Sergej Movsesjan - šachy v Moskvě/ chess in Moscow - podíl na výhře/  share win - crowfunding kampaň

Novinky - Sergej Movsesjan - šachy v Moskvě/ chess in Moscow - podíl na výhře/ share win

Pomozte mi uspět na turnaji v Moskvě, dám vám 65% své výhry! Help me to succeed at the Moscow tournament, I will give you 65% of my winnings!

Ostatní
Na Aeroflot Openu 2017 jsem nakonec skončil až na 35.místě :(

 (http://www.chess-results.com/tnr266418.aspx?lan=11&art=1&wi=821) .. Bohužel se mi nepodařilo využít všech slibných pozic a několik posledních kol jsem navíc bojoval nejen proti soupeřům, ale i nepříjemnému nachlazení... Trochu lepší to bylo v bleskovém turnaji o ceny společnosti "Region", který proběhl po skončení Aeroflot Openu (http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1477/results.html?l=en&tb=10_).

Rozhodl jsem se, že i přes neúspěch účastníkům projektu vrátím zaslaný příspěvek v plné výši. Ještě jednou bych všem chtěl poděkovat za důvěru, je to velká motivace do další práce!   

Zájemce bych rád pozval na osobní setkání, které se uskuteční 29.3 v 18.00 v kavárně "Šachový Václavák" (http://www.sachovyvaclavak.cz)  

Sergej

Turnaj zahájen.

Díky za podporu!

Tady můžete sledovat průběh turnaje. Držte palce!

Sergej

Zdravím všechny své fanoušky, děkuji Vám za podporu! Věřím, že na turnaji v Moskvě uspěju, umístím se co nejlépe, abychom se společně podělili o co nejvyšší odměnu a vy tak získali co nejvíce peněz.

A nezapomeňte mi fandit. Více informací o turnaji v Moskvě najdete zde.

Hezké svátky!  

Sergej.