Sen o medaili z Paralympiády | crowdfunding kampaň

Sen o medaili z Paralympiády

Jsem Aleš Kisý, věnuji se atletice vozíčkářů, disciplíně vrh koulí. Pomozte mi prosím získat medaili na Paralympijských hrách v Riu.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím všechny, kteří mají zájem pomoci mi k mému snu - medaili z Paralympijských her.

Proč potřebuji Vaši pomoc

Jako každý vrcholový sportovec potřebuji i já kvalitní podmínky pro sportovní přípravu. Vzhledem k tomu, že jsem tělesně handicapovaný a jsem upoután na invalidní vozík, je vše mnohem náročnější.

Od začátku letošního roku zaměřuji veškerou svoji sportovní přípravu na Paralympijské hry v Riu. Mé náklady na tuto sportovní přípravu se už dostaly přibližně na 200 tisíc korun. Většinu své sportovní přípravy si musím financovat sám, což je pro mě velká zátěž.

trénink st.jpg

Abych podával kvalitní výkony srovnatelné s celosvětovou konkurencí, patří do této sportovní přípravy využití různých zařízení, jako jsou např. posilovna, bazén, atletický stadion atd. Dále potom regenerační část pro udržení mého zdravotního stavu jako jsou rehabilitace, masáže nebo sauna. Další nutností je sportovní vybavení. Na soutěže i během tréninků. Jedná se například o různé doplňky a cvičební pomůcky, které souvisejí s mým handicapem. Neméně důležitý je pro mě i asistent, který mi je ku pomoci po celou dobu mé přípravy. A to jak na závodech, tak i na trénincích, protože ne všechna zařízení jsou bezbariérová. Do těchto výdajů nesmím zapomenout zahrnout i dopravu. Jelikož hodně cestuji, musím dojíždět na tréninky, které jsou vzdálené i 150km od mého bydliště. Dále jezdím na různá soustředění a závody po celé ČR nebo i do zahraničí. V neposlední řadě je součástí mé sportovní přípravy, aby tělo regenerovalo a svaly dobře pracovaly, i kvalitní strava a využívání různých doplňků např. proteiny, sacharidy, antioxidanty, vitamíny atd.

Z těchto důvodů se tedy obracím na Vás, abych Vás požádal o jakoukoliv finanční podporu a mohl využít poslední týdny pro svoji přípravu na Paralympijské hry v Riu, ze kterých bych chtěl přivézt vysněnou medaili. Na předešlých Paralympijských hrách jsem se umístil těsně pod „bednou“, na nepopulárním čtvrtém místě. Letos bych chtěl opět zabojovat a tentokrát už tu placku přivézt. Motivace i šance jsou, jediné, co ještě chybí, jsou finanční prostředky.

foto st.jpg

Výběr mých sportovních úspěchů

ATLETIKA

Od 2003 – současnost                      

2003                2. místo – koule, ME Assen, Holandsko

2004                Paralympijské hry Atény, Řecko

                          6. místo – koule

                          9. místo – Disk

2005                2. místo – oštěp, ME Espoo, Finsko

2006                7. místo – koule, MS Assen, Holandsko

2008                Paralympijské hry Peking, Čína

                          4. místo – koule

2009                2. místo – mezi všemi atlety vozíčkáři v ČR

2010                2. místo – koule, otevřené mezinárodní závody v atletice Německo, Bottrop

                          4. místo – oštěp, otevřené mezinárodní závody v atletice Německo, Bottrop

2011                3. místo – koule, MS Christuchurch, Nový Zéland

                          4. místo – oštěp, MS Christuchurch, Nový Zéland

2012                Paralympijské hry Londýn, UK

                          4. místo – koule

2015                3. místo – koule, MS Doha, Katar

2016                Nejúspěšnější handicapovaný sportovec Královéhradeckého kraje za rok    

                          2015     

2016                2. místo - koule, ME Grosseto, Itálie                               

12794520_217672385252184_662599444564425756_n.jpg

RUGBY

Od 2002 - současnost

Účast na mnoha mezinárodních turnajích a Mistrovství Evropy (Rugbymania, Ostrava cup, Bern Best Tournament, Amsterdam Cup atd.) 

12644655_201246933561396_5111100647873028474_n.jpg

Proč to dělám

V roce 1999 mě nepříjemná životní situace upoutala na invalidní vozík. Do té doby jsem byl aktivním vrcholovým sportovcem. Po počáteční rekonvalescenci a opětovnému navrácení do života jsem se rozhodl opět sportovat.

Sport jako takový mi přináší mnoho. Především sociální začlenění, rehabilitaci a v neposlední řadě vyplavení endorfinu. Díky sportu mohu udržovat své handicapované tělo v relativně dobré fyzické kondici. Kromě toho mám možnost poznat nové osoby, které mi svými zkušenostmi a dovednostmi pomáhají v mém osobním životě a toto všechno mohu také já předat dál.

Ve sportu se mi podařilo po usilovné dřině vypracovat až na nejvyšší místa ve světě. V tuto chvíli patřím v atletice vozíčkářů mezi tři nejlepší sportovce na světě v disciplíně vrh koulí. Rád bych v tomto sportu i nadále pokračoval a zajistil si tak i možnost udržet si svůj zdravotní stav na určité úrovni.

12321523_238391923180230_973584290966412534_n.jpg

Budu Vám vděčný za jakoukoliv finanční podporu a doufám, že odměny, které jsem pro Vás připravil, Vám udělají radost. 

Pokud se mnou chcete být v týmu, můžete si vybrat například moje týmové triko a prožívat tak celou Paralympiádu se mnou. 

tým.jpg

Také si můžete vybrat nějaký doplněk z oficiální kolekce pro Rio. 

kolekce.jpg

Nebo pohled s originálními známkami či přívěšky z Ria.

odmeny.jpg

Děkuji všem, kteří mi věří, fandí a podporují :-)

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 104 955 Kč (123 %)
  • 123 %
  • 85 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 115 Startérů

Autor projektu

Aleš Kisý - obrázek
  • projekt od Aleš Kisý
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Dobrý pocit

Za tuto odměnu Vám osobně pošlu děkovný email s podepsanou fotografií, že jste přispěli na dobrou věc.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

V obraze

Pokud se mnou chcete sdílet mé pocity po Paralympijských hrách v Riu, elektronicky Vám pošlu krátké video i s osobním poděkováním a podepsanou fotografii.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Pohled z Ria

Rád se s Vámi podělím o Paralympijské hry v Riu prostřednictvím pohlednice, kterou Vám zašlu i s originální známkou. Ať máme na co vzpomínat.

Odměna vyprodána: 0/30

Nelze podpořit
500 Kč

Pohled z Ria 2

Kdyby jste měli strach, že by na Vás nezbyl pohled, přidávám další :-)

Počet dostupných odměn: 5/20

Nelze podpořit
800 Kč

Přívěšek z Ria

Pokud chcete přivézt malý suvenýr z brazilského Ria, rád Vám to splním. Spolu s přívěškem Vám zašlu také osobní poděkování a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 19/30

Nelze podpořit
1 500 Kč

Slušivý klobouk

Za tuto částku získáte oficiální klobouk z kolekce pro Rio. Pokud budete chtít, tak i s mým podpisem. Dále Vám zašlu osobní poděkování a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit
2 500 Kč

Týmové triko

Chceš být součástí mého týmu? Není problém. Triko s mým logem a podpisem pro kohokoliv. K tomu navíc přidám oficiální klobouk a osobní poděkování s podepsanou fotografií.

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

Vrhačská koule

Věc, která je denně mojí součástí života. Za pět tisíc korun Vám zašlu oficiální 3kg vrhačskou kouli, se kterou závodím. Pokud budete chtít, tak Vám ji i podepíši. K ní pošlu ještě oficiální klobouk z kolekce pro Rio, osobní poděkování a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
7 500 Kč

Oficiální triko

Za tuto částku Vám pošlu oficiální triko z kolekce pro Rio. K tomu přidám ze stejné kolekce i klobouk. V případě Vašeho zájmu i s věnováním a mým podpisem. Dále potom zašlu osobní poděkování formou videa a podepsané foto.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Balíček 1

V balíčku naleznete oficiální 3 kg vrhačskou kouli, oficiální ponožky a klobouk z kolekce pro Rio. Pokud budete chtít, tak s mým věnováním a podpisem. Také ještě přidám osobní poděkování formou videa a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
15 000 Kč

Balíček 2

Tento balíček zahrnuje oficiální mikinu, ponožky a klobouk z kolekce pro Rio. V případě Vašeho zájmu i s mým věnováním a podpisem. K tomu přidám osobní poděkování formou videa a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
30 000 Kč

VIP

Rád se s Vámi osobně setkám a poděkuji. A jako dárek Vám přivezu vrhačskou 3kg kouli a kolekci oblečení pro Rio (mikinu, triko, ponožky, klobouk). K tomu Vám přidám video a podepsanou fotografii.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit