Sdílená ekonomika - nákup kryptoměny Kauri - crowfunding kampaň

Sdílená ekonomika - nákup kryptoměny Kauri

Kryptoměna KAURI na technologii blockchain Ethereum (ERC20), která bude používaná ve sdílené ekonomice a investičním crowdfundingu.

Podnikání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kolik a za jakou cenu nakoupíme

- nákup bude proveden za 50.000,- $ 

- již proběhlo první zdražení 4.4. 2019

- získáme Kauri v poměru 0,95:6 t.j. celkem 285.000 Kauri za cenu 0,175$ za 1 Kauri

- jakmile hodnota Kauri po uvedení na burzu vzroste nad tuto hodnotu už vyděláváme a společně samostatně bychom toho poměru nikdy nedosáhli.

Co je to Kauri a princip růstu hodnoty?

V současnosti probíhá  první fáze prodeje coinů KAURI a vytváření globálního trhu s využitím kryptoměny KAURI pro vstup na krypto burzu v prosinci 2019.    

23.1. - 12.12.2019 V první fázi projektu se Kauri coin prodává (ICO) před uvedením na burzu za speciálních podmínek v režimu Student (1:1), Investor (1:2) a Partner (1:3) v poměru americký dolar / kauri. Je také možné získat Kauri zdarma za registraci do komunity a sdílení projektu. V první fázi se do projektu připojí větší partneři, kteří chtějí získat více coinů v rámci tzv. "tokenizace" digitalizované akciebudoucích projektů jako jsou hotely a start up projekty.

Cílem kampaně je stát se partnerem a profitovat tak z výhodné nákupu Kauri v poměru 1:6 proto potřebuji vás drobné investory.

Kauri běží na blockchainu Ethereum v režimu chytrého kontraktu ERC20, což znamená, že všechny platformy, burzy a peněženky, které přijímají a obchodují s Ethereem, jsou schopné přijímat a obchodovat Kauri Coin.

FÁZE 2      

12.12. 2019 tento den vstoupíme na krypto burzy, jsme domluveni se dvěmi krypto burzami, jedna centralizovaná a druhá decentralizovaná. Od prosince 2019 budou moci držitelé Kauri coinu směnit na burze Kauri za Bitcoiny, Etherea či jiné altcoiny. V členské sekci Kauri najdete také návod, jak si zařídit aplikaci Wirex na které si můžete převést vaše kryptoměny na debetní kartu (VISA) a směnit je do fiat měny USD či EUR. S kartou poté můžete platit či vybírat z bankomatů. Ale to není vše, ve fázi 3 můžete s Kauri investovat ...

FÁZE 3    

01/2020 - 09/2020 Ve třetí fázi začne výstavba prvního kryptohotelu na světě KAURI v jižní Kostarice. Postavili jsme již dva hotely/resorty sdílené ekonomiky s auditorskou hodnotou 200 000 000 českých korun. Tento třetí hotel bude výhradně financován Kauri s výnosem 8% ročně vyplácených z investice, opět ve formě Kauri. Investoři z fáze 1 mohou investovat, Ti kdo nemají Kauri, jej budou nakupovat na burzách.

Odkaz na stránky hotelu Avatar Eco lodge

FÁZE 4    

2021 Kryptohotel je provozován výhradně na Kauri měně, Kauri přijímají také další hotely sdílené ekonomiky. Výstavba dalších hotelů sdílené ekonomiky. V rámci Kauri Fondu (aktiva získaná prodejem Kauri z fáze 1) investujeme do zajímavých startupů v rámci investičního crowdfundingu, které tokenizujeme (digitlizujeme na blockchainu jejich kapitál). Tyto startupy akceptují Kauri jako měnu. Rozvoj Kauri měny, růst hodnoty, protože Kauri je omezený počet  50 000 000 coinů.

Pro další informace o kryptoměně Kauri zde

Pokud projektu věříte podpořte ho a společně na tom vyděláme. Pokud se vybere nejméně 90% cílové částky přispěji i svými penězi.

V průběhu prodeje bude i  postupně růst cena nákupu Kauri, takže je důležité být na začátku.

Těší mě, že jste dočetli až sem, máte více informací než uživatelé facebooku, ten totiž informace o Kauri, kryptoměnách cenzuruje. Proč asi? 

Co si o tomto projektu myslíte?