Šermířská show na prknech, jež znamenají svět! - crowfunding kampaň

Šermířská show na prknech, jež znamenají svět!

Skupina historického šermu BREIZH slaví své 5. narozeniny. Slaví tradičně se svými přáteli a diváky a netradičně v divadle Gong. Přidejte se!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Skupina historického šermu BREIZH slaví své 5. narozeniny. Rozhodla se slavit tradičně se svými přáteli a netradičně v divadle Gong. Oslavy se mohou zúčastnit i naši příznivci - ať už nás znáte nebo ne, buďte u toho! Přispějte - nám darujete možnost oslavit výročí a sobě jedinečný zážitek!

Co vám nabízíme...

6.2.2019  od 19h v divadle GONG vás čeká nezapomenutelný dvouhodinový program plný napětí, zábavy, humoru a půvabu:

3 x šermířské vystoupení skupiny Breizh

1 x šermířské vystoupení skupiny Okořská garda

2 x vystoupení skupiny orientálního tance Banat Bahary

Programem vás provede někdo, koho byste vážně nečekali.

Občerstvit se budete moci v rámci přestávky v divadelní kavárně.

Něco o nás…

Skupina historického šermu Breizh vznikla před 5 lety. Jméno skupiny znamená v bretonštině Bretaň a určilo období a témata našich vystoupení - boj bretaňského vévodství o nezávislost v průběhu stoleté války. A stejně jako podivuhodná Bretaň jsou naše vystoupení drsná i jemná, plná kouzel a překvapení a také napětí a vtipu. Vystupujeme na hradech a slavnostech a byli jsme i v Bretani.

Breizh.2018 114.JPG

Breizh - Facebook

Breizh - Youtube

Ale tato oslava není jen o nás – uvítáme a oslavíme výročí společně s přáteli Vikingy ze skupiny Okořská garda a ve společnosti nádherných tanečnic. Zkrátka – něco takového si nemůžete nechat ujít!

Co si o tomto projektu myslíte?