Schrödinger film - crowfunding kampaň

Schrödinger film

Studentský film (černá absurdní komedie), vytvořený v rámci oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je v krabici? Může v ní být cokoli, dokud ji neotevřete. Tři muži si tuto otázku položí, ale jen jeden z nich na ni chce znát odpověď za každou cenu. Druzí dva krabici použijí jako výmluvu a její otevření je to poslední, co by potřebovali.

 

O co jde?

Se spolužáky chceme v rámci školního projektu natočit krátký studentský film Schrödinger, který bude laděn do černé absurdní komedie.

 

Kdo jsme?

Jsme studenti Vysoké školy ekonomické a chceme natočit film. Připadá vám to jako nesmysl? Pak jste asi ještě neslyšeli o oboru Multimédia v ekonomické praxi, ve kterém právě absolvujeme kurz Audiovizuální komunikace.

14787712_10205916576392728_650855127_o.jpg

z leva:

Zvuk: Honza - hudebník tělem i duší a také lektor předmětu Zvuk a multimédia

Produkce: Kačka - organizace lidí, věcí i procesů jí nedělá problém a vždy vše zařídí

Režie: Mája - umělecké cítění a skvělá znalost filmového průmyslu, to je Mája

Kamera: Michal - fotograf a kameraman, tvůrčí duše a komik ;)

Střih: Terka - nenápadná, kreativní a nepostradatelná část štábu, která umí překvapit

 

Proč to děláme?

I když se na našem oboru natáčením primárně nezabýváme, nechceme, aby náš film skončil jako pouhá známka v indexu. Filmy nemusí natáčet jen studenti filmových škol. Také si chceme splnit dětský sen natočit něco, co nás bude bavit, bude nás motivovat a bude pro nás výzvou. A výzva to skutečně je – od psaní scénáře, přes výběr herců a shánění techniky až po závěrečnou klapku a hodiny a hodiny ve střižně. Možná to je jen součást jednoho z našich školních předmětů, ale my tomu chceme dát maximum! Protože tohle pro nás není obyčejný domácí úkol, ale možnost dokázat si, že na to taky máme.

 

Proč jsme na startovači?

Náš film bychom chtěli přihlásit do soutěží a na filmové festivaly. Jenže to vyžaduje víc, než jen tvrdé úsilí a dobrý tým. K natočení potřebujeme kromě skvělých lokací i pořádnou techniku (kamery, fotoaparáty, objektivy, stativy, světla, kamerové rigy, slidery, rekordér, tágo, mikroporty a mnoho dalšího), která bohužel stojí dost peněz, a správné rekvizity. Pro naše herce musíme zajistit maximální pohodlí, což se týká hlavně jídla, ale ani štáb nevydrží pouze na vodě. A proto jsme zde, abychom Vás požádali o pomoc. Budeme vděčni za jakýkoli příspěvek.

 

A co za to?

Dole jsme si pro Vás jako odměnu za Vaši podporu připravili řadu věcí s tematikou našeho filmu. Kromě dárečku obdržíte také dobrý pocit, že jste pomohli chudým studentům a za Vaši pomoc uvedeme Vaše jméno do závěrečných titulků filmu!


Průběh příprav a natáčení našeho filmu můžete sledovat na facebooku a na našem webu. Šiřte naše úsilí dál, pomozte nám uskutečnit náš sen a my Vám ukážeme, co v nás je! A taky co je v krabici ;)

 

Odměny:

Placka 44mm:

placky3.jpg

Plátěná taška přes rameno:

taška.jpg

Plátěný batůžek/vak:

vak.jpg

Krabice s tajemným obsahem:krabice.jpg

Tričko (velikost pište do poznámky):

tričko.jpg

Dámské tílko (velikost piště do poznámky):

tilko.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?