navrh3.png

SE SLONEM NA CESTÁCH Hry & Apps

Pomozte nám vylepšit revoluční mobilní aplikaci pro rodiny s dětmi s originálními funkcemi a tím podpoříte onkologicky nemocné děti.

SE SLONEM NA CESTÁCH

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
60 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

S pomocí mobilní aplikace EasyKids se již nikdy nebudete nudit! V aplikaci najdete tipy na místa a akce, které vám umožní kvalitně strávit volný čas s dětmi. Už nemusíte nic složitě hledat. Vše najdete na jednom místě - ve vaší kapse! Pomozte nám tuto unikátní aplikaci vyladit k vaší spokojenosti.

Pozn.red.: Video natočil bez nároku na honorář Michal Rudolsky (http://rudolsky.cz/), za což jsme mu nesmírně vděčný! Dále děkujeme hotelu Pytloun Grand Hotel Imperial, který nám umožnil natáčení přímo na střeše hotelu s výhledem na liberecká panorama. A v neposlední řadě vřele děkujeme samotnému úžasnému Davidu Vávrovi, který pro tuto kampaň složil a odrecitoval naprosto jedinečnou báseň na podporu NF SLON, a jeho dceři Deboře za úžasnou asistenci.

 

Kdo jsme?

Zdravím všechny, kterým záleží na tom, jak s dětmi strávit plnohodnotně volný čas, stejně jako na tom záleží mě.

Jmenuji se Jana Oršulíková a jsem jedna z vás - maminka dvou malých dětí na plný úvazek :-) Dlouho jsem hledala něco (mapu, webovky, aplikaci, soc.skupinu), co by mi pomohlo rychle a jednoduše najít v místě bydliště (nebo aktuální pozice) nápad, kam vyrazit s mými dětmi – na výlet, do restaurace s dětským koutkem, na vhodnou kulturní akci... Nebavilo mě složité hledání na internetu. Chtěla jsem něco jednoduchého a rychlého, co bych měla vždy při ruce. Jenže nic takového jsem nenašla. A jelikož jsem vystudovala aplikovanou geografii, kde jsem se naučila tvořit mapy, tak jsem začala tuto „mapu“ tvořit sama ;-) Na kurzu podnikání, který jsem absolvovala během rodičovské dovolené, byla mým projektem mapa míst pro děti. Ta měla obrovský úspěch. Proto jsem byla zapojena do prosociální skupiny na jablonecké radnici, abych vytvořila pro město seznam míst vhodných pro děti podle daných kritérií. Tato práce mě motivovala k ještě vyšším cílům - že vytvořím mobilní aplikaci, kde by bylo vše na jednom místě - všechny tipy na místa z celé ČR v jedné aplikaci.

s dětma.jpg

Proto nyní ve spolupráci s IT firmou Sievert Consulting, s.r.o. a jejím zástupcem Janem Zítkem vyvíjíme mobilní aplikaci EasyKids.

Jak aplikace EasyKids funguje?

EasyKids je 1. mobilní aplikace pro rodiče na českém trhu! Tato interaktivní mapa celé České republiky má v současné chvíli v databázi více než 7400 míst a akcí vhodných pro rodiny s dětmi včetně již zmíněných míst v Jablonci n./N. a okolí. Jelikož bydlím v Liberci, tak v současné chvíli je nejvíce pokrytý právě Liberecký kraj a Praha, ale již nyní je v aplikaci spoustu tipů i z jiných krajů a každý den se počet míst zvyšuje. Tipy získáváme od samotných maminek, z webových serverů, z novin, z televize a dalších zdrojů. Velice rychle a snadno v ní naleznete vše, co hledáte pro skvělý rodinný výlet nebo zábavu s dětmi.

Aplikace je skvělá proto, že spojuje přednosti jiných aplikací a webových serverů (mapa, databáze s místy/akcemi, navigace, předpověď počasí, dopravní spojení, recenze podniků, sociální sítě, fórum aj.).

StartovacStavajiciStav.png

V současné době je volně stažitelná pro zařízení s Android systémem v Obchod Play. Za symbolických 49 Kč si můžete koupit bezreklamovou verzi a tím podpořit stávající provoz. Najdete ji s logem hnědého medvídka, ale i to se brzy změní na růžového slonečka.

Po přihlášení do aplikace (registrace je možná ale není nutná) se dostanete na interaktivní mapu. Po zapnutí GPS a nastavení požadovaných kritérií, se vám na mapě zobrazí barevně odlišené ikony s vybranými místy.Pro lepší orientaci jsou místa rozdělena do tématických kategorií, např.: restaurace, hotely, kavárny, cukrárny, mateřská centra, hřiště, školky, obchody, hlídání, apod. včetně aktuálních kulturních akcí v daném okolí. Každá kategorie má svoji ikonu.

ikony v apce.png

Strašně lehko v ní najdete vše, co potřebujete. Vybírat místa můžete např. podle hodnocení podniku.

Ovládání aplikace je velice snadné a intuitivní, ale i přesto jsem na našich webových stránkách pro vás vytvořili jednoduchý návod, který vám pomůže aplikaci plnohodnotně využívat.

V tuto chvíli EasyKids umožňuje:

 • usnadnit plánování rodinné dovolené a volnočasových aktivit
 • objevit nové podniky zaměřené na děti, o kterých rodiče dosud nevěděli
 • pomoci těmto podnikům zviditelnit se a podpořit jejich činnost a rozvoj
 • poskytnout bližší informace o vybrané lokalitě
 • hodnotit úroveň poskytovaných služeb
 • vzájemně propojit komunitu rodičů
 • navigovat pomocí GPS na dané místo
 • přímou volbu vytáčení tel.čísla podniku
 • přímý odkaz na oficiální webové stránky podniku

 

Kdy se vám bude aplikace hodit?

 • Nebaví vás hodiny hledat na internetu akci na víkend? Stačí si nastavit požadovaná kritéria do aplikace a vše naleznete na jednom místě - v mobilu!
 • Myslíte si, že znáte všechny koutky a hřiště ve svém okolí? Omyl! S aplikací EasyKids vždy najdete něco nového a nepoznaného!
 • Jste na rodinné dovolené na neznámém místě a nevíte, kam vyrazit s dětmi na výlet? Pomocí EasyKids budete mít seznam všech konaných akcí ve vaší lokalitě a nudit se rozhodně nebudete!
 • Máte třídní sraz a chcete si v klidu pokecat s přáteli a zároveň jim ukázat, jak vaše dítko vyrostlo? Pomocí EasyKids najdete všechny restaurace s dětským koutkem v okolí!
 • Přijela na návštěvu kamarádka s dítětem a chcete se blýsknout, jak máte zmapovaná všechna hřiště v okolí? S aplikací EasyKids no problem!
 • Máte důležitý pohovor, ale selhalo hlídání a dítě musí s vámi? Pomocí EasyKids najdete kavárnu s dětským koutkem, kde se dítě zabaví a vy se můžete soustředit na získání vysněné práce!
 • Venku prší, je zima, sychravo tak, že by tam ani psa nevyhnali, ale vaše děti se doma nudí a prostě někam musíte jít? EasyKids vás dovede do nejbližšího mateřského centra v okolí, kde se zabavíte vy i vaši nejmenší!
 • Hledáte vhodný dárek pro své dítko/vnouče, došly vám pleny nebo sunar, dítě vyrostlo z bot? S aplikací budete mít seznam dětských obchodů vždy při ruce!
 • Potřebujete zviditelnit svůj podnik zaměřený na děti (ochod, restaurační zařízení, kroužek aj.)? Staňte se partnery EasyKids a váš obchodní řetězec bude při vyhledávání na primárním místě. Máme velice širokou základnu uživatelů!

Pokud jste aspoň jednou odpověděli "ANO", tak je tato aplikace jako stvořená pro vás!

Proč je aplikace lepší než mapa nebo webový server?

Jsme přesvědčeni, že v dnešní moderní technologické době je mobilní aplikace nezbytnou, plnohodnotnou součástí běžného života každého rodiče (koneckonců i dětí).

Hlavní výhody:

 • máte ji vždy při ruce (v mobilu)
 • umožňuje snadnou a rychlou orientaci (přehlednější než mapa)
 • nemusíte nic složitě vyhledávat přes webové servery
 • přesně si zvolíte co hledáte a aplikace vás tam navede
 • můžete ji sami spravovat
 • jednoduchá instalace
 • určení přesné pozice pomocí GPS
 • obsahuje bohatou databázi míst s veškerými údaji (včetně uložených telefonních kontaktů na všechny podniky)
 • možnost navazovat nové kontakty
 • předpověď počasí, vyhledávájí spojů MHD, hodnocení podniků, tipy na výlety - vše na jednom místě

 

V této kampani vybíráme na rozšíření aplikace

Do tvorby a vývoje aplikace EasyKids jsme vložili veškeré své úsilí, odhodlání i úspory z prasátka. Na to, abychom to mohli dotáhnout do zdárného konce, to ovšem nestačí. Aplikace je zatím ve vývoji a čeká nás ještě spousta práce, a proto potřebujeme vaši pomoc! Chceme, aby aplikace fungovala tak, jak má.

Udělali jsme průzkum na trhu (přes 500 respondentů) a zjistili jsme specifická přání a požadavky na tuto aplikaci. Podle výsledků průzkumu budeme nyní aplikaci zdokonalovat.

formular.png

Do budoucna by aplikace EasyKids měla umožňovat:

 • detailní popis místa - jaké tam je vybavení (přebalovací pult, nočník, sedátko na WC, hračky aj.), jestli umožňují hlídání, smí se donést pití/svačina, možnost ohřát jídlo, bezbariérový přístup, nekuřácké prostředí, možnosti parkování, slevy pro rodiny s dětmi, akce pro děti, povolen vstup se psy, otevírací doba (červená ikona = zavřeno, zelená ikona = otevřeno)
 • vytvořit nové kategorie, např. podniky oceněné baby friendly certifikátem
 • nahrávat fotografie k jednotlivým lokalitám a událostem
 • podrobná filtrace lokalit (dle věku, činnosti, místa, ceny) a třídění akcí (dle abecedy, místa, data, kategorie)
 • ukládat si oblíbená místa a sdílet je s ostatními maminkami na sociálních sítích
 • vyhledávání vhodného dopravního spojení MHD
 • propojit ji s předpovědí počasí na daný den
 • upozorňovat na víkendové akce v okolí bydliště s několikadenním předstihem
 • možnost vidět, jestli se akce účastní i přátelé
 • vylepšit grafiku - veselejší barvy, nové ikony, změnit logo
 • udělat nové webové stránky aplikace s detailnějšími informacemi
 • správa lokalit přímo v aplikaci samotných uživatelů a partnerů

 

Jelikož je práce na aplikaci běh na dlouhou trať a nedá se zvládnout ve dvou lidech, tak hledáme i partnery, kteří by se do projektu zapojili s námi. Potřebujeme z každého většího města, či serveru zaměřeného na rodiny s dětmi nějakého zástupce, který by doplňoval a aktualizoval nová/stávající místa pro děti.

babyfriendly.jpg

 

Děláme něco víc, než jenom aplikaci!

Jelikož nám záleží nejenom na našich dětech, ale chceme pomoct i těm, kteří to potřebují, budeme moc vděčný, když nám pomůžete! A proto pro vás máme nachystáno spoustu zajímavých odměn, ze kterých si vybere skutečně každý!

Malá ochutnávka:

Každého, kdo se rozhodne podpořit tento projekt, čeká tato krásná originální nálepka s budoucím logem aplikace, s níž dáte okolnímu světu najevo, že víte, kde hledat správné tipy na místa, kde budete spokojený vy i vaše děti.

12988071_10207761356446894_583756877_n.jpg

 

Pro větší příznivce aplikace (třeba pro naše budoucí sponzory) máme nachystané tyto originální hrnečky, abyste si mohli v klidu vychutnat lahodnou kávu, zatímco se založenýma rukama budete sledovat, jak se vám zvyšuje firemní obrat, protože aplikace vám poslouží jako dokonalá reklama vašeho podniku.

hrnky.pngKdo má rád pohodlné oblečení a jde s módou, tak pro toho máme nachystaná tato bavlněná trička s logem. Jsou perfektní nejenom na spaní, hraní s dětmi, návštěvu dětského hřiště ale i na kolo, výlety nebo jako dres rodinného týmu při týmových hrách či závodech.

tričko.png

 

Pro nejmenší máme nachystané tyto velké roztomilé plyšové slonečky. Poslouží jako mazlíček do postele nebo jako dárek pro někoho, kdo si zkrátka zaslouží něco výjimečného, protože jak je všeobecně známo - "sloni nosí štěstí". S tímto slonečkem máme další plány, ale bližší informace se dozvíte až v průběhu kampaně, tak vydržte! ;-)

plyšový sloneček 114.jpg

 

Podporou mobilní aplikace EasyKids pomáháte dětem s rakovinou

Jelikož jsem nezávisle na tomto projektu založila koncem roku 2015 i nadační fond SLON - Společně dá Liberecko Onkodětem Naději, který se zaměřuje na materiální a zprostředkovanou pomoc onkologicky nemocným dětem, tak jsem požádala Sievert Consulting, s.r.o. o podporu.

logo_slon_barva.png

Mobilní aplikace EasyKids plně podporuje nadační fond SLON. V této záležitosti jakákoliv spolupráce s aplikací bude přínosem této neziskové organizaci. Pro bližší informace nás kontaktujte  na email: jana.orsulikova@liberecko-onkodetem.cz. Vážíme si každého nápadu, tipu, rady a jiného druhu pomoci, protože SPOLEČNĚ dáme onkodětem naději na lepší život!

Vize do budoucna je taková, že každý, kdo si aplikaci (popř. tištěnou mapu, která je taky v plánu) zakoupí (cena bude skutečně symbolická, cca 20 Kč), tak část výtěžku bude věnován na transparentní účet NF.

Takže aplikace pomůže rodinám s dětmi najít vhodné místo na trávení volného času, ale i udělat dobrý skutek a pomoc tam, kde je to skutečně potřeba.

onkochlapec2.jpg

“Věříme, že každý z vás dokáže malé zázraky. Ale společně dokážeme velké věci!”

 

Důležité milníky

V případě úspěšné kampaně - když dosáhneme částky 60 000 Kč, tak z ní zaplatíme náklady na dárkové předměty včetně poštovného a balného (asi 20% z vybrané částky) a 9% z vybrané částky půjde na provoz této kampaně a poplatky s tím spojené, takže na práci programátora a grafika zase tak moc nezbude (cca 42tis.). Pokud máme udělat skutečně kvalitní práci, je naším společným cílem vybrat částku vyšší. Pokud se cílová částka nevybere, upgrade aplikace, tisk map, doplnění dalších stovek tipů na místa apod. se neuskuteční a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny zpět.

 • Jestli vybereme aspoň 60 000 Kč = TOP 5 nových funkcí + grafik

 Z vybrané částky zaplatíme práci grafika, který vylepší celkový vzhled uživatelského rozhraní a programátora, který se postará o vývoj aplikace aspoň na rok, než si vytvoříme vlastní zdroje pro správu aplikace.

Programátor vytvoří do aplikace TOP 5 nových funkcí:

 1. možnost nahrávání fotek míst
 2. možnost uživatelům přidávat nové lokality
 3. možnost ukládání a sdílení míst
 4. vytvořit nové kategorie
 5. přednostní výpis podniků od hlavních partnerů

Část peněz půjde na zaplacení serveru.

 

 • Jestli vybereme nad 60 000 Kč do 80 000 Kč = TOP 5 nových funkcí + grafik + 10% pro NF SLON

 S touto částkou budeme schopny přidat k prvnímu kroku i rozšířené funkce a hlubší propojení se sociálními sítěmi.

Nadačnímu fondu SLON pošleme na transparentní účet 10% z částky nad 60 000 Kč.

 

 • Jestli vybereme nad 80 000 Kč do 100 000 Kč = TOP 10 +  grafik + 20% pro NF SLON

Pokud se nám podaří vybrat nad 100 000 Kč, tak budeme schopný zmodernizovat a vyladit celou aplikaci. K původní TOP 5 funkcí přibyde i dalších 5 funkcí:

Programátor vytvoří do aplikace dalších 5 nových funkcí:

 1. detailní popis místa
 2. podrobná filtrace míst/akcí
 3. upozorňovat na víkendové akce v okolí bydliště s předstihem
 4. možnost vidět, jestli se akce účastní i přátelé
 5. vyhledávání vhodného dopravního spojení a předpověď počasí na daný den

Nadačnímu fondu SLON pošleme na transparentní účet 20% z částky nad 80 000 Kč nebo 50% z částky nad 100 000 Kč (viz. tabulka).

 

A to nejlepší na konec!

 • Jestli vybereme nad 100 000 Kč do 200 000 Kč = TOP 10 +  grafik + 20% pro NF SLON + akce se slavnou osobností

Pokud se nám podaří vybrat více než 150 000 Kč, tak za těch 31 000 Kč, které budou určeny pro nadační fond, uspořádáme slavnostní předávání dárků pro onkoděti se slavnou osobností.

 

12974542_10206576008575923_7057174221266901981_n.jpg

V tomto případě se nás rozhodl podporovat známý český architekt, herec a spisovatel David Vávra, který složil a odrecitoval unikátní báseň právě pro tento projekt! Zajistíme celodenní zábavný program s občerstvením. Vše bude natočeno a vyjde článek v místních novinách. Všem dárcům, kteří pošlou na tuto kampaň nad 800 Kč, pošleme v odměně i děkovnou kartičku podepsanou onou slavnou osobností.

Slovo závěrem

Náš web, aplikace i produkty a vlastně i my z týmu EasyKids jsme veselé a dobrodružné povahy. Nevydržíme chvíli sedět v klidu a neustále toužíme po tom objevovat nová místa, kde by se vyžili i naše dětičky. Ale teď trochu vážněji... Každé podpory, které se nám dostane, si ohromně vážíme a přiblíží nás k našemu vysněnému cíli. Pokud se vám naše ambice líbí, ale zrovna si nemůžete dovolit přispět finančně, protože by nezbylo na toaleťák, cigárka nebo hypošku, dejte o projektu vědět svým známým, podpořte nás sdílením. Prostě všechno se počítá! Díky moc za pomoc!

how-it-works-png-990x456.png

 

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
60 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBc. Jana Oršulíková

Odměny

200 KčKřupavé poděkování

Líbí se vám náš projekt a rád nás podpoříte, abyste pomohli projektu a hlavně těm, co to potřebují nejvíce. Za to obdržíte děkovný dopis s ručně a s láskou upečeným perníkem ve tvaru slona - 100% domácí výrobek z Liberecka, který může sloužit jako sběratelský exemplář, ale mnohem vhodnější by byl k okamžité konzumaci pro vaše děti :-) Navíc dostate vnějším vlivům odolnou samolepku s logem aplikace EasyKids, která je vhodná na váš kočárek, kolo, auto nebo kamkoliv vás napadne. Letáček s bližšími informace o činnosti NF SLON.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčČestná medaile pro věrné

Líbí se vám náš projekt a zajímáte se o jeho další vývoj. Za vaši podporu vás odměníme čestnou medailí - plackou o průměru 7,5 cm s možností upnutí pomocí svěracího špendlíku s veselým logem aplikace. Bude se hodit do vaší sběratelské kolekce. Navíc obdržíte i vnějším vlivům odolnou samolepku s logem aplikace EasyKids, která je vhodná na váš kočárek, kolo, auto nebo kamkoliv vás napadne. Letáček s bližšími informace o činnosti NF SLON.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčZasloužená relaxace

Rádi cestujete s dětmi a líbí se vám náš projekt, proto ho podpoříte alespoň 500 Kč a můžete se těšit na krásný keramický hrneček s logem aplikace, který je vhodný pro vzácné chvíle relaxace nad šálkem čaje nebo kávy, zatímco ti malý nezbedové jsou ve školce, nebo spí ;-) Navíc dostanete placku do vaší sběratelské kolekce s možností upnutí pomocí svěracího špendlíku s veselým logem aplikace a vnějším vlivům odolnou samolepku s logem aplikace EasyKids. Ta je vhodná na váš kočárek, kolo, auto nebo kamkoliv vás napadne. Letáček s bližšími informace o činnosti NF SLON.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

800 KčHřejivé objetí

Jste mezi prvními vážnými zájemci o vypiplanou aplikaci, proto speciálně pro vás přidáme ve vašem okolí 10 lokalit navíc! Také se můžete těšit na balík s 32cm velkým měkoučkým plyšovým slonečkem - ideální dárek pro vaše děti, které s ním mohou navštěvovat místa z aplikace EasyKids. + Placka s veselým logem aplikace do vaší sběratelské kolekce s možností upnutí pomocí svěracího špendlíku a vnějším vlivům odolná samolepka s logem aplikace EasyKids. Vhodná na váš kočárek, kolo, auto nebo kamkoliv vás napadne. Letáček s bližšími informace o činnosti NF SLON. °podepsaná fotka slavné osobnosti.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčStylové cestování

Jste vážný zájemce o perfektní aplikaci a nestydíte se to ukázat světu, proto vám pošleme tričko dle výběru (dětské, dámské nebo pánské) s logem aplikace EasyKids v podobě roztomilého slona. Je vhodné na veškeré sportovní i nesportovní aktivity. 100% bavlna. + Placka s veselým logem aplikace do vaší sběratelské kolekce s možností upnutí pomocí svěracího špendlíku a vnějším vlivům odolná samolepka s logem. Letáček s bližšími informacemi o činnosti NF SLON. °podepsaná fotka slavné osobnosti.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčDruhé Vánoce

Jste velký nadšenec pro tuto revoluční myšlenku a nedokážete si vybrat z velkého množství zajímavých odměn, proto vám pošleme všechno! V balíku budete mít: velký křupavý perníček slona, samolepku a plastovou placku s logem aplikace, hrneček, tričko dle výběru, plyšového slonečeka, letáček o NF a podepsanou fotku slavné osobnosti. Navíc vám napíšeme vřelý děkovný dopis a do aplikace přidáme navíc 10 lokalit ve vašem okolí!

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčUznávaná celebrita

Chcete využít veškerý potenciál aplikace EasyKids, který nabízí, proto právě pro vás napíšeme veršovaný děkovný dopis a zveřejníme jmenovité poděkování za podporu projektu na oficiálních webových stránkách EasyKids a nadačního fondu SLON, takže budete všem na očích. Za vaši štědrost přidáme do aplikace navíc 10 lokalit ve vašem okolí! Navíc i vy budete mít druhé Vánoce, protože vám pošleme balík, kde budete mít: velký křupavý perníček slona, samolepku a plastovou placku s logem aplikace, hrneček, tričko dle výběru, plyšového slonečeka, letáček o NF a podepsanou fotku slavné osobnosti.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

10 000 KčPro sponzory s tvůrčím potenciálem

Líbí se vám náš projekt a chcete být jeho součástí, proto vám nabízíme přednostní propagaci podniku přímo v aplikaci. Veřejně jmenovitě poděkujeme za podporu projektu na oficiálních webových stránkách EasyKids a nadačního fondu, kam dáme i vaši reklamu. Máte i možnost dlouhodobé spolupráce na tvorbě aplikace EasyKids. Dostanete dárkový balíček se všemi odměnami = velký křupavý perníček, samolepka a plastová placka s logem aplikace, hrneček, tričko dle výběru, plyšový sloneček a letáček o NF ° podepsaná fotka slavné osobnosti

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 6/6

Odměna nedostupná

20 000 KčGalavečer se slavnou osobností

Chcete se stát exkluzivním partnerem aplikace EasyKids. Zařídíme osobní setkání s tvůrci aplikace na lahodné večeři a domluvíme dlouhodobou spolupráci při tvorbě aplikace EasyKids. Dále obdržíte: děkovný dopis, přednostní propagaci podniku přímo v aplikaci, reklamu a poděkování na webových stránkách EasyKids a NF, certifikát partnera projektu + 20 lokalit navíc ve vašem okolí. + Dárkový balíček se všemi odměnami = velký křupavý perníček, samolepka a plastová placka s logem aplikace, hrneček, tričko dle výběru, plyšový sloneček a letáček o NF. °možnost osobního setkání se slavnou osobností

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná