Startovač - financování projektů

SEDMÁ BRÁNA - crowfunding kampaň

Podpořit - SEDMÁ BRÁNA

Nezávislý hororový on-line seriál Tomáše Magnuska a Michaely Semely, jehož vznik inspiroval fenomenální americký seriál Stranger Things!

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Fandím SEDMÉ BRÁNĚ

Líbí se Vám seriál SEDMÁ BRÁNA a chcete podpořit jeho vznik, ale nepotrpíte si na hmotné dary? Pak je to ideální odměna pro Vás.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

200 Kč Samolepka SEDMÁ BRÁNA - 2 kusy

Dvě lesklé samolepky s nápisem SEDMÁ BRÁNA v rozměru 15 x 9 cm na památku, že jste podpořili vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Beseda na téma „Jak vznikala Sedmá brána“

Dozvíte se, jak celý projekt Sedmá brána vznikal a budete se moci ptát tvůrců téměř na cokoliv :-) Beseda bude probíhat na Viktorce v Ratibořicích.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

400 Kč Hrnek s nápisem SEDMÁ BRÁNA

Máte rádi čaj a kávu? Ať už svůj oblíbený nápoj pijete ráno či přes den, chvilku oddechu si u něj si můžete ještě vylepšit! Náš hrneček Vám bude připomínat, že jste podpořili vznik seriálu Sedmá brána!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Klíčenka s nápisem SEDMÁ BRÁNA

Klíčenka ve tvaru filmu s nápisem SEDMÁ BRÁNA Vám bude připomínat, že jste podpořili vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Kliknu a koukám :-)

Přednostně obdržíte celou sérii Sedmá brána ve formě odkazu a můžete si tak užít jeho „premiéru“ u sebe v obýváku. Navíc podpoříte vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

600 Kč Magický hrnek s nápisem SEDMÁ BRÁNA

Máte rádi čaj a kávu? Ať už svůj oblíbený nápoj pijete ráno či přes den, chvilku oddechu si u něj si můžete ještě vylepšit! Na první pohled je hrnek tmavý, po nalití horké tekutiny se postupně začne nápis zobrazovat. Náš hrnek Vám bude připomínat, že jste podpořili vznik seriálu Sedmá brána!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

650 Kč Bavlněný vak na záda s nápisem SEDMÁ BRÁNA

Lehký a příjemný vak na záda s nápisem SEDMÁ BRÁNA, který si můžete vzít všude s sebou. Ať už do fitka, na pláž nebo na výlet. Bude Vám připomínat, že jste podpořili vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

750 Kč Dámské/pánské tričko SEDMÁ BRÁNA - velikost S-4XL

Skvěle padnoucí tričko ze 100 % bavlny s nápisem SEDMÁ BRÁNA Vám bude připomínat, že jste podpořili vznik seriálu!
Nezapomeňte nám upřesnit, jakou velikost (S-4XL) a typ (dámské/pánské) chcete.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Slavnostní premiéra Sedmé brány

Pozveme Vás na slavnostní premiéru Sedmé brány, kde budou přítomni její tvůrci, kteří si s Vámi s chutí připijí – promítání celého seriálu ve formě filmu s welcome drinkem v kině na Viktorce v malebném Babiččině údolí, ideální je spojit to s výletem do Adršpašsko-teplických skal, kde se natáčelo mnoho krásných českých pohádek. V omezeném množství bude možné si objednat ubytování přímo na Viktorce (není v ceně).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 200 Kč Slavnostní premiéra Sedmé brány + beseda

Dozvíte se, jak celý projekt Sedmá brána vznikal a budete se moci ptát tvůrců téměř na cokoliv :-) Zároveň si vychutnáte slavnostní atmosféru premiéry s welcome drinkem, u které budou přítomni tvůrci seriálu, kteří si s Vámi s chutí připijí – promítání celého seriálu ve formě filmu s welcome drinkem v kině na Viktorce.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Úniková hra Pavilon č. 13 - Hra o život

Obdržíte dárkový poukaz na únikovou hru od ESCAPE MASTER - Pavilon č. 13 - Hra o život se slevou 100,- oproti standardní ceně. A navíc podpoříte vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Úniková hra Příběh podivného řezníka

Obdržíte dárkový poukaz na únikovou hru od ESCAPE MASTER - Příběh řezníka se slevou 100,- oproti standardní ceně. A navíc podpoříte vznik seriálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 500 Kč Patron Sedmé brány (1 osoba)

Staňte se patronem seriálu, pozveme Vás na natáčecí den, kde si budete moci zahrát epizodní roli a strávit s námi celý den na place, obdržíte přednostní odkaz na celý on-line seriál, pozvánku na slavnostní premiéru s tvůrci a welcome drinkem a pozvánku na besedu na téma „Jak vznikala Sedmá brána“, která proběhne před promítáním filmu na Viktorce. Bude Vám patřit speciální poděkování v titulcích a elektronicky obdržíte scénáře celé první série, abyste měli příležitost porovnat, jak to vypadá na papíře a na plátně. Tato odměna je určena výhradně fyzickým nepodnikajícím osobám.

Počet dostupných odměn: 30/30

Podpořit projekt

4 500 Kč Patroni Sedmé brány (2 osoby)

Staňte se patrony seriálu, pozveme Vás na natáčecí den, kde si budete moci zahrát epizodní role a strávit s námi celý den na place, obdržíte přednostní odkaz na celý on-line seriál, pozvánku na slavnostní premiéru s tvůrci a welcome drinkem a pozvánku na besedu na téma „Jak vznikala Sedmá brána“, která proběhne před promítáním filmu na Viktorce. Bude Vám patřit speciální poděkování v titulcích a elektronicky obdržíte scénáře celé první série, abyste měli příležitost porovnat, jak to vypadá na papíře a na plátně. Tato odměna je určena výhradně fyzickým nepodnikajícím osobám.

Počet dostupných odměn: 9/10

Podpořit projekt

10 000 Kč Partner Sedmé brány

Staňte se partnerem seriálu Sedmá brána, obdržíte přednostní odkaz na celý on-line seriál, pozvánku na slavnostní premiéru (pro 2 osoby) a pozvánku na besedu na téma „Jak vznikala Sedmá brána“ (pro 2 osoby), která proběhne před promítáním filmu na Viktorce, Vaší společnosti bude patřit speciální poděkování v titulcích a na doprovodných materiálech a ústní poděkování před premiérou. Tato odměna je určena výhradně firmám, včetně OSVČ.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

25 000 Kč Hlavní partner Sedmé brány

Staňte se hlavním partnerem seriálu, obdržíte přednostní odkaz na celý on-line seriál. Soukromě Vám promítneme seriál v kině na Viktorce, a připravíme pro Vás soukromou besedu na téma „Jak vznikala Sedmá brána“, která proběhne podle Vašich preferencí před nebo po promítání filmu na Viktorce. Vaší společnosti bude patřit speciální poděkování v titulcích a na doprovodných materiálech a ústní poděkování před premiérou. Tato odměna je určena výhradně firmám, včetně OSVČ.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

50 000 Kč Product placement

Tato odměna je pro Vás vhodná pokud máte zájem umístit do seriálu Sedmá brána Váš produkt ve formě product placement, tedy pokud se chcete zviditelnit. Ale pozor je nutné předem konzultovat, zda Váš produkt lze zapracovat do scénáře tak, aby nenarušil děj seriálu a zároveň pro Vás měl ten správný efekt na tel. 721 561 563

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt