Sbírka básní pod názvem: Nedořešené - crowfunding kampaň

Sbírka básní pod názvem: Nedořešené

Sbírka 45 básní psaných v roce 2018 o světě, o lidech, o pocitech a vlastně o nás všech. Sbírka je v lehké vazbě, o rozměrech A6 se 104 stranami.

Knihy
Sbírka básní pod názvem: Nedořešené

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Název "Nedořešené" dostala sbíka proto, že samotná myšlenka každé básně nikdy nic nevyřeší, může člověka navnadit, popostrčit či dokonce rozlousknout daný problém co zrovna jedinec řeší, ale ve finále si každý, musí problém vyřešit sám a po dočtení knížky si sám pro sebe říct: "Konec...?"

dvoustránka startovač vz. 1.pngSbírka by měla vyjít přibližně v listopadu letošního roku.

Básně jsem začal psát vlastně z ničeho nic, potřeboval jsem totiž nějakou jinou formu vypsání svých pocitů, svých myšlenek a mé vidění prapodivného světa kolem mě, ale nevěděl jsem jak, až na jednou jednoho všedního dopoledne v mé naprosto obyčejné třídě, jsem viděl kolem sebe ty tváře a pocity a byla tam taková potyčka mezi srdci více lidí a já uchvácen a zároveň znechucen tím pohledem jsem vytáhl svůj malý sešt co mi v tašce ležel už nějaký pátek, začal.. Hned první co mě napadlo:

"Jsem já tím, kým jsem

Když okolnostmi jsem ovlivněn?

Podstata se ztrácí a já s ní

Když okolnosti podstatu sní.

Sním já nebo realitu vidím

Když radost je jediné, co mijím.

Jako zlý sen jako noční můra

Jsem hlodán jako dřevorubcem kůra.

Sekery sek a stromu pád

To jsem já ten, koho nikdo nemá rád..."

Dopsal jsem první a hned jsem prostě musel napsat druhou, a hned na to třetí a k tomu všemu kreslit, bylo mi jedno jestli umím anatomii, nebo nakreslit Zemi do posledního detailu, šlo mi o vyjádření myšlenky a v hlavě se jich drželo moc, moc na to abych to teď nenapsal, a tak po 9 napsaných básních mi někdo řekl: "To je pěkný, pokračuj". A tak jsem pokračoval, řek jsem si, že všechno v té knížce musí mít smysl. A má, ale to už je na vás, jaký v něm najdete. 

A jestli budu pokračovat? 

Uvidíme.

Záleží na Vás.

 

Co si o tomto projektu myslíte?