SEDMÁ BRÁNA - crowfunding kampaň

SEDMÁ BRÁNA

Nezávislý hororový on-line seriál Tomáše Magnuska a Michaely Semely, jehož vznik inspiroval fenomenální americký seriál Stranger Things!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Sedmá brána

Pilotní série hororového mysteriózního on-line seriálu.

V malém městě Dochán na severu Čech žijí lidé svým poklidným životem a nic je netrápí. Jednoho dne však do školy nepřijde Kateřina Králová. Její třídní učitel se po několikadenní neomluvené absenci obrátí na svého přítele a zároveň velitele místní policie. Tomu se ovšem do pátrání po Katce příliš nechce, jelikož starosta na něj tlačí, že chce mít především ve městě klid! Katky přátelé Eliška, Jan a Viktor to nehodlají nechat jen tak a pátrají po ní na vlastní pěst, přitom se připletou do cesty nebezpečné entitě, která se pokouší převzít kontrolu nejen nad Dochánem…

První série bude mít podobu sedmi zhruba patnáctiminutových epizod, které lze spojit v celovečerní film. Scénář je již téměř hotov a vrcholí přípravy natáčení!

 

Základní informace:

 

Proč podpořit náš projekt?

Režisér, producent a scénárista Tomáš Magnusek, který se především proslavil filmovou trilogií Bastardi, dramatem Kluci z hor, dramatem Voda, čo ma drží nad vodou a seriálem Stopy života, za který ho televize nominovala na Českého lva, se vrhá do jedinečného projektu spolu se scénáristkou, spisovatelkou a překladatelkou Michaelou Semelou. Vytvořili spolu koncept on-line hororově laděného seriálu, který si svou atmosférou získá příznivce hororu všech věkových kategorií!

Celý štáb jde do projektu bez nároku na honorář, s obrovskou chutí a nasazením podílet se na něčem novém a s vírou, že se jejich seriálu podaří Vás diváky zaujmout a hlavně, že Vás bude bavit! Některé aktivity se ovšem bez financí neobejdou. Pomozte nám udělat náš projekt lepší! Získali jsme již od několika partnerů finance, abychom mohli začít projekt natáčet, ovšem chtěli bychom jeho kvalitu posunout na co možná nejvyšší úroveň a právě v tom nám můžete pomoci Vy Startéři!

Podpořte prosím naše společné snažení a podílejte se na vzniku seriálu Sedmá brána! Vyberte si jednu z  odměn a můžete s námi strávit den na place, zahrát si v seriálu, vidět ho přednostně z pohodlí domova, zjistit, jak vznikal nebo spolu s námi zažít jedinečnou atmosféru premiéry v kině na Viktorce. Můžete si také za zvýhodněnou cenu zahrát nejnovější únikové hry od Escape Master s hororovou tématikou nebo si pořídit některý z upomínkových předmětů se Sedmou bránou! 

 

Co přesně zakoupením odměn podpoříte?

  1. Meta:   50.000,- (propracovanější kostýmy a masky)

  2. Meta: 100.000,- (to + lepší výprava)

  3. Meta: 150.000,- (to vše + obsazení profesionálních herců)

  4. Meta: 200.000,- (to vše + lepší a více efektů)

  5. Meta: 250.000,- (to vše + lepší soundtrack + anglické dialogy)

Pokud vybereme více než 250.000,-, budeme mít prostředky i na odměnu pro členy štábu za jejich snahu a na mediální kampaň!

 

Jak odměny vypadají a kdy je obdržíte:

Pozvánka na slavnostní premiéru SEDMÉ BRÁNY s welcome drinkem v kině na Viktorce 

Přednostní odkaz na seriál SEDMÁ BRÁNA, na který se můžete podívat z pohodlí domova 

Beseda na téma „Jak vznikala SEDMÁ BRÁNA“ na Viktorce

Úniková hra PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pavilon č. 13 – hra o život

Úniková hra PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Příběh podivného řezníka

Dámské / pánské tričko s nápisem SEDMÁ BRÁNA

Bavlněný vak SEDMÁ BRÁNA

Klíčenka SEDMÁ BRÁNA

Magický hrnek SEDMÁ BRÁNA

Hrnek SEDMÁ BRÁNA

Samolepka SEDMÁ BRÁNA

Product placement v SEDMÉ BRÁNĚ

Distribuce odměn bude realizována podle typu odměny. Dárkové poukazy na únikové hry obdržíte maximálně do dvou týdnů po skončení kampaně na mail. Hrníčky, trička, klíčenky a samolepky budou rozdány nejpozději do dvou měsíců po skončení kampaně. Pozvánka na natáčení bude rozeslána, jakmile bude hotov natáčecí plán. Ostatní odměny - beseda, odkaz na seriál, pozvánka na premiéru, budou doručeny bezprostředně po dokončení postprodukce seriálu - termín nelze přesně určit. S patrony, partnery a zájemci o product placement bude probíhat individuální komunikace.

Odměny lze po dohodě osobně vyzvednou na určeném místě (Praha - Uhřiněves; Benešov; Ratibořice-možno vyzvednout též při slavnostní premiéře či besedě) nebo zaslat poštou. Případné poštovné není zahrnuto v ceně odměn a bude naceněno dle ceníku České pošty. 

Co si o tomto projektu myslíte?