SÁZKA - studentský film - crowfunding kampaň

SÁZKA - studentský film

Staňte se součástí zajímavého projektu tvořeného studenty Multimédií v ekonomické praxi na VŠE a pomozte nám natočit kvalitní hořkou komedii! :)

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Také jste neustále nad věcí? Tak to se můžete ztotožnit s hlavní postavou našeho filmu, která se vsadí se svou nejlepší kamarádkou a pozve na rande “ňoumu”. Jak takové rande vlastně může dopadnout?

 

Aby Vám nic neuniklo, sledujte nás na našem instagramu a facebooku. Více informací naleznete i na našich webových stránkách.

 

O co jde?

Jde o krátkou studentskou hořkou komedii se jménem Sázka, která vzniká v rámci předmětu Audiovizuální komunikace při studiu na oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické v Praze.

 

Kdo jsme?

Jsme studenti multimédií a jak je již zvykem u předcházejících snímků z tohoto předmětu - my nechceme jen dostat kredity, my chceme natočit další obstojný film!

DSC_5656-3.jpg

 

Proč potřebujeme podpořit?

Pro dosažení našeho cíle potřebujeme nejen kvalitní techniku, ale i další záležitosti. A především proto, že se nebojíme výzev a pro natočení jsme si vybrali jeden z produkčně složitějších scénářů.

A co konkrétně potřebujeme? Tak například pronájem těch správných prostor, které pasují do příběhu, rekvizit (teď nemyslíme nějaký budík, ale velkou, dravou věc :) ) dopravit celý štáb a herce na lokalitu mimo Prahu. Potřebujeme taky napojit a nakrmit jak sebe, tak herce.

 

Jak to funguje?

Vyberte si odměnu, která se Vám líbí. Vyplňte prosím Vaše údaje (u zápisníku napište barvu do poznámky). Slibujeme, že nejdéle do 50 dní od skončení kampaně Vám Vaši odměnu pošleme. Dopředu Vám děkujeme za podporu, které si nesmírně ceníme!

 

Jak vypadají odměny?

Set 3 ks placek

placky.jpg

Set otvíráku a 2 placek

otevirak.jpg

Zápisník vel. A6

zapisnik.jpg

Bavlněná taška

taska.jpg

 

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?