ŠAUFENSTR – KOMIKS ZA PLEXISKLEM | crowdfunding kampaň

Novinky - ŠAUFENSTR – KOMIKS ZA PLEXISKLEM

Jediná česká komiksová galerie ve veřejném prostoru připravuje podzimní program. Pojďte se podílet na prezentaci českého a slovenského komiksu.

Knihy

Poslední výstavou tohoto roku bude v Šaufenstru komiks OXYGENIUS, jehož autory jsou scénárista Bohumír Tabák a výtvarník TICHO762. Ochutnávku z tohoto komiksu můžete získat již nyní, nabízíme Vám poslední dvě odměny za podporu našeho projektu.
NOVÉ ODMĚNY  z komiksu OXYGENIUS (Bohumír Tabák & TICHO762) Obrázek

Na konci listopadu zahájíme v Šaufenstru výstavu komiksu OXYGENIUS, jehož autory jsou scénárista Bohumír Tabák a výtvarník TICHO762.

Zatím neuzavřený příběh amerického astronauta Oxe napadl scénáristu Bohumíra Tabáka jednoho depresivního podzimního podvečera roku 2011, kdy s lahví portského řešil otázku života, vesmíru a vůbec. Tabák okamžitě přiostřil husí brk, otevřel kalamář s černým inkoustem (mimochodem ten samý, co používá TICHO762 při kresbě Oxygenia) a začal psát první příhody astronauta, který se utrhl při výstupu z raketoplánu a nyní čeká, až mu dojde kyslík a on mohl umřít. Zda smířen s osudem, naštvaný na spolupracovníky, kteří mu uletěli nebo s nadějí v duši, že se to ještě nějak vyvrbí, nevíme. A neví to zatím ani jeho tvůrci. 

Ochutnávku z tohoto komiksu můžete získat již nyní, nabízíme Vám poslední dvě odměny za podporu našeho projektu. 

O přípravách výstavy a našich dalších aktivitách Vás budeme informovat na facebooku a na našich webových stránkách. Děkujeme za komiksovou přízeň!

Na konci října otevřeme další komiksovou výstavu. Tentokráte z líhně volného komiksového sdružení Sebranka. které nám poskytlo další odměny, jež vám tímto rádi nabízíme.
KOMIKS SEBRANKA - NOVÁ VÝSTAVA A NOVÉ ODMĚNY Obrázek

Na konci října otevřeme další komiksovou výstavu. Tentokráte z líhně volného komiksového sdružení SEBRANKA. To se každoročně schází v podzimních měsících nad novým tématem a postavami, ze kterých do začátku prosince mají vytvořit komiks. Fantazii zpracování se meze nekladou. Na konci roku jsou pak všichni zúčastnění obdarováni komiksovým sborníkem s tolika příběhy, kolik členů přispělo. Leitmotivem zatím posledního čísla Sebranky byla smrt.

O přípravách výstavy budeme dále informovat na facebooku a na našich webových stránkách. Děkujeme za komiksovou přízeň a brzy na viděnou na další výstavě. 

Od 12. 9. 2013 na nádvoří Pražákova paláce v Brně probíhá výstava komiksů Vladimira 518. Přijďte se podívat na komiksy, které připravil pro komiksové noviny KIX. Výstava probíhá do 20.10.2013
VLADIMIR 518 V GALERII ŠAUFENSTR Obrázek

Výstavu Vladimira 518 - Komiks jsme otevřeli 12. 9. 2013 v 19 hodin. Odpoledne téhož dne začalo pršet ještě dříve, než jsme stačili sundat komiks Jaromíra 99. Sedmá hodina se blížila, neměli jsme čas čekat, až přestane. Alespoň přímo vyzkoušíme, zda-li se sázka na jiný podkladový materiál než je papír opravdu vyplatí. Roli potisknutého banneru jsme měli rozloženu a nainstalovánu během chvíle. Pokud bychom měli komiks vytisknutý na papírových arších, jako jsme to doposud dělali, než bychom je poskládali vedle sebe, mohli bychom je na začátku rovnou promočené vyhazovat. Banner přímý déšť vydrží, barva se nerozpíjí. Podařilo se nám jej dokonce podsvítit zářivkami. Na potemnělém nádvoří Pražákova paláce komiks dobře vypadá. Zajěte se podívat do 20. 10. 2013

P.S. Děkujeme všem startérům za podporu!

  • Splněno 9 689 Kč (129 %)
  • 129 %
  • 7 500 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 28 Startérů

Autor projektu

Saufenstr - obrázek
  • projekt od Saufenstr
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

UVEDENÍ VAŠEHO JMÉNA....

Uvedení vašeho jména při vernisáži. Dále v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
50 Kč

KOMIKS SEBRANKA - POHLEDNICE

Jedna pohlednice dle výběru (kvalitní ČB tisk) na téma komiksových postaviček Sebranky s osobním poděkováním autora. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
60 Kč

KOMIKS SEBRANKA - BAREVNÁ PLACKA ,,PIPI"

Placka s barevným motivem komiksové postavy PIPI (velikost 25-44 mm - dle vlastního výběru). Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

ČB KVALITNÍ TISK KOMIKSOVÉ ILUSTRACE A5

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace z komiksu XYZ nebo Ferda dle vašeho výběru ve formátu A5 s věnováním autora Vladimíra 518. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
100 Kč

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace - OXYGENIUS

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace z komiksu OXYGENIUS ve formátu A5 s věnováním autorů Bohumíra Tabáka & TICHO762. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
100 Kč

KOMIKS SEBRANKA - POHLEDNICE + PLACKA ,,PIPI"

Jedna pohlednice dle výběru (kvalitní ČB tisk) na téma komiksových postaviček Sebranky s osobním poděkováním autora + placka s barevným motivem komiksové postavy PIPI. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

KOMIKS SEBRANKA - PEXESO

PEXESO (kvalitní ČB tisk) na téma komiksových postaviček Sebranky. 64 hracích polí o velikosti 4,5 x 4,5 cm. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

ČB KVALITNÍ TISK KOMIKSOVÉ ILUSTRACE A4

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace z komiksu XYZ nebo Ferda dle vašeho výběru ve formátu A4 s věnováním autora Vladimíra 518. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 22/25

Nelze podpořit
200 Kč

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace - OXYGENIUS

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace z komiksu OXYGENIUS ve formátu A4 s věnováním autorů Bohumíra Tabáka & TICHO762. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
200 Kč

KOMIKS SEBRANKA POHLEDNICE, PLACKA ,,PIPI", PEXESO

Jedna pohlednice dle výběru (kvalitní ČB tisk) na téma komiksových postaviček Sebranky s osobním poděkováním autora + placka s barevným motivem komiksové postavy PIPI + PEXESO (kvalitní ČB tisk) na téma komiksových postaviček Sebranky, 64 hracích polí o velikosti 4,5 x 4,5 cm. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

ČB kvalitní tisk - OXYGENIUS SPECIAL

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace ze speciální stránky komiksu OXYGENIUS ve formátu A3 s věnováním autorů Bohumíra Tabáka & TICHO762. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
350 Kč

ČB KVALITNÍ TISK KOMIKSOVÉ ILUSTRACE A3

ČB kvalitní tisk komiksové ilustrace z komiksu XYZ nebo Ferda dle vašeho výběru ve formátu A3 s věnováním autora Vladimíra 518. Dále uvedení vašeho jména při vernisáži, v anotaci, která prezentuje výstavu a kterou rozesíláme našim fanouškům, na komiksové a umělecké portály a do médií.

Počet dostupných odměn: 1/15

Nelze podpořit