Startovač - financování projektů

Selský rozum - crowfunding kampaň

Novinky - Selský rozum

Dokumentární film o zemědělství, sedlácích i největším sedlákovi všech dob. Film je natočený, potřebujeme prostředky na kinodistribuci.

Film & Video
Dík a pár závěrečných poznámek na začátek nové cesty filmu.

Děkujeme ještě jednou všem, kteří nás podpořili, většinu věcných cen rozešleme dle plánu do konce srpna (do 10 dnů od ukončení sbírky bychom měli od Statrovače dostat seznam přispěvatelů, kteří ceny obdrží, stejně jako prostředky).

Promítání filmu se už rozbíhá, víte.li o místech vhodných promítání, předejte kontakt, stačí vyplnit formulář na www.selskyrozum.online.

Současně stále doufáme, že film uvede ČT, vzhledem k předvolebním limitům se tak může stát nejpozději do poloviny září.

Díky! Autoři filmu.

 

Moc děkujeme všem co přispěli a umožnili, že se sbírka zrealizuje!!! (pokud bychom nedosáhli 100 procent, tak vše padá) Pracujeme na tom, aby byl film brzy snadno dostupný kdekoli bude zájem jej promítnout, za příznivých podmínek! Chystáme jeho mezinárodní verze, hlásí se nám zájemci ze zahraničí, díky všem přispěvatelům toto bude možné uskutečnit, navíc i poměrně rychle! Čas na startovači je fixní, tak sbírka ještě pokračuje, pokud se něco nasbírá i nad rámec zamýšlené částky, využijeme to smysluplně na podporu šíření filmu. Ještě jednou děkujeme všem! D1film = autoři Selského rozumu Díky!!!  Dosáhli jsme 100 procent a co to znamená? Obrázek
Děkujeme všem, co přispěli! Po čtyřech dnech jsme téměř ve čtvrtině! Obrátilo se na nás několik z vás, jestli lze přispět anonymně. Díky a odpověď na anonymitu přispěvatelů Obrázek

Obrátilo se na nás několik z vás, jestli lze přispět anonymně.
Když se podíváte do seznamu dárců, některá jména tam nejsou vidět - což je možnost, kterou lze zakliknout. Pro samotný systém, který je provozovaný na nás nezávislou společností jako jedna ze tří nebo čtyř platforem tohoto typu v ČR, je nutné zadat nějaké svoje identifikační údaje, aby mohl být příspěvek realizován, stejně jako zaslání případné odměny. Provozovatel tato data neposkytuje žádným třetím stranám. 
Děkujeme! 

autoři filmu