající celovečerní film SERVIS U FANDY opravdového automechanika Františka Poláka plného humoru, který napsal sám život.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Taky Vás moc české filmy posledních let neoslovují? Upřímně - nás také ne a rozhodli jsme se s tím něco udělat! Chceme zpátky poctivé komedie, u kterých se budeme za břicha popadat, a tak jsme jednoho slunného dne rozjeli náš životní projekt - SERVIS U FANDY! Celovečerní film z prostředí autoservisu s reálnými historkami, salvou vtipných situací a charismatických postav, do kterých se zamilujete!

O FILMU:

Autoservis U Fandy je známým podnikem místního maloměsta. Hlavním, a téměř jediným zaměstnancem firmy, je tak trochu „natvrdlý“ automechanik Fanda, který sice umí opravit auto, ale dát do pořádku svůj život, se mu nedaří. Jeho učeň Jarda je sice roztomilý mladík, ale co se mu nepoví, neudělá. Celé vyhlášené firmě šéfuje Karel /Alexej Pyško/, který se ze všech sil snaží povýšit „servis čtvrté cenové“ na luxusní a prosperující podnik. To by ale nesměl podnikat na malém městě připomínající Kocourkov.

Film, na který dojedete!“

Komediální celovečerní film plný zábavných postav a vtipných situací ze života publikum nadchne salvou vtipných scének, svěžím tempem a v neposlední řadě hereckým obsazením, jemuž kraluje výsostný Alexej Pyško, nadějný Lukáš Kunz nebo zahraniční posila - Daiusz Ciezkowski. František Polák, který hraje automechanika Fandu, je opravdovým automechanikem i v rálném životě. Jednoho dne se dostal nedopatřením před kameru producenta Pavla Mědílka a po pár vteřinách bylo jasné, že spolu musí vytvořit něco dalšího.

Seznamte se s hlavními postavami:

Karel /Alexej Pyško/: - 44 letý, šéf autoservisu, manuálně zručný, menší, ale mužné postavy budící respekt, ale trochu se bojí vlastní manželky, má touhy stát se úspěšným byznysmanem, ale má spíš vlohy manuální práci, než byznys

Fanda /František Polák/: - zkušený automechanik, kterému táhne na padesát, nebojí se pořádně zamakat, věčně umouraný a špinavý, pořádný chlap při těle vedoucí jednoduchý život, nemá rád složitosti a konflikty, gurmán

Jarda /Lukáš Kunz/: – Fandův mladý, sotva dvacetiletý učeň, který čerstvě nastoupil do práce, nezkušený, tak trochu „trdlo“, nejistý, bydlí u rodičů a šetří si na své první auto, volný čas tráví hraním počítačových her

Simona /Petra Lemfeldová/ : 32 letá manželka Fandy, přirozeně krásná, sexy, vnadná, pro každou zábavu, vdávala se mladá a teď toho tak troch lituje, hlasitá, hlučná, zábavná, vitální, prostějšího, ale praktického smýšlení, má s Fandou dvě děti – Anežku a Milana

Alžběta: Fandova máti /babička/ - 69-ti letá, prostá vesnická žena, pověrčivá, věřící, odpůrce moderní technologie, zásadová, respektovaná

Klára: - Karlova manželka – 30-ti letá, vyumělkovaná povrchní panička, která se po většinu času nudí, zkoušela zabít čas studiem na soukromé vysoké škole a doplnit si vzdělání v marketingu, ale školu nedokončila, svoji pozornost upnula na touhu mít s Karlem dítě.

Na co budou peníze použity?

Vybrané prostředky potřebujeme na dokončení natáčení. Máme sice roztočeno, ale jelikož stojíme o co nejadekvátnější podmínky a vytvoření co nejkvalitnějšího filmu, potřebujeme Vaši pomoc. Zároveň jsme pro Vás připravili takové odměny, abyste si film - ať už jeho tvorbu nebo výslednou projekci, mohli užít s námi, protože jej děláme pro Vás.

Slovo producenta:

"Jmenuji se Pavel Mědílek a celý život se věnuji provozování dvou kin a natáčení. Ze zkušenosti provozního kina vím, že lidé se chtějí bavit a historky opravdového automechanika Fandy mi byly inspirací pro tento projekt. Zároveň chci uplatnit své životní zkušenosti kameramana nabyté například projektech, Stopy Života, Doktorka Kellerová, Ona a On, Ordinace v růžové zahradě 2, Bastardi, Tajemství pouze služební, Kluci z hor, Voda nad vodou. Rozesmát publikum vlastním filmem je mým životním snem."

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 3 000 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 180 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Pavel Mědílek - obrázek
  • projekt od Pavel Mědílek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Podpořím dobrou věc

Podpoř film "jen tak" pro dobrý pocit, ať vám karma dobře sviští!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Lístky do kina Luník

Zajdi do kina Luník v Červeném Kostelci na cokoli jen chceš. Potkáš se s producentem filmu Pavlem Mědílkem a můžeš prohodit pár slov o Servisu nebo čemkoli tě zajímá.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
200 Kč

Letní kino Rozkoš

Chceš lístek na příští sezónu do letního kina Rozkoš na cokoli jen chceš a ještě se k tomu potkat s producentem Pavlem Mědílkem? Tak vyber odměnu a lístek je tvůj!

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
250 Kč

Podpiskarty

Klasika, která nikdy neomrzí, protože fotku s podpisem herců a štábu chce prostě každý!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Pohled z natáčení

Jsi na osobitější dárky? Nechej si od nás zaslat pohled z natáčení. Vlastnoručně ti napíšeme na originální pohlednici Servisu u Fandy, jak se natáčení vyvíjí.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
350 Kč

Placka filmu

Buď našim nejvěrnějším fanouškem a připni si na sebe placku Servisu u Fandy ještě před premiérou filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Videopozdrav

Natočíme zdravící video jenom pro tebe a zašleme vám ho na email! Odměna, kterou nemá prostě nikdo! To chceš!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Plakát filmu

Ozdob stylově svoji zeď plakátem Servisu u Fandy. Pokud budeš chtít, zašleme ti ho podepsaný ode všech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Scénář

Jsi spíš knihomol? Tak si přečti scénář filmu dřív, než snímek přijde do kin. Podepíšeme ti ho a pošleme svázaný poštou.

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
500 Kč

Fotka na přání

Chceš originální fotku z natáčení na vlastní přání? Tak vyber odměnu, napiš představu a my ti jí pošleme elektronicky i poštou až domů.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
500 Kč

Hrnek

Ať je každé ráno stylové! Udělej si kafe do hrnku Servisu u Fandy, ať ti jde práce pěkně od ruky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Rekvizita z autodílny

Chceš mít z filmu něco na památku? Něco originálního, co každý uvidí na plátně, ale mít to budeš jen ty? Pak je tato odměna právě pro tebe!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
500 Kč

Předpremiéra filmu

Chceš vidět film dřív, než všichni ostatní? Tak to tě zveme na vytuněnou předpremiéru do kina Luník v Červeném Kostelci, kde se potkáš se skvěle šlapajícím štábem a můžeš navštívit autentická místa natáčení.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
700 Kč

Prohlídka Servisu

Zajímá tě lokace, kde se natáčel Servis u Fandy? Chceš jí navštívit v Červeném Kostelci, kde ti bude dělat průvodce sám hlavní herec Fanda s producentem Pavlem Mědílkem a můžeš se zeptat na cokoli chceš? Pak je pro tebe tato odměna jako vyšitá.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vstupenka na novinářskou projekci

Chceš vidět, spolu s novináři, film jako první? Setkat se s tvůrci a herci? Tak přijď na novinářskou projekci - bude to stát za to!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pozvánka na premiéru filmu

Chceš vidět, jak to vypadá na pravé filmové premiéře? Plném herců, jídla a pití? Tak přijď! Slibujeme, že to bude jízda!

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
2 000 Kč

Poděkování v titulcích

Chceš, aby tvé jméno bylo někde navěky? Tak zanechej stopu v našem Servisu, protože film je věčný!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Večeře s Fandou

Tohle nikdo nemá! Povečeř s hvězdou našeho filmu Fandou Polákem a producentem Pavlem Mědílkem. Zeptej se na cokoli chceš a vyfoť s nimi cokoli chceš.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
7 000 Kč

člen štábu

Staň se členem filmového štábu a přijď se podívat na natáčení. Můžeš si všechno vyzkoušet, pomáhat a samozřejmě tě uvedeme i do titulků.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Zahraj si ve filmu

Skrývá se v tobě herecký talent a už léta čekáš na svoji příležitost? My ti jí dáme! A nebude to žádnej komparzík, ale pořádná mluvená epizodní role. Tak neváhej – kdo vy se nechtěl vidět v kinech!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
50 000 Kč

Sponzor filmu

Líbí se ti náš projekt a rád bys ho podpořil viditelněji? Pak je tato odměna ideální volba! Dáme ti logo do titulků, traileru a propagačních materiálů. Pozvání na premiéru je samozřejmostí!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit