Sára a kouzla králů - crowfunding kampaň

Sára a kouzla králů

Dětská kniha plná dobrodružství, humoru a kouzel. Pro čtenáře 6-12 let.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte vydání dětské fantasy knihy s přesahem. Jedná se o pohádkový příběh Sára a kouzla králů - a je o vztazích, odvaze, přátelích a přírodě. Kniha je bohatě barevně ilustrovaná, v pevné vazbě, 150 stran. Součástí výtisku je samostatná příloha Herbář.

V jedno líné jarní odpoledne se hlavní hrdinka Sára nečekaně ocitne v kouzelném světě pod zemí. Aby se mohla vrátit zpátky domů, musí prokázat odvahu, důvtip i dobré srdce. Klasické schéma vyprávěné současným jazykem, s vtipem a nadsázkou.

"Je to pohádka o holce a já jsem se při čtení přesto dobře bavil. To by jeden nevěřil, že i takový žánr může být svižný a vtipný." Jan, 21 let, student VŠ

"Čteme Sáru na pokračování s dětmi večer před spaním, pokaždé se moc těší. A musím říct, že já taky." Pavlína, 42 let, maminka 3 dětí.

"Přečetla jsem celé najednou, ale budu ji číst znovu, protože je tam fakt hodně dobrých příběhů. A obrázky jsou super." Petra, 10 let

 

Ukázka z knihy:

Když Sára přelezla zeď zámeckého parku, vůbec nevěděla, kam se dál vydat. Byla černočerná tma a ona z království Achátů znala jen pískovcové skály.

Přivolat své přátele se neodvážila, protože bůhvíco by potom Rulík mohl provést Heřmánkovi.

Jediná věc, která jí napadla, bylo vytáhnout z pod košile ukradené plody achátovníku. Aspoň si díky jejich světlu ve tmě nepřerazí nos.

Posadila se na kraj cesty a zvědavě koukla na svůj poklad. Konečně měla příležitost si ho pořádně prohlédnout.

Oba plody voněly jako to nejsladší ovoce, trochu melounově a trochu jako broskve. Svítily jasným světlem a ona byla moc smutná, že takovou vzácnost získá ten největší padouch ze všech království.

„Vidím, že už jsi svůj úkol splnila,“ ozvalo se za ní.

Trhla sebou, protože se lekla. Rulíka totiž přicházet ani neviděla ani neslyšela.

„Kde ses tu vzal?“

„No, kde asi? Přemýšlej. Přišel jsem stejně jako ty, rovnou zkratkou z pískovcových skal. A teď mi dej ty acháty.“

Sára se zasmála:

„Nejsem blázen, dám ti je, až splníš, cos mi slíbil. Nejdříve pusť Heřmánka a pak mě dovedeš zpátky na zem. Teprve potom ti dám acháty.“

 

Ukázka odměn.

Na přesnější ukázku se můžete podívat na

https://www.romana-vaverova.cz/startovac-podpora-vydani-knihy/

Odměny.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?