Zábava a překvapení pro Vás a Vaše blízké  :-) - crowfunding kampaň

Zábava a překvapení pro Vás a Vaše blízké :-)

Máte rádi chvilky napětí? Připravte je a dopřejte svým blízkým ... tajemné dárečky, tajemné anonymní zprávy, odesílání zpráv do budoucnosti :-)

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nabídneme Vám 3 různé aplikace:

1) Aplikaci, pomocí které netradičním způsobem předáte dáreček 

Pro koho bude určená? Pro Vás všechny, kteří chcete netradičním způsobem překvapit svého blízkého jakýmkoliv dárečkem, který kdekoliv uschováte a on si jej pak půjde vyhledat a vyzvednout na základě obdržených informativních a navigujících zpráv od nás. Samozřejmě můžete být u hledání také přítomni, pobavíte se určitě všichni, ... to bude "SenzaDay.cz"

SenzaDay-1.png

A jak to funguje?

Vy dárek či jiný předmět uschováte (na půdě, v lese, na zahradě či jiném tajuplném místě), vyplníte do naší aplikace požadované údaje a vámi zadaný příjemce/příjemci (mohou být až 3 příjemci) obdrží od nás ve vámi zvolených časech dvě informativní a navigující zprávy:

       1. zpráva, kterou obdrží, bude anonymní, pouze s informací, že byla provedena úschova v jeho prospěch, ale již zde nebude informace, od koho je. Dále zde bude informace, kdy mu přijde 2. zpráva. Pro příjemce to bude příjemná doba napětí a očekávání, protože do obdržení 2. zprávy nebude vědět, kdo je zadavatelem a kde je co uschováno.

       2. zpráva, kterou obdrží, již bude obsahovat informace o tom, kdo úschovu provedl (Ježíšek, mamka s taťkou, brácha, tvůj šéf, tajný ctitel, atp.), kdy a kde předmět hledat a koho a co za pomůcky si případně vzít k hledání s sebou (např. vezmi si sebou brášku a o půlnoci s baterkou a lopatkou vyražte na …)

Mezi první a druhou zprávou může být rozpětí několika hodin až několika let.

SenzaDay-2.png

Krátkodobé rozpětí mezi oběma zprávami, které je v řádech hodin až měsíců, slouží pro netradiční způsob předávání dárků nebo pro ukrývání předmětů jen tak pro zábavu (Vánoce, narozeniny, dovolené, výlety, legrácky od kolegů, atp.). Můžete tím rozpohybovat své děti, ale třeba i některé dospělé :-)

Dlouhodobé rozpětí mezi zprávami, které může být i několik let (1, 5 či 20 let), má umožnit prostřednictvím uschovaného předmětu vzpomínku na určitou dobu, na významný zážitek, vzpomínku na Vás nebo provedete úschovu jen tak pro radost příjemci, třeba zakopete slivovici nebo uschováte tajemnou obálku za trám na půdě.

Cena za tuto službu bude 49 Kč.

SenzaDay-3.png

=================================================================================

2) Mimo výše uvedenou aplikaci  bude na SenzaDay.cz přístupné i odložené odesílání elektronických zpráv. To znamená, že dnes odešlete e-mail adresátovi/adresátům a ti jej obdrží až ve Vámi zvoleném čase, může to být za měsíc nebo třeba až za 10 let. Takto můžete odesílat vzpomínkové texty, fotografie, videovzkazy, různé dokumenty a mnoho dalšího.

Příjemce v tomto případě od nás s předstihem obdrží (termín si určíte Vy) anonymní mail s informací, že v jeho prospěch někdo odeslal zprávu, kterou obdrží až v budoucnosti, termín budoucího doručení zde bude uveden …. opět to budou chvíle napětí a očekávání … kdo a co mi to poslal?

Cena za tuto službu bude 49 Kč.

Předpokládaný termín dokončení projektu: 3 měsíce od přestřihnutí cílové pásky na startovači

=================================================================================

3) A když se vybere více, než jsme očekávali?

... tak máme rozpracovanou službu, která tak trochu souvisí s výše prezentovanými aplikacemi. Společné mají to, že dnes něco uschovám/odešlu a druhá strana to obdrží až v budoucnosti.

Konkrétně jde o odložené odesílání listovních zásilek.

Vy dnes dopis (o velikosti formátu až A3) odešlete a příjemce jej obdrží až v termínu, který si sami určíte, třeba za 5, 7 či 10 let.

Je sice doba elektronických komunikací, ale obdržet něco fyzicky, z minulosti, to má trochu jinou citovou úroveň. Takto můžete například svým dětem nebo vnoučatům zaslat vlastnoručně psaný dopis, přiložit jejich malůvky, fotky či jiné dobové dokumenty. Určitě budou velmi mile překvapené, když po letech obdrží dopis s razítkem z minulosti.

Cena za odložené odesílání listovních zásilek bude od 390 Kč (podle velikosti zásilky).

A pokud se tedy vybere více peněz, umožníme Vám pak každému první rok čerpat tuto službu se 70% slevou. 

Předpokládaný termín dokončení této služby listovních zásilek, pokud se vybere více: 4 měsíce od přestřihnutí cílové pásky na startovači

SenzaDay_snek.png

=================================================================================

Přispějete-li od 1.000 Kč výše, zařadíme Vás do slosování o wellness pobyt v Beskydech :-)

SenzaDay-soutez.png

=================================================================================

Kdy budou dárky za Vaše příspěvky k dispozici?

- Co se týká finančních bonusů, tak jakmile zprovozníme aplikaci, dáme Vám vědět, Vy se zaregistrujete a my Vám tam celou částku připíšeme. Pokud finanční bonusy postoupíte dalším osobám, tak jim je připíšeme opět po jejich registraci, jen nám musíte sdělit jejich kontakty. Čerpání těchto finančních prostředků nebude časově omezeno.

- Dárkové poukazy Vám zašleme cca do 2 týdnů od zdárného ukončení zde na startovači.

- Trvale zveřejněni na webu, jako sponzoři, budete cca do 2 týdnů po zprovoznění aplikace.

- Tričko Vám zašleme cca do 3 týdnů od zdárného ukončení zde na startovači.

- BIO čokoládky Vám zašleme cca do 3 týdnů od zdárného ukončení zde na startovači.

- Uvedení reklamy/osoby na banneru na našem webu budete cca 2 týdny po zprovoznění aplikace a po obdržení podkladů od Vás.

=================================================================================

Pokud Vás náš projekt zaujal, podpořte nás prosím a sdílejte jej mezi své přátele, třeba na sociálních sítích. Děkujeme za Vaši podporu!  :-)

=================================================================================

Který dárek bude ten Váš?

... že by dárkový poukaz?

DP_finale_1000.png

... nebo BIO čokoládky v EKO balení & Tričko SenzaDay?

SenzaDay_darky.png

=================================================================================

Autoři projektu: Radek a Roman

DP_RM.png

Co si o tomto projektu myslíte?